Class Nat | Nom Prenom | Rang |
1 | THEBEAULT Christophe | 0R/247 |
2 | CHRISTIDIS Elie | 0R/213 |
3 | GUICHET Mickael | 0R/206 |
4 | DRYGLAS Jonathan | 0R/191 |
5 | DIONET Frederic | 0R/179 |
6 | VITON Pierrick | 0R/167 |
7 | LUCAS Jerome | 0R/151 |
8 | VIOLETTE Ludovic | 0R/138 |
9 | ENGELS Tony | 0R/111 |
10 | SANTRAINE Cedric | 0R/137 |
11 | CARLIER Quentin | 0R/131 |
12 | FAURIE Christophe | 0R/148 |
13 | PAGE DE FONTENELLE Franck | 0R/109 |
14 | DUDOGNON Pacome | 0R/117 |
15 | RODRIGUES PINTO Manuel | 0R/115 |
16 | BALLON Killian | 0R/180 |
17 | GOSSEZ Jean Ludovic | 0R/139 |
18 | FREITAS Ricardo | 0R/133 |
19 | DUMONT Quentin | 0R/122 |
20 | LELONG Kevin | 0R/111 |
21 | BRUNET Frederic | 0R/106 |
22 | LEMERRE Richard | 0R/101 |
23 | LARROQUERE Nicolas | 0R/99 |
24 | FRECHIN Yoann | 0R/98 |
25 | CANO GONZALEZ Denis | 0R/92 |
26 | COUSIN Herve | 0R/91 |
27 | JOLI Franck | 0R/90 |
28 | JOLI Cyril | 0R/89 |
29 | DE OLIVEIRA Tony | 0R/88 |
30 | CAUDRON Olivier | 0R/84 |
31 | COLDRICK Paul | 0R/82 |
31 | CHABALIER Cedric | 0R/82 |
33 | PICOT Fernand | 0R/80 |
34 | ZIELINSKA Gregori | 0R/78 |
34 | FOUGERON Gilles | 0R/78 |
36 | MONTEFIORE Teddy | 0R/77 |
37 | MATHE Bruno | 0R/75 |
37 | CHEVRIER Landry | 0R/75 |
39 | WAGON Mathieu | 0R/74 |
40 | BREGEON Jerome | 0R/73 |
41 | AFYON Levent | 0R/71 |
41 | LE PORT Frederic | 0R/71 |
41 | ROGER Thierry | 0R/71 |
44 | LECOMTE Aline | 0R/69 |
45 | ABDOU Adlaine | 0R/68 |
45 | PINAUD Benoit | 0R/68 |
45 | COMPAIN William | 0R/68 |
48 | TAUZIN David | 0R/67 |
48 | LECIGNE Thierry | 0R/67 |
48 | BREUIL Julien | 0R/67 |
48 | DAUSSEINS Christophe | 0R/67 |
48 | STUBLEY Mark | 0R/67 |
48 | LEVAL Fabrice | 0R/67 |
48 | THOMAS Christophe | 0R/67 |
55 | ABJEAN Ludovic | 0R/66 |
55 | AUGUSTE Christophe | 0R/66 |
57 | LEFEVRE Antoine | 0R/65 |
57 | QUESTE Francois | 0R/65 |
57 | CARRE Olivier | 0R/65 |
57 | GAULY Sebastien | 0R/65 |
57 | PILLEFER Thomas | 0R/65 |
62 | VERRECCHIA Matthieu | 0R/63 |
63 | DEMILLY Sebastien | 0R/61 |
63 | CONSTANTIN Philippe | 0R/61 |
65 | BERLAND Romain | 0R/60 |
66 | MATHIAS Marcel | 0R/59 |
67 | MAGALHAES Joao | 0R/57 |
67 | DA SILVEIRA Joaquim | 0R/57 |
69 | DARRAS Michael | 0R/56 |
70 | LEBRUN Thierry | 0R/55 |
70 | GRESSIER Pascal | 0R/55 |
70 | DENIS Sebastien | 0R/55 |
73 | TROUILLE Guillaume | 0R/54 |
73 | TIRMARCHE Jean Marc | 0R/54 |
73 | BAUDELOT Gabriel | 0R/54 |
73 | VALEIX Vincent | 0R/54 |
73 | DA COSTA Emmanuel | 0R/54 |
78 | HERVET Sylvain | 0R/53 |
78 | BERNARDEAU Damien | 0R/53 |
80 | LEMINOUX Sylvain | 0R/52 |
80 | LAIGLE Francois | 0R/52 |
82 | LEBESNE Christian | 0R/51 |
82 | JAMET Damien | 0R/51 |
82 | LABOUILLE Dimitri | 0R/51 |
85 | COUEDON Fabien | 0R/50 |
85 | PIEL Benjamin | 0R/50 |
85 | HEROLT Daniel | 0R/50 |
88 | CHEVALIER Herve | 0R/49 |
88 | VENDEVILLE Didier | 0R/49 |
88 | TAUPIN Arnaud | 0R/49 |
88 | MOUAZAN Stephane | 0R/49 |
88 | MARQUES DE SOUZA Victor | 0R/49 |
88 | MARLY Karl | 0R/49 |
88 | MARCHESSEAU Xavier | 0R/49 |
88 | CANTARELLI Sebastien | 0R/49 |
96 | HAMON Jacquy | 0R/48 |
96 | FERBER Serge | 0R/48 |
96 | ROUZES Renald | 0R/48 |
99 | GODEAU Kevin | 0R/47 |
100 | HOUILLIEZ William | 0R/44 |
100 | NORMAND Tony | 0R/44 |
100 | RABAEY Yannick | 0R/44 |
100 | LEMAZURIER Rodolphe | 0R/44 |
104 | FRERET Emmanuel | 0R/43 |
104 | BARITEAU Willy | 0R/43 |
104 | FERNANDES Alexis | 0R/43 |
107 | AVRILLAUD Dimitri | 0R/42 |
107 | ROUIL Bastien | 0R/42 |
109 | DHUIT Cedric | 0R/41 |
109 | GUILLET Frederic | 0R/41 |
109 | MEURIN Didier | 0R/41 |
109 | BOUCHON Patrick | 0R/41 |
113 | MARTIN Florent | 0R/40 |
113 | LAMOUROUX Jacques | 0R/40 |
113 | BAZIN Mathieu | 0R/40 |
116 | CRUZ Karine | 0R/39 |
116 | BIGOTTEAU Marc | 0R/39 |
118 | JOURDAIN Olivier | 0R/38 |
118 | RENOUX Julien | 0R/38 |
118 | LESAGE Sylvain | 0R/38 |
121 | MINIER Sebastien | 0R/37 |
121 | DUCROCQ Gael | 0R/37 |
121 | COLOMBET Sebastien | 0R/37 |
124 | FOUCAUT Thierry | 0R/36 |
124 | LACROIX Johan | 0R/36 |
124 | PARIS Remi | 0R/36 |
124 | DE SMEDT Mikael | 0R/36 |
124 | ETHERIDGE Paul | 0R/36 |
124 | COINT Eddy | 0R/36 |
130 | HOULLE Geofrey | 0R/35 |
130 | PICOT Eric | 0R/35 |
132 | CORBON Benoit | 0R/34 |
132 | GEUTIER Pierrick | 0R/34 |
132 | LABARCHEDE David | 0R/34 |
132 | BASLANT Pascal | 0R/34 |
132 | TOUZEAU Olivier | 0R/34 |
137 | BILLAUT Frederick | 0R/33 |
137 | MOREAU Cyril | 0R/33 |
137 | GUBIC Gerald | 0R/33 |
137 | MULLER Jeremy | 0R/33 |
137 | VU VAN Francis | 0R/33 |
142 | PECHER Jessy | 0R/32 |
143 | JEAN Thierry | 0R/31 |
143 | PARAIRE Nicolas | 0R/31 |
145 | LECHAUDEL Severick | 0R/30 |
145 | TESSIER Aurelien | 0R/30 |
145 | FOLLIARD Gwenael | 0R/30 |
145 | FONSECA Jorge | 0R/30 |
145 | FRGNIER Gregory | 0R/30 |
145 | GELINEAU Teddy | 0R/30 |
145 | SAHARI Mustapha | 0R/30 |
152 | OMBREDANE Xavier | 0R/29 |
152 | CHATELAIS Baptiste | 0R/29 |
152 | METAYE Gianny | 0R/29 |
152 | GUINET Thierry | 0R/29 |
152 | LAGANA Sylvain | 0R/29 |
152 | ERTUGRUL Erhan | 0R/29 |
152 | ELIES Christophe | 0R/29 |
152 | KEOSYPHANTONG Bounhack | 0R/29 |
152 | COLLING Fabien | 0R/29 |
161 | CAPLAU Joanny | 0R/28 |
161 | ROBERT Thomas | 0R/28 |
161 | DIVERRES Ewen | 0R/28 |
161 | NICOLLEAU Romain | 0R/28 |
161 | HAMON Florian | 0R/28 |
161 | MAGNANT Tony | 0R/28 |
161 | MARCERON Jean Marie | 0R/28 |
161 | FERRIER Wilfried | 0R/28 |
169 | BAILLEUX Alexis | 0R/27 |
169 | FOURNIER Maxime | 0R/27 |
169 | MACONNERIE Francky | 0R/27 |
169 | ROCHEREAU Bertrand | 0R/27 |
169 | DUBIN Gary | 0R/27 |
169 | HERNANDEZ Paul | 0R/27 |
175 | PINTO MONTEIRO Nicolas | 0R/26 |
175 | GAUDREAUX Julien | 0R/26 |
175 | LAMSIOUJI Mohamed | 0R/26 |
175 | SOARES Georges | 0R/26 |
175 | ERMISSE Mickael | 0R/26 |
175 | EL HAMDOUCHI Adam | 0R/26 |
175 | ROUE Mickael | 0R/26 |
175 | BERTAUD Nicolas | 0R/26 |
183 | DUMONT Theo | 0R/25 |
183 | RAMETTE Sebastien | 0R/25 |
183 | ROBIN Mickael | 0R/25 |
183 | GRATAIS Pascal | 0R/25 |
183 | GOKTAS Ramazan | 0R/25 |
183 | DEFOSSE Stephane | 0R/25 |
183 | LABBE Johnny | 0R/25 |
190 | CARDONA Caroline | 0R/24 |
190 | DELAHAYE Patrick | 0R/24 |
190 | JAILIN Geoffrey | 0R/24 |
190 | LIOT Dominique | 0R/24 |
190 | CHOCHOIS Julien | 0R/24 |
190 | SICAUD Philippe | 0R/24 |
190 | PICHARD Stephane | 0R/24 |
190 | DAERON David | 0R/24 |
190 | CLOAREC Benoit | 0R/24 |
190 | ZANELLY Christophe | 0R/24 |
200 | CHAKIB Jihad | 0R/23 |
200 | NEPLAZ Alain | 0R/23 |
200 | GENEX Thierry | 0R/23 |
200 | PIMENTA Sergio | 0R/23 |
200 | MCNAMARA Ian | 0R/23 |
200 | CHAVAROCHE Brandon | 0R/23 |
200 | DELILEZ Jonathan | 0R/23 |
200 | BROTHIER Stephane | 0R/23 |
208 | LEBON Cedric | 0R/22 |
208 | BONAMY Cyril | 0R/22 |
208 | DEVAUX Jerome | 0R/22 |
208 | AUBERT Mickael | 0R/22 |
208 | BILLAUT Laurine | 0R/22 |
208 | HU Zhenyuan | 0R/22 |
208 | WAILLY Christophe | 0R/22 |
208 | DUHOURCQ Laurent | 0R/22 |
208 | CHAVES GOMES Claude | 0R/22 |
217 | BABINOT Christopher | 0R/21 |
217 | KOMINCZAK Jerome | 0R/21 |
217 | VAILLAND Alexandre | 0R/21 |
217 | POTIER Aurelien | 0R/21 |
217 | BEGUIN Sebastien | 0R/21 |
217 | AURIAULT David | 0R/21 |
217 | CALLEAU Sebastien | 0R/21 |
217 | LECLERCQ Sebastien | 0R/21 |
217 | GONTERO Patrice | 0R/21 |
226 | CATALAN Francois | 0R/20 |
226 | CORITON Claude | 0R/20 |
226 | DROUIN Francois | 0R/20 |
226 | BOUDY Romain | 0R/20 |
226 | LEMALE Sylvain | 0R/20 |
226 | LONGONI Stephane | 0R/20 |
226 | LE COUSTER Fabien | 0R/20 |
226 | ROBIN Guillaume | 0R/20 |
234 | DERRIEN Franck | 0R/19 |
234 | LESPAGNOL Eric | 0R/19 |
234 | PIETON Brice | 0R/19 |
234 | ALLAIRE Romain | 0R/19 |
234 | BOUVEUR Remy | 0R/19 |
234 | EGRETEAUD Christophe | 0R/19 |
234 | ROULLAUD Jerome | 0R/19 |
234 | GASBERT Frederic | 0R/19 |
234 | POUSSE Laurent | 0R/19 |
234 | ROBERT Nicolas | 0R/19 |
234 | BERVAS Eric | 0R/19 |
234 | BERGUIN Ludovic | 0R/19 |
234 | RYBAK Raphael | 0R/19 |
234 | FOURMAUT Christophe | 0R/19 |
234 | ARIAS Firmin | 0R/19 |
249 | MANSOUR Omar | 0R/18 |
249 | GUENIFFEY Nicolas | 0R/18 |
249 | MARTINEAU Eric | 0R/18 |
249 | PIRON Cedric | 0R/18 |
249 | MATUSIAK Gilles | 0R/18 |
249 | BABINOT Olivier | 0R/18 |
249 | DELAVAUD Nicolas | 0R/18 |
249 | MOINET Gaetan | 0R/18 |
249 | DEFREVILLE Anthony | 0R/18 |
249 | DIAMY Julien | 0R/18 |
249 | GUILLOU Jean Marc | 0R/18 |
249 | HULEUX Guillaume | 0R/18 |
249 | MONLEZUN Jordan | 0R/18 |
249 | FARIA Philippe | 0R/18 |
249 | POULLEAU Cedric | 0R/18 |
264 | PELLISSIER Simon | 0R/17 |
264 | RENAULT Ludovic | 0R/17 |
264 | PEUAUD Didier | 0R/17 |
264 | TOUIL Suidi | 0R/17 |
264 | LECOMTE Laurent | 0R/17 |
264 | LE FLOCH Patrice | 0R/17 |
264 | GOADEC Nicolas | 0R/17 |
264 | CREACH Ludovic | 0R/17 |
264 | BLANCHARD Cedric | 0R/17 |
264 | THIRION Yan | 0R/17 |
264 | FERNANDES Ilario | 0R/17 |
264 | MEKHIOUBA Mickael | 0R/17 |
264 | TOSSER Adrien | 0R/17 |
277 | THOMAS Anthony | 0R/16 |
277 | DEMONCHY Pierre | 0R/16 |
277 | PLOUVIEZ David | 0R/16 |
277 | BEIGNEUX Arnaud | 0R/16 |
277 | LEFEVRE Nicolas | 0R/16 |
277 | BAUDERLIQUE Francois | 0R/16 |
277 | MARTIN Alban | 0R/16 |
277 | ANDRAULT Mickael | 0R/16 |
277 | REVERSEZ Gael | 0R/16 |
277 | CONAN Aymeric | 0R/16 |
277 | JOCALAZ Nicolas | 0R/16 |
277 | DELAUNAY Fabrice | 0R/16 |
289 | DULAURANS Thierry | 0R/15 |
289 | MARS Didier | 0R/15 |
289 | REYTIER Stephane | 0R/15 |
289 | BONNEAU Tony | 0R/15 |
289 | BERNARD Nicolas | 0R/15 |
289 | HANSCOTTE Pierre Henri | 0R/15 |
289 | AUGER Ludovic | 0R/15 |
289 | HERBAULT Tony | 0R/15 |
289 | LAINE Philippe | 0R/15 |
289 | MALLET Antoine | 0R/15 |
289 | FILLON Jean Yann | 0R/15 |
289 | MASSIAS Sonny | 0R/15 |
289 | FRIGO Richard | 0R/15 |
302 | GAVORY Elie | 0R/14 |
302 | CHAFI Majid | 0R/14 |
302 | GUILLAUME Samuel | 0R/14 |
302 | MOREIRA Alberto | 0R/14 |
302 | JAUD David | 0R/14 |
302 | NOTTELET Julien | 0R/14 |
302 | HOFER Laurent | 0R/14 |
302 | ESMANGART Vincent | 0R/14 |
302 | DUBART Mickael | 0R/14 |
302 | SUAREZ PAZOS Gautier | 0R/14 |
302 | BEAUMICHON Laurent | 0R/14 |
313 | GALLAIS Richard | 0R/13 |
313 | DA SILVA Ricardo | 0R/13 |
313 | GUERINEAU Jean Marie | 0R/13 |
313 | ROUSSEAU Mehdi | 0R/13 |
313 | MOUZDAHIR Hicham | 0R/13 |
313 | VITTORI Joakim | 0R/13 |
313 | PREDIGNAC Damien | 0R/13 |
313 | BERT Franck | 0R/13 |
313 | CLEMENT Jean Noel | 0R/13 |
313 | DENES Damien | 0R/13 |
323 | BOUVIER Laurent | 0R/12 |
323 | JACQUET Thomas | 0R/12 |
323 | POUYE Jonathan | 0R/12 |
323 | RENVOIZE Olivier | 0R/12 |
323 | DUSSIN Florian | 0R/12 |
323 | ROUYER Sebastien | 0R/12 |
323 | GARCIA Maxime | 0R/12 |
323 | ROBION Eric | 0R/12 |
323 | LEMOINE Johnny | 0R/12 |
323 | BLANCHARD Jerome | 0R/12 |
323 | KERBEKIAN Frank | 0R/12 |
323 | TABUTEAU Yorrick | 0R/12 |
323 | DAVID Eric | 0R/12 |
323 | CARRE Bruno | 0R/12 |
323 | AMIAUD Florian | 0R/12 |
323 | BRACONNIER Simon | 0R/12 |
323 | POITEVIN Benjamin | 0R/12 |
340 | MASSOL Cedrick | 0R/11 |
340 | VAUDAUX RUTH Isabelle | 0R/11 |
340 | LOURENCO Carlos | 0R/11 |
340 | COGEZ Fabrice | 0R/11 |
340 | CAILLOT Stevan | 0R/11 |
340 | PIERRET David | 0R/11 |
340 | FOUCHET Nicolas | 0R/11 |
340 | LECLERC Davy | 0R/11 |
340 | LANCRY Bruno | 0R/11 |
340 | ANOUVONG Viengkam | 0R/11 |
340 | DERIAN Mickael | 0R/11 |
340 | COURTIOUX Jonathan | 0R/11 |
340 | ERITEAU Julien | 0R/11 |
340 | POPIELARZ Johann | 0R/11 |
354 | HOARAU Laurent | 0R/10 |
354 | LUNEAU Jean Yves | 0R/10 |
354 | FLORENTIN Olivier | 0R/10 |
354 | TREMEAU David | 0R/10 |
354 | HAMELIN Pascal | 0R/10 |
354 | DECKER Pascal | 0R/10 |
354 | POUPAULT Emmanuel | 0R/10 |
354 | CHARLANNE Nicolas | 0R/10 |
354 | GALLAND Gilles | 0R/10 |
354 | LAVISSE Frederic | 0R/10 |
354 | MILOOD Mickael | 0R/10 |
354 | POUPAULT Anthony | 0R/10 |
354 | PILLEFER Ted | 0R/10 |
354 | VILA VERDE Ezequiel | 0R/10 |
354 | WEHL Nathanael | 0R/10 |
354 | CAUCHY Damien | 0R/10 |
354 | RAKOTO Alain | 0R/10 |
354 | DURAND Patrice | 0R/10 |
354 | DAGORNE Gwenael | 0R/10 |
354 | HOUZIAUX Sebastien | 0R/10 |
354 | JEGO Thierry | 0R/10 |
375 | MATHE Mickael | 0R/09 |
375 | MICHAUD Fabrice | 0R/09 |
375 | DABRETEAU Jean | 0R/09 |
375 | LE BOUILLONNEC Kevin | 0R/09 |
375 | GUERENDEL Christophe | 0R/09 |
375 | LHERMELIER Julien | 0R/09 |
375 | LAVATER Didier | 0R/09 |
375 | CHABRIER Luc | 0R/09 |
375 | MARTIN Louis Marie | 0R/09 |
375 | HAUTSON David | 0R/09 |
375 | SAFI Aziz | 0R/09 |
375 | CHESNAY Sebastien | 0R/09 |
375 | FREY Mickael | 0R/09 |
375 | VALLET Michel | 0R/09 |
375 | JAHAN Yann | 0R/09 |
390 | RESINES Alain | 0R/08 |
390 | MOKTAR MEHACHE Nordine | 0R/08 |
390 | VANDENBROUCKE Gaetan | 0R/08 |
390 | BURGUN Olivier | 0R/08 |
390 | MORILLE Sebastien | 0R/08 |
390 | LEBRUN Laurent | 0R/08 |
390 | LEROUDIER Gerald | 0R/08 |
390 | JONCOUR Herve | 0R/08 |
390 | HUDDLESTONE Richard | 0R/08 |
390 | METAIRIE Christophe | 0R/08 |
390 | CARON Bruno | 0R/08 |
390 | JOUANNET Laurent | 0R/08 |
390 | HERVAULT Samuel | 0R/08 |
390 | TRAN Lam | 0R/08 |
390 | AREIAS Bruno | 0R/08 |
390 | SEREIS Sandy | 0R/08 |
390 | DUQUESNOY Julien | 0R/08 |
390 | MAGNIEZ Jean Francois | 0R/08 |
390 | GILLES Andy | 0R/08 |
390 | HEPCANLAR Kenan | 0R/08 |
390 | DESCAMPS Pierre | 0R/08 |
390 | CALISKAN Hasan | 0R/08 |
390 | LE BORGNE Emmanuel | 0R/08 |
413 | MER Erwan | 0R/07 |
413 | MACIOSZCZYK Pierre | 0R/07 |
413 | HONRAEDT Frederic | 0R/07 |
413 | MARCHAND Gabriel | 0R/07 |
413 | ROBERT Jerome | 0R/07 |
413 | KARANI Hicham | 0R/07 |
413 | PAVY Reginald | 0R/07 |
413 | CHENIC Yann | 0R/07 |
413 | GEFFROY Morgan | 0R/07 |
413 | MORGANT Yvon | 0R/07 |
413 | IBARRONDO Frederic | 0R/07 |
413 | THIBAULT Gaetan | 0R/07 |
413 | MAGNE Josselyn | 0R/07 |
413 | VERBAUWHEDE Bertrand | 0R/07 |
413 | DEPLANCHE Julien | 0R/07 |
413 | CHEVALLEREAU Emerick | 0R/07 |
413 | DUBOIS Sebastien | 0R/07 |
413 | PORCIELLO Donato | 0R/07 |
413 | SORLUT Sacha | 0R/07 |
413 | TERNAT Nicolas | 0R/07 |
413 | MARTEAU Christophe | 0R/07 |
413 | DELABONNE Fabrice | 0R/07 |
413 | LANGRENAY Gregory | 0R/07 |
413 | LESVENTES Damien | 0R/07 |
413 | CHARDON Michel | 0R/07 |
413 | CHESNE Stephane | 0R/07 |
413 | CETIN Erdal | 0R/07 |
413 | DELAYE Nicolas | 0R/07 |
413 | BREGENT Erwann | 0R/07 |
413 | GLANGETAS Christophe | 0R/07 |
413 | SAGE Nicolas | 0R/07 |
444 | MOORE Steve | 0R/06 |
444 | COZ Pierre Damien | 0R/06 |
444 | HERAMBERT Celine | 0R/06 |
444 | LEPREUX Thomas | 0R/06 |
444 | FABRE Baptiste | 0R/06 |
444 | GAUTHIER Sebastien | 0R/06 |
444 | GUEGAN Alex | 0R/06 |
444 | ZOVKO Eric | 0R/06 |
444 | GARCON Mickael | 0R/06 |
444 | BABINOT Anthony | 0R/06 |
444 | RAUD Marine | 0R/06 |
444 | RIAUX Romain | 0R/06 |
444 | GOZARD Sebastien | 0R/06 |
444 | GILET Yann | 0R/06 |
444 | BABINOT David | 0R/06 |
444 | PLOQUIN Damien | 0R/06 |
444 | NORMAND Jeremie | 0R/06 |
444 | DURQUETY Vincent | 0R/06 |
444 | FOUCHE Cedric | 0R/06 |
444 | SMET Jerome | 0R/06 |
444 | SIMON Thomas | 0R/06 |
444 | DEPRET Francois | 0R/06 |
444 | VASSEUR Jean Charles | 0R/06 |
467 | PACIFICO Jeremy | 0R/05 |
467 | LEFEVRE Gerard | 0R/05 |
467 | CUISINIER Gary | 0R/05 |
467 | DEEHAN Jason | 0R/05 |
467 | DESCHAMPS Sylvain | 0R/05 |
467 | BRONIECKI Ludovic | 0R/05 |
467 | CALON Maxime | 0R/05 |
467 | HERVALET David | 0R/05 |
467 | LEVECQUE Johnny | 0R/05 |
467 | DESGROPPES Nicolas | 0R/05 |
467 | TIMMERMAN Sebastien | 0R/05 |
467 | DUBOIS Clement | 0R/05 |
467 | PHILAKHAM Souphab | 0R/05 |
467 | HUBERT Romain | 0R/05 |
467 | BOULLIER Stephane | 0R/05 |
467 | DOS SANTOS Jose | 0R/05 |
467 | OJEDA Michael | 0R/05 |
467 | BAHHATE Youness | 0R/05 |
485 | SULTANI Alireza | 0R/04 |
485 | GODART Sebastien | 0R/04 |
485 | LE TYNEVEZ Franck | 0R/04 |
485 | ALSTERS Alan | 0R/04 |
485 | LETEXIER Franck | 0R/04 |
485 | BON Olivier | 0R/04 |
485 | MONNIER Aymmery | 0R/04 |
485 | RICHARD Freddy | 0R/04 |
485 | DAGUZE Benoit | 0R/04 |
485 | PILET Alexandre | 0R/04 |
485 | FAVROT Baptiste | 0R/04 |
485 | RESSE Romain | 0R/04 |
497 | CALVEZ Sebastien | 0R/03 |
497 | BERTHELEMY Olivier | 0R/03 |
497 | FERRAND Cedric | 0R/03 |
497 | SALINGUE Philippe | 0R/03 |
497 | BOCAHUT Samuel | 0R/03 |
497 | PATEAU Nicolas | 0R/03 |
497 | BARSACQ Julien | 0R/03 |
497 | PERRIN Yves | 0R/03 |
497 | ABDALLAH Mathieu | 0R/03 |
497 | DRAHON Adrien | 0R/03 |
497 | PERSON Thierry | 0R/03 |
497 | ERCEAU Julien | 0R/03 |
497 | LEROYER Bruno | 0R/03 |
497 | BOUQUIN J Rene | 0R/03 |
497 | DELANSAY Stephane | 0R/03 |
497 | DELABAUDINIERE Laurent | 0R/03 |
497 | SAUMUREAU Jerome | 0R/03 |
497 | BELMONTE William | 0R/03 |
497 | TROUPEAU Thierry | 0R/03 |
516 | VANDEPITTE Louis | 0R/02 |
516 | ROUSSEL David | 0R/02 |
516 | BISSONNET Gaetan | 0R/02 |
516 | ROCHELLE Benoist | 0R/02 |
516 | SANSON Pascal | 0R/02 |
516 | BES Dimitri | 0R/02 |
516 | SALMERON Stephane | 0R/02 |
516 | RATIER Christophe | 0R/02 |
516 | DHAINAUT Allan | 0R/02 |
516 | CAILLAUD Alain | 0R/02 |
516 | BOUREAU Thierry | 0R/02 |
516 | HUGONIER Nicolas | 0R/02 |
516 | TARIS Emmanuel | 0R/02 |
516 | MARQUES Fernando | 0R/02 |
516 | BERA Sebastien | 0R/02 |
516 | JACQUET Nicolas | 0R/02 |
516 | OGER Guy | 0R/02 |
516 | DEFOSSE Benoit | 0R/02 |
516 | ROUAULT Joel | 0R/02 |
535 | FLAMENT Jean Francois | 0R/01 |
535 | BRUNETIER Nicolas | 0R/01 |
535 | GENET Christophe | 0R/01 |
535 | DUPRAT Mathieu | 0R/01 |
535 | BAUDE Bruno | 0R/01 |
535 | THOMAS Jean Yves | 0R/01 |
535 | LAVAULT Lionel | 0R/01 |
535 | GEMON Jeremie | 0R/01 |
535 | BLOUDEAU Mickael | 0R/01 |
535 | PRADINES Noel | 0R/01 |
535 | MERMOZ Tony | 0R/01 |
535 | GAUTIER Cedric | 0R/01 |
535 | POPULAIRE Gaetan | 0R/01 |
535 | AUVRARD Jean Francois | 0R/01 |
535 | BELLAMY Mickael | 0R/01 |
535 | MOREIRA Leo | 0R/01 |
535 | PEAUDEAU Philippe | 0R/01 |
535 | ALLAIS Mederic | 0R/01 |
535 | ROUSSEAU Laurent | 0R/01 |
535 | BOUTET Marianne | 0R/01 |
535 | PROSPERT Laurent | 0R/01 |
535 | COUTAGNE Maurice | 0R/01 |
535 | SIROY Arnaud | 0R/01 |
535 | DARRAS Mickael | 0R/01 |
559 | PACTEAU Laurent | 0R/00 |
559 | GAVEL Pierre | 0R/00 |
559 | LAMMENS Gregory | 0R/00 |
559 | HOFFARTH Gilles | 0R/00 |
559 | MALMONTE Christophe | 0R/00 |
559 | CHAUVEL Jeremy | 0R/00 |
559 | HARSON Stephane | 0R/00 |
559 | BORDAS Hugo | 0R/00 |
559 | RESINES Lucas | 0R/00 |
559 | BAUDU Mathieu | 0R/00 |
559 | PERELLI Martial | 0R/00 |
559 | FLECHER Jacques | 0R/00 |
559 | BALENGHIEN Guy | 0R/00 |
559 | THOUZEAU Raphael | 0R/00 |
559 | DEFOSSE Sylvain | 0R/00 |
559 | BONNIORD Dylan | 0R/00 |
559 | CHAPRON Gilles | 0R/00 |
559 | GUERIN Gael | 0R/00 |
559 | DELATTRE Jerome | 0R/00 |
559 | BOUSSELY Stephane | 0R/00 |
559 | MONDARY Ludovic | 0R/00 |
559 | DESPLAT William | 0R/00 |
559 | ROY Steve | 0R/00 |
559 | LOSFELT Frederic | 0R/00 |
583 | DUBOIS David | 1R/15 |
583 | CLOUE Wilfried | 1R/15 |
583 | CAMERON James | 1R/15 |
583 | GUILLEMOT Stephane | 1R/15 |
583 | BIBARD Damien | 1R/15 |
583 | THIBAUDEAU Eric | 1R/15 |
583 | LAMBERT Killian | 1R/15 |
583 | PETITGENET Florian | 1R/15 |
583 | LECARPENTIER Stephane | 1R/15 |
583 | GAUTARD Edwige | 1R/15 |
583 | BRIAND Flavien | 1R/15 |
583 | FIGUEIRA Filipe | 1R/15 |
583 | LESOT Romain | 1R/15 |
583 | RAVON Freddy | 1R/15 |
583 | MERANGER Vincent | 1R/15 |
583 | MASSE David | 1R/15 |
583 | GANGNEUX Sebastien | 1R/15 |
583 | CARTIGNY Sebastien | 1R/15 |
583 | GUERILLON Thierry | 1R/15 |
583 | SILVA LELO Delfim | 1R/15 |
583 | CONTIN Julien | 1R/15 |
583 | BRUNEVAL Ludovic | 1R/15 |
583 | PEREIRA Jose | 1R/15 |
606 | RAIWET Julien | 1R/14 |
606 | BORDELAIS Raphael | 1R/14 |
606 | MEYER Herve | 1R/14 |
606 | CORMERAIS Meggy | 1R/14 |
606 | GILARDIT Guy | 1R/14 |
606 | BOUHIER Nicolas | 1R/14 |
606 | DUPONCHELLE Christophe | 1R/14 |
606 | GUILLEY Clement | 1R/14 |
606 | HIMEUR Yannick | 1R/14 |
606 | JOB Michel | 1R/14 |
606 | LEFORT Mallory | 1R/14 |
606 | HERITEAU Jeremy | 1R/14 |
606 | DA SILVA PINTO Miguel | 1R/14 |
606 | MERLETTO Damien | 1R/14 |
606 | KILICOGLU Idris | 1R/14 |
606 | GUIRMANDIE Cedric | 1R/14 |
606 | TOQUET Arnaud | 1R/14 |
606 | BERTHON Herve | 1R/14 |
606 | BEAL Herve | 1R/14 |
606 | CARRE Dominique | 1R/14 |
606 | JOUIN Geremy | 1R/14 |
606 | MOUYNAT Bruno | 1R/14 |
606 | BELMONTE Loic | 1R/14 |
629 | ODUNCU Vakkas | 1R/13 |
629 | ROSSIGNOL Adrien | 1R/13 |
629 | DESOUBRY Sacha | 1R/13 |
629 | PORCHER Jean Marie | 1R/13 |
629 | LEMOUEL Johnny | 1R/13 |
629 | BERG Regis | 1R/13 |
629 | LARBALETTE Maxime | 1R/13 |
629 | ZANELLY Nolann | 1R/13 |
629 | DE SAN FELIX Steven | 1R/13 |
629 | VERCRUYSSE Gilles | 1R/13 |
629 | BENATTOU James | 1R/13 |
629 | PLUMEREAU Ludovic | 1R/13 |
629 | TRAVERS Cyril | 1R/13 |
629 | MOUA Tchor | 1R/13 |
629 | PERELLI Fabrice | 1R/13 |
629 | DUCHENE Frederic | 1R/13 |
629 | COLLIER Hugo | 1R/13 |
629 | AUDEGON Dominique | 1R/13 |
629 | PIACENTINI Thierry | 1R/13 |
629 | PIGNOUX Fabien | 1R/13 |
629 | PILLE Sebastien | 1R/13 |
629 | CHOPIN Frederic | 1R/13 |
629 | TIJOUX Nicolas | 1R/13 |
629 | MILON Thibault | 1R/13 |
629 | PROTIN Johann | 1R/13 |
629 | DEFOSSE Tony | 1R/13 |
629 | MERER Glen | 1R/13 |
656 | QUEMENER Bruno | 1R/12 |
656 | LECRUBIER Arnaud | 1R/12 |
656 | DONDAINE Bruno | 1R/12 |
656 | BOSSARD Fred | 1R/12 |
656 | STURMAT Mickael | 1R/12 |
656 | BARBOT Dominique | 1R/12 |
656 | LECONTE Vivien | 1R/12 |
656 | BORMS Marc | 1R/12 |
656 | MARTIN Jean Christophe | 1R/12 |
656 | MAHEAS Brieg | 1R/12 |
656 | BARRE Sebastien | 1R/12 |
656 | LE COZ Thierry | 1R/12 |
656 | LUBAT Nicolas | 1R/12 |
656 | MENGARD Emmanuel | 1R/12 |
656 | LE DOUCEN Ludovic | 1R/12 |
656 | VIVIEN David | 1R/12 |
656 | YACOUBI Mohamed | 1R/12 |
656 | GUILLEMAIN Maxime | 1R/12 |
656 | SERGENTON Jean Christophe | 1R/12 |
675 | PESQUIER Jean Christophe | 1R/11 |
675 | FAYOLA Fabrice | 1R/11 |
675 | SALVIEJO MARTINEZ Jessy | 1R/11 |
675 | FERRY Jerome | 1R/11 |
675 | BARBOSA Alain | 1R/11 |
675 | MARTRE Olivier | 1R/11 |
675 | DA COSTA Domingo | 1R/11 |
675 | BAUCHET David | 1R/11 |
675 | BAIR Youness | 1R/11 |
675 | SOULARD Etienne | 1R/11 |
675 | RENAULT Sebastien | 1R/11 |
675 | DURIEZ Stephane | 1R/11 |
675 | MIREBEAU Rodolphe | 1R/11 |
675 | DUVAL Romain | 1R/11 |
675 | OLIVIER HENRY Adrien | 1R/11 |
675 | CRON Thomas | 1R/11 |
675 | BELIN Stephan | 1R/11 |
675 | LEGUERINEL Stephane | 1R/11 |
675 | DAVID Adrien | 1R/11 |
675 | BOCQUIER Michel | 1R/11 |
675 | TESSIER Sebastien | 1R/11 |
675 | ARNAUD Davy | 1R/11 |
675 | GAMBINO Nathan | 1R/11 |
675 | LE VUSUQUE Nicolas | 1R/11 |
675 | COUPET Morgan | 1R/11 |
675 | DUCLOS Johan | 1R/11 |
675 | BORDES David | 1R/11 |
675 | DEJOUX Franck | 1R/11 |
675 | CHEVREUX David | 1R/11 |
675 | LEJEUNE Nicolas | 1R/11 |
675 | ROGEAUX Jimmy | 1R/11 |
706 | BOURAS Marina | 1R/10 |
706 | TOBIJASZ Joffrey | 1R/10 |
706 | CANTINEAU Guillaume | 1R/10 |
706 | COIGNARD Cedric | 1R/10 |
706 | PITZ Geoffroy | 1R/10 |
706 | FOUCHER Jean Francois | 1R/10 |
706 | GIMEAU Eric | 1R/10 |
706 | QUEFFEULOU Claude | 1R/10 |
706 | BRESSON Guillaume | 1R/10 |
706 | POUSSE Christian | 1R/10 |
706 | BIDEGARAY Anthony | 1R/10 |
706 | DUQUESNOY Cedric | 1R/10 |
706 | FOUQUET David | 1R/10 |
706 | VEYRADIER Jerome | 1R/10 |
706 | VACUS Kevin | 1R/10 |
706 | MUCCIANTE Johan | 1R/10 |
706 | JEGOU Samuel | 1R/10 |
706 | PETIT Ludovic | 1R/10 |
706 | BENIS Loic | 1R/10 |
706 | CHAPRONT Fabrice | 1R/10 |
706 | FRUCHET Alexis | 1R/10 |
706 | HERAULT Aurelien | 1R/10 |
706 | LUNEAU Claude | 1R/10 |
729 | HAMEL Bruno | 1R/09 |
729 | TIGHADOUINI Ismael | 1R/09 |
729 | DESNOUK Christophe | 1R/09 |
729 | SEMMAR Mhammed | 1R/09 |
729 | COTE Aurelien | 1R/09 |
729 | JOB Guillaume | 1R/09 |
729 | LANNAY Pascal | 1R/09 |
729 | GIROT Damien | 1R/09 |
729 | CROENNE Teddy | 1R/09 |
729 | PIGNOT Philippe | 1R/09 |
729 | GUYON Nicolas | 1R/09 |
729 | CARPENTIER Jean Robert | 1R/09 |
729 | LECLERC Steve | 1R/09 |
729 | LE GALL Christophe | 1R/09 |
729 | SABOURDY Bastien | 1R/09 |
729 | FLORES Vincent | 1R/09 |
729 | WISPELAERE Mickael | 1R/09 |
729 | NOGRET Marc | 1R/09 |
729 | FONTAINE Thibault | 1R/09 |
729 | TROUER Arnaud | 1R/09 |
729 | IDKOWIAK Thomas | 1R/09 |
729 | BRENON Anthony | 1R/09 |
729 | DI MASE Christophe | 1R/09 |
729 | GIRAUD Mickael | 1R/09 |
729 | LIZIARD Mathieu | 1R/09 |
729 | LEMONNIER Patrick | 1R/09 |
729 | HARCHI Abdellah | 1R/09 |
729 | ROUILLIER Xavier | 1R/09 |
757 | GARNAVAULT Fabien | 1R/08 |
757 | RIOU Aristide | 1R/08 |
757 | FEUILLATRE Sebastien | 1R/08 |
757 | DUBRULLE Gregory | 1R/08 |
757 | ALLAIRE Jerome | 1R/08 |
757 | GIRAUD Landry | 1R/08 |
757 | SENE Arnaud | 1R/08 |
757 | AYME Jean Patrice | 1R/08 |
757 | HANNEDOUCHE Franck | 1R/08 |
757 | COUIC Nicolas | 1R/08 |
757 | LABBE Jerome | 1R/08 |
757 | BOURDEAU Valentin | 1R/08 |
757 | FATOUS Harold | 1R/08 |
757 | BODARD Sebastien | 1R/08 |
757 | METAIS Sebastien | 1R/08 |
757 | TESSON Jonathan | 1R/08 |
757 | GUERIN Antoine | 1R/08 |
757 | LACQUEMENT Julien | 1R/08 |
757 | JACQUES Laurent | 1R/08 |
757 | OGER Frederic | 1R/08 |
757 | FAUVERT Sebastien | 1R/08 |
757 | GUINET Romain | 1R/08 |
757 | THOMAS Jereme | 1R/08 |
757 | ROACH Justin Edward | 1R/08 |
757 | CHEDOZEAU Jessy | 1R/08 |
757 | JUSTIN Vincent | 1R/08 |
757 | DIAS MOREIRA Jean Philippe | 1R/08 |
757 | BENOIT Sebastien | 1R/08 |
785 | TURQUET Jonathan | 1R/07 |
785 | PIRLET Victor | 1R/07 |
785 | PROUST Manuel | 1R/07 |
785 | BRUSSET Christophe | 1R/07 |
785 | LAGACHE Romain | 1R/07 |
785 | BOUCHAUD Jeremy | 1R/07 |
785 | PIERRET Cedric | 1R/07 |
785 | DELUCHAT Remi | 1R/07 |
785 | MEUNIER Willy | 1R/07 |
785 | LORCY Laurent | 1R/07 |
785 | MORVAN Bruno | 1R/07 |
785 | BUFFET Olivier | 1R/07 |
785 | COMTE Sebastien | 1R/07 |
785 | RIOU Josselin | 1R/07 |
785 | DO CARMO Tony | 1R/07 |
785 | DUBOIS David | 1R/07 |
785 | DUPONT Christophe | 1R/07 |
785 | DUGAST Julien | 1R/07 |
785 | PETREAU Alban | 1R/07 |
785 | COTTET Thomas | 1R/07 |
785 | LAURENT Philippe | 1R/07 |
785 | BIET Aurelien | 1R/07 |
785 | AMARAL Joao | 1R/07 |
785 | AMIRAULT Johan | 1R/07 |
785 | MARTIN Florent | 1R/07 |
785 | MAERTEN Cyrielle | 1R/07 |
785 | GOUPILLEAU Aurelien | 1R/07 |
785 | CARTIER Alexandre | 1R/07 |
785 | POULAIN Matheo | 1R/07 |
814 | ALARY Amaury | 1R/06 |
814 | MOUCHARD Stephane | 1R/06 |
814 | TORREGROSA Yves | 1R/06 |
814 | QUERTEMPS Cedric | 1R/06 |
814 | THOMAS Daniel | 1R/06 |
814 | MORETTI Nicolas | 1R/06 |
814 | POULIQUEN Raphael | 1R/06 |
814 | PASQUET Francis | 1R/06 |
814 | LEBLOIS Christophe | 1R/06 |
814 | LION Bernard | 1R/06 |
814 | LOPES Carlos Manuel | 1R/06 |
814 | ARNOULD Jeremy | 1R/06 |
814 | AMILIEN GUIGNARD Olivier | 1R/06 |
814 | TAYLOR Stephen | 1R/06 |
814 | DARDENNES Mathieu | 1R/06 |
814 | BEN SAID Michael | 1R/06 |
814 | BAULAND David | 1R/06 |
814 | CHARNEAU Jonathan | 1R/06 |
814 | MACE M Antoine | 1R/06 |
814 | OCCRE Rudy | 1R/06 |
814 | BOAZIZ Serge | 1R/06 |
814 | FRNCOIS Jonathan | 1R/06 |
814 | SARRAZIN Franck | 1R/06 |
814 | MIGEON Pascal | 1R/06 |
814 | PELLERAY Benoit | 1R/06 |
814 | LAMBERT Christophe | 1R/06 |
814 | MICHAUD Stephane | 1R/06 |
814 | SIMONET Renaud | 1R/06 |
814 | DESNOELLE Bruno | 1R/06 |
814 | CREN Samuel | 1R/06 |
814 | DEBAX Edgard | 1R/06 |
845 | LASSERON Cyril | 1R/05 |
845 | LAVAUD Sebastien | 1R/05 |
845 | LOTH Cyril | 1R/05 |
845 | MOREAU Yohann | 1R/05 |
845 | LENY Raphael | 1R/05 |
845 | SEUX Tanguy | 1R/05 |
845 | JAILIN Sebastien | 1R/05 |
845 | MAGALHAES Thomas | 1R/05 |
845 | LOURENCO Antonio | 1R/05 |
845 | BOURASSEAU Jerome | 1R/05 |
845 | GALLIER Sebastien | 1R/05 |
845 | AISSI Rachid | 1R/05 |
845 | LENOIR Xavier | 1R/05 |
845 | GAY Emmanuel | 1R/05 |
845 | FLAHAUT Eric | 1R/05 |
845 | PELTIER Jeremy | 1R/05 |
845 | PHELEP Patrick | 1R/05 |
845 | BOUDAT Damien | 1R/05 |
845 | SEGIER Mathieu | 1R/05 |
845 | BEGOT David | 1R/05 |
845 | BUTRAUD Lucas | 1R/05 |
845 | BOURDEAU William | 1R/05 |
845 | AUTRET Marc | 1R/05 |
845 | TAIB Kim | 1R/05 |
845 | DENOUX Laurent | 1R/05 |
845 | JENBACK Gary | 1R/05 |
845 | JEHANNIN Fabrice | 1R/05 |
845 | SANGARIN Enric | 1R/05 |
845 | THOMAS Julien | 1R/05 |
845 | MONTOUX Alexis | 1R/05 |
845 | DUFRESNE Laurent | 1R/05 |
845 | SANCHEZ David | 1R/05 |
845 | DALLERIT Yannick | 1R/05 |
845 | FOURMAUT Severine | 1R/05 |
845 | SALAUN P Yves | 1R/05 |
880 | FOVEZ Cedric | 1R/04 |
880 | ZENASNI Mohamed | 1R/04 |
880 | SEVERIN Jean Michel | 1R/04 |
880 | MICHON Sebastien | 1R/04 |
880 | THIERREE Michael | 1R/04 |
880 | LEPARQ Frederic | 1R/04 |
880 | BIDAUD Olivier | 1R/04 |
880 | LEFEBVRE David | 1R/04 |
880 | MICHAUD Julien | 1R/04 |
880 | EYGRIER Gerard | 1R/04 |
880 | ANGOULVANT Romain | 1R/04 |
880 | ENGEAMME Philippe | 1R/04 |
880 | KHALD Hamza | 1R/04 |
880 | BIARD Stephane | 1R/04 |
880 | NOWAK Gael | 1R/04 |
880 | GUICHETEAU Lionel | 1R/04 |
880 | RIFFLART Ludovic | 1R/04 |
880 | GRIMAUD Florian | 1R/04 |
880 | HERPSON Jose | 1R/04 |
880 | TROVATI Loic | 1R/04 |
880 | BRIMAUD Thierry | 1R/04 |
880 | PICARD Francis | 1R/04 |
880 | BARBOSA Manuel | 1R/04 |
880 | ROCARD Jocelyn | 1R/04 |
880 | BERVAS Remi | 1R/04 |
880 | DUMONT Alexandre | 1R/04 |
880 | LANGLOIS Christian | 1R/04 |
880 | HABCHANE Reda | 1R/04 |
880 | MASPEROT Julien | 1R/04 |
880 | DUGRIT Stephane | 1R/04 |
910 | NOEL Jean | 1R/03 |
910 | CASANOVA Julien | 1R/03 |
910 | BOLORE Fabien | 1R/03 |
910 | FERNANDES Eduardo | 1R/03 |
910 | LUCEAU Eric | 1R/03 |
910 | EARDLEY Lewis | 1R/03 |
910 | GONZALEZ Julie | 1R/03 |
910 | MICHEL Kevin | 1R/03 |
910 | LORET Alexandre | 1R/03 |
910 | COELHO Vincent | 1R/03 |
910 | LAMANE Reda | 1R/03 |
910 | BERNAUX Kevin | 1R/03 |
910 | DIDOU Yann | 1R/03 |
910 | RIMBAUD Aurelien | 1R/03 |
910 | COMBETTE Stephane | 1R/03 |
910 | CRETEL Mickael | 1R/03 |
910 | MOYET David | 1R/03 |
910 | LAOUENAN Yohann | 1R/03 |
910 | CARDINAL Bruno | 1R/03 |
910 | JOFFREDO David | 1R/03 |
910 | PENIN Olivier | 1R/03 |
910 | BLANCHARD Kevin | 1R/03 |
910 | VIGNAIS Jordane | 1R/03 |
910 | COURTIER Balthazar | 1R/03 |
910 | MARCHADIER Gerald | 1R/03 |
910 | FURGALA Arnaud | 1R/03 |
910 | ALMEIDA COSTA Carlos | 1R/03 |
910 | LE DIDU Jerome | 1R/03 |
910 | LECRECQ Stephane | 1R/03 |
910 | GUELOU David | 1R/03 |
910 | DUBERNARD David | 1R/03 |
910 | LE MESTRE Loic | 1R/03 |
910 | PETUYA Philippe | 1R/03 |
910 | SIMON Christophe | 1R/03 |
944 | LAIYADI Nabil | 1R/02 |
944 | MEZIL Olivier | 1R/02 |
944 | GERMANY Gim | 1R/02 |
944 | DESHAYES Frederic | 1R/02 |
944 | DOS SANTOS MARQUES Paulo | 1R/02 |
944 | LE PAPE Romain | 1R/02 |
944 | BOZEC Olivier | 1R/02 |
944 | LOPES Antonio | 1R/02 |
944 | GRASSET Jean Noel | 1R/02 |
944 | GOURAUD Bertrand | 1R/02 |
944 | BOUCHER Gael | 1R/02 |
944 | LOBJOIS Vincent | 1R/02 |
944 | PAGNON Pascal | 1R/02 |
944 | BRUNEL Thierry | 1R/02 |
944 | GUYONNET Christophe | 1R/02 |
944 | LOPEZ Florian | 1R/02 |
944 | SARRE Charly | 1R/02 |
944 | FORGET Julien | 1R/02 |
944 | GUICHARD Sylvain | 1R/02 |
944 | DEL REY Remy | 1R/02 |
944 | BEAUMONT Philippe | 1R/02 |
944 | VERDES Guillaume | 1R/02 |
944 | BALLON Jean Francois | 1R/02 |
944 | EGEA Vincent | 1R/02 |
944 | ZANCHI Claude | 1R/02 |
944 | HASBROUCQ Herve | 1R/02 |
944 | LOMAZZI Bernard | 1R/02 |
944 | SEDINSKI Christophe | 1R/02 |
972 | N'GUYEN Hanh | 1R/01 |
972 | GUINEBAULT Nicolas | 1R/01 |
972 | LAYET Enrick | 1R/01 |
972 | PINARD Fabrice | 1R/01 |
972 | STOQUART Jonathan | 1R/01 |
972 | DEVAUX Christophe | 1R/01 |
972 | JOUNY Emmanuel | 1R/01 |
972 | PIERACCI Stephane | 1R/01 |
972 | BARD Stephane | 1R/01 |
972 | RENOU Christophe | 1R/01 |
972 | PRUVOST Yannick | 1R/01 |
972 | SALMON Stephane | 1R/01 |
972 | GICQUEL Patrick | 1R/01 |
972 | SOWA Emmanuel | 1R/01 |
972 | EL MOUHADI Amine | 1R/01 |
972 | BUDZYK Dimitri | 1R/01 |
972 | CHANDIOUX Cedric | 1R/01 |
972 | GAUVIN Yohann | 1R/01 |
972 | CAMOVIC Muzafer | 1R/01 |
972 | BERNARD Stephane | 1R/01 |
972 | PERIN David | 1R/01 |
972 | DORNIC Erwan | 1R/01 |
972 | SAINVET Jean Christophe | 1R/01 |
972 | MAIRAND Yannick | 1R/01 |
972 | BERGOT David | 1R/01 |
972 | JOSSE Herve | 1R/01 |
972 | BOURSIER Mickael | 1R/01 |
972 | ROY Alexis | 1R/01 |
972 | RENAC Nicolas | 1R/01 |
972 | BREJOT Frederic | 1R/01 |
972 | CAILLE Alexis | 1R/01 |
972 | PALUD Jean Yves | 1R/01 |
972 | VIDOVIC Josip | 1R/01 |
972 | TOSCANO Jose | 1R/01 |
1006 | DELSERT Yves | 1R/00 |
1006 | GOMES Frederic | 1R/00 |
1006 | PIERSON Frederic | 1R/00 |
1006 | LAURENT Sebastien | 1R/00 |
1006 | CHOISEAU Stephane | 1R/00 |
1006 | MARTIN Thierry | 1R/00 |
1006 | COUTURE Jim | 1R/00 |
1006 | HALLOPE Francois | 1R/00 |
1006 | PINTO Carlos | 1R/00 |
1006 | BERNARD Franck | 1R/00 |
1006 | BIHOUIS Mickael | 1R/00 |
1006 | DUMOULIN David | 1R/00 |
1006 | EL HAMMOUYI El Houcine | 1R/00 |
1006 | LERAY Olivier | 1R/00 |
1006 | AGUSHI Dini | 1R/00 |
1006 | WITTA Sebastien | 1R/00 |
1006 | SOL Gauthier | 1R/00 |
1006 | LEQUESNE Mathieu | 1R/00 |
1006 | CANO Brandon | 1R/00 |
1006 | THIRIET Marc | 1R/00 |
1006 | LOIZON Thomas | 1R/00 |
1006 | POIRAUD Pascal | 1R/00 |
1006 | VIENNE Alain | 1R/00 |
1006 | FORTIN Erwan | 1R/00 |
1006 | GAUDIN Laurent | 1R/00 |
1031 | BEAUCHAMP Yoan | 2R/15 |
1031 | MOYER Vincent | 2R/15 |
1031 | HOSTETTLER Cyril | 2R/15 |
1031 | CAMOUS Nicolas | 2R/15 |
1031 | ROXO Quentin | 2R/15 |
1031 | ARTAUD David | 2R/15 |
1031 | BAUFANAIS Anthony | 2R/15 |
1031 | POULARD Christophe | 2R/15 |
1031 | RATOVO Erwin | 2R/15 |
1031 | BASSEZ Sandrine | 2R/15 |
1031 | BECK Mickael | 2R/15 |
1031 | ESTIN Damien | 2R/15 |
1031 | GENTY Christophe | 2R/15 |
1031 | HENRY Vincent | 2R/15 |
1031 | BINET Jacky | 2R/15 |
1031 | DUBOIS Bruno | 2R/15 |
1031 | ROUILLARD Sebastien | 2R/15 |
1031 | METREAU Bernard | 2R/15 |
1031 | GRIFFIN David | 2R/15 |
1031 | SCHUH Frederic | 2R/15 |
1031 | GATIN Julien | 2R/15 |
1031 | GUITTET Arnaud | 2R/15 |
1031 | DUCANOS David | 2R/15 |
1031 | LE GOFF Mickael | 2R/15 |
1031 | VADEEVALOO Devraj | 2R/15 |
1031 | THEBAULT Christophe | 2R/15 |
1031 | ARLOT Michael | 2R/15 |
1031 | FALCAO Nuno | 2R/15 |
1031 | THERET Daniel | 2R/15 |
1031 | BELLEC Thierry | 2R/15 |
1031 | PEDEN Jacky | 2R/15 |
1031 | GRUDA Jean Luc | 2R/15 |
1031 | DUFOSSE Mathieu | 2R/15 |
1031 | MERILHOU Serge | 2R/15 |
1031 | LAPTEFF Steven | 2R/15 |
1031 | LALLEMAND Jerome | 2R/15 |
1031 | LE SCORNET Olivier | 2R/15 |
1031 | LANDRY Wilfried | 2R/15 |
1031 | VION David | 2R/15 |
1070 | BECQ Gilles | 2R/14 |
1070 | MOULINAT Dominique | 2R/14 |
1070 | MALFOY Herve | 2R/14 |
1070 | OLIVA Tony | 2R/14 |
1070 | JAOUEN Patrice | 2R/14 |
1070 | PLAIDEAU Arnaud | 2R/14 |
1070 | BOUTET Manuel | 2R/14 |
1070 | ROLLAND Stephane | 2R/14 |
1070 | CHAVATTE Antoine | 2R/14 |
1070 | HENRIOT Christophe | 2R/14 |
1070 | GONCALVES Cedric | 2R/14 |
1070 | ANDREOTTI Alexis | 2R/14 |
1070 | VERSCHAEVE Laury | 2R/14 |
1070 | GODEAU Patrice | 2R/14 |
1070 | MASSE Julien | 2R/14 |
1070 | BERTELOOT Sylvain | 2R/14 |
1070 | DELGRANGE Pierre | 2R/14 |
1070 | WAZZAU Michael | 2R/14 |
1070 | GASTINEAU Olivier | 2R/14 |
1070 | DABRIGEON Jean Luc | 2R/14 |
1070 | LORE Jean Francois | 2R/14 |
1070 | LONGUET Patrice | 2R/14 |
1070 | LE SAOUT Jean Michel | 2R/14 |
1070 | NICOLLEAU Thomas | 2R/14 |
1070 | CAFFIN Sebastien | 2R/14 |
1070 | PILLAIN Kevin | 2R/14 |
1070 | LESVENTES Arnaud | 2R/14 |
1070 | CHABERT Mathieu | 2R/14 |
1070 | CRESPEL Yohann | 2R/14 |
1070 | AMROUCHE Pascal | 2R/14 |
1100 | KENZI Youssef | 2R/13 |
1100 | TOMASI Cyril | 2R/13 |
1100 | PATEAU Noel | 2R/13 |
1100 | DOUCHET Cedric | 2R/13 |
1100 | CHRISTMANN Steven | 2R/13 |
1100 | GILLARD William | 2R/13 |
1100 | GUIET Clement | 2R/13 |
1100 | HOUARNER Herve | 2R/13 |
1100 | SERE Jean Pascal | 2R/13 |
1100 | VECCHI Stephane | 2R/13 |
1100 | POUPAERT Jason | 2R/13 |
1100 | KLEIN Antoine | 2R/13 |
1100 | THUIN Nicolas | 2R/13 |
1100 | CAMOVIC Muamer | 2R/13 |
1100 | DESOUDIN Cedric | 2R/13 |
1100 | CHEVALLIER Steven | 2R/13 |
1100 | LOUE Christophe | 2R/13 |
1100 | KERGALL Bertrand | 2R/13 |
1100 | GLORIAN Christophe | 2R/13 |
1100 | HELD Olivier | 2R/13 |
1100 | JOUANNET Matthieu | 2R/13 |
1100 | PENAFIEL Aurelien | 2R/13 |
1100 | ENGERBEAU Alexandre | 2R/13 |
1100 | CHOISY David | 2R/13 |
1100 | PAUCHET Maxime | 2R/13 |
1100 | CHIVE Emmanuel | 2R/13 |
1100 | PRYOR Alex | 2R/13 |
1100 | BOISSEAU Laurent | 2R/13 |
1100 | SERVANT Laurent | 2R/13 |
1100 | PROUTEAU Ludovic | 2R/13 |
1100 | PREVOST Mathieu | 2R/13 |
1100 | QUENTIN Christophe | 2R/13 |
1100 | LE PLAIRE Fabien | 2R/13 |
1100 | HENNO Frederic | 2R/13 |
1100 | LAVALLEY Franck | 2R/13 |
1100 | RAFFIN Nicolas | 2R/13 |
1100 | BARRAULT Frederic | 2R/13 |
1137 | DUBOIS Sebastien | 2R/12 |
1137 | BAHIER Bernard | 2R/12 |
1137 | COSSONNIERE Fabrice | 2R/12 |
1137 | ARIKAN Cuma | 2R/12 |
1137 | PLASSAT Sebastien | 2R/12 |
1137 | CASTERAN Alexandre | 2R/12 |
1137 | CARPENTIER Ludovic | 2R/12 |
1137 | TREVISAN Sebastien | 2R/12 |
1137 | LEMORILLON Olivier | 2R/12 |
1137 | GAMBINO Olivier | 2R/12 |
1137 | GUEZENOC Didier | 2R/12 |
1137 | SAFI Abder | 2R/12 |
1137 | BENS Matthieu | 2R/12 |
1137 | LAUMONDAIS Johan | 2R/12 |
1137 | HOUZIAUX Celine | 2R/12 |
1137 | VILLAIN Dominique | 2R/12 |
1137 | CHARRIER Anthony | 2R/12 |
1137 | LECLERCQ Jean Claude | 2R/12 |
1137 | BESSON Eric | 2R/12 |
1137 | CLEMENTE Bruno | 2R/12 |
1137 | BLET Thierry | 2R/12 |
1137 | ROY Ludovic | 2R/12 |
1137 | DUGAS Christophe | 2R/12 |
1137 | BOUNAUDET Sonny | 2R/12 |
1137 | DENES Ronan | 2R/12 |
1137 | CHARLES DESIRE Bruno | 2R/12 |
1137 | MOLINILLO Mickael | 2R/12 |
1137 | SOMON Jordan | 2R/12 |
1137 | JOSEPH Teddy | 2R/12 |
1137 | AABI Rachid | 2R/12 |
1137 | BOUVIER Yannick | 2R/12 |
1137 | CONIO Lorenzo | 2R/12 |
1137 | MERGAN Stephane | 2R/12 |
1137 | DIEVART Gregory | 2R/12 |
1137 | TIRMARCHE Denis | 2R/12 |
1137 | MERTZ Laurent | 2R/12 |
1137 | BOIVIN Pierre | 2R/12 |
1137 | STEPHAN Benjamin | 2R/12 |
1137 | MARQUES ALMEIDA Miguel | 2R/12 |
1176 | LUCAS Thomas | 2R/11 |
1176 | GREBOVAL Raphael | 2R/11 |
1176 | BARJONNET Nicolas | 2R/11 |
1176 | BASSARD David | 2R/11 |
1176 | GUILLOU Cedric | 2R/11 |
1176 | MOURNE Stephane | 2R/11 |
1176 | PLEWINSKA Dylan | 2R/11 |
1176 | GILLOT Christopher | 2R/11 |
1176 | THOUVENIN Romain | 2R/11 |
1176 | MASSONNEAU Mathieu | 2R/11 |
1176 | GRIVOTTE Sylvain | 2R/11 |
1176 | COUROUGE Samuel | 2R/11 |
1176 | TASCHET Rodrigue | 2R/11 |
1176 | HAUPERPIN Teddy | 2R/11 |
1176 | HUART Christophe | 2R/11 |
1176 | LEGER Laurent | 2R/11 |
1176 | FAVRE Nicolas | 2R/11 |
1176 | BOUNAUDET Sebastien | 2R/11 |
1176 | PETITJEAN Nicolas | 2R/11 |
1176 | DUFOIS Dylan | 2R/11 |
1176 | RAVEL Laurent | 2R/11 |
1176 | JOURNET Alain | 2R/11 |
1176 | CLOUD Johnny | 2R/11 |
1176 | LOPES Carlos | 2R/11 |
1176 | FORESTIER Michael | 2R/11 |
1176 | CROCQ Loic | 2R/11 |
1176 | BEGASSE Jereme | 2R/11 |
1176 | POGUET Aurelien | 2R/11 |
1176 | RICHARD Sylvain | 2R/11 |
1176 | DRAN Julien | 2R/11 |
1176 | GRIT Etienne | 2R/11 |
1176 | ENUDDE Etienne | 2R/11 |
1176 | GAUTIER Ludovic | 2R/11 |
1176 | GALLAIS Fabrice | 2R/11 |
1176 | XIONG Frederic | 2R/11 |
1176 | MOQUET Maxence | 2R/11 |
1212 | GUYOT David | 2R/10 |
1212 | CIOCHIA Christian | 2R/10 |
1212 | LEBBE Anita | 2R/10 |
1212 | HERBAUT Patrick | 2R/10 |
1212 | ZAWODNY Christophe | 2R/10 |
1212 | PARRIAUX Erwan | 2R/10 |
1212 | LIEGEOIS Anthony | 2R/10 |
1212 | DA SILVA Fabrice | 2R/10 |
1212 | BAUDOUIN Kevin | 2R/10 |
1212 | FONTASSIN Armand | 2R/10 |
1212 | TRANCHANT Nicolas | 2R/10 |
1212 | LACASSAGNE Wilfried | 2R/10 |
1212 | FLAMANT Romain | 2R/10 |
1212 | ALVES Antoine | 2R/10 |
1212 | TROTOUX Serge | 2R/10 |
1212 | PARQUET Joris | 2R/10 |
1212 | SEBIRE Stephane | 2R/10 |
1212 | VEUILLE Charles | 2R/10 |
1212 | GAUDIN Cyrille | 2R/10 |
1212 | INIZAN Benoit | 2R/10 |
1212 | CARDOSO Pedro | 2R/10 |
1212 | CHADDI Mouss | 2R/10 |
1212 | MAIGROT Jean Christophe | 2R/10 |
1212 | BOURHIS David | 2R/10 |
1212 | FOUILLOUX Alexandre | 2R/10 |
1212 | FRAUDEAU Benoit | 2R/10 |
1212 | VOIRIN Guy | 2R/10 |
1212 | MAILLOT Madec | 2R/10 |
1212 | SICOT David | 2R/10 |
1212 | GELIQUOT Eric | 2R/10 |
1212 | HENIN Thierry | 2R/10 |
1212 | GRISEY Cedric | 2R/10 |
1212 | LONGONI Herve | 2R/10 |
1212 | TROCHU Daniel | 2R/10 |
1212 | BEAUMONT Christophe | 2R/10 |
1212 | BEDUBOURG Thomas | 2R/10 |
1212 | BORDES Thomas | 2R/10 |
1212 | IMBERTIE Thierry | 2R/10 |
1250 | PHILIPPE Eric | 2R/09 |
1250 | GAILLARD Dylan | 2R/09 |
1250 | PEAUTAU Wenceslas | 2R/09 |
1250 | AUTEF Philippe | 2R/09 |
1250 | CHOTARD Eric | 2R/09 |
1250 | VALENTE Rui | 2R/09 |
1250 | PONSOT Benjamin | 2R/09 |
1250 | JOLLY Baptiste | 2R/09 |
1250 | DEVULDER Laurent | 2R/09 |
1250 | CRESSON Sebastien | 2R/09 |
1250 | TOULLEC Jean Marc | 2R/09 |
1250 | AGNAN Cedric | 2R/09 |
1250 | GARDON Steve | 2R/09 |
1250 | PREVOST Mickael | 2R/09 |
1250 | AUVINET Jimmy | 2R/09 |
1250 | MAHEVAS Arnaud | 2R/09 |
1250 | DELEBASSEE Sylvain | 2R/09 |
1250 | DELAHOUGUE Cedric | 2R/09 |
1250 | BARBOSA Henrique | 2R/09 |
1250 | CHAUMETTE Cyril | 2R/09 |
1250 | GOUILLART David | 2R/09 |
1250 | KLEIN Nicolas | 2R/09 |
1250 | DELANGHE Emmanuel | 2R/09 |
1250 | BROSSEAU Hugues | 2R/09 |
1250 | PERRET Nicolas | 2R/09 |
1250 | PIQUET Sylvain | 2R/09 |
1250 | BEITO Rui | 2R/09 |
1250 | NORMAND Jonathan | 2R/09 |
1250 | CHAUFOUR Guillaume | 2R/09 |
1250 | PAROT Michael | 2R/09 |
1250 | DISCAZAUX Jean Jacques | 2R/09 |
1250 | DUPONT Franck | 2R/09 |
1250 | DURAND Jean Pierre | 2R/09 |
1250 | PORTAU Jonathan | 2R/09 |
1250 | DEVOS Guillaume | 2R/09 |
1250 | BOUREAU Jeremy | 2R/09 |
1250 | MENTEC Michel | 2R/09 |
1250 | LABROUSSE Pascal | 2R/09 |
1250 | RENAT Benoit | 2R/09 |
1289 | VINCENT Christophe | 2R/08 |
1289 | AUBERTIN Herve | 2R/08 |
1289 | MAKUCH Vincent | 2R/08 |
1289 | LEMEE Cedric | 2R/08 |
1289 | MAZOUNI Ludovic | 2R/08 |
1289 | ANIL Rami | 2R/08 |
1289 | LACHAUD Guilhem | 2R/08 |
1289 | CACCAVELLI Antoine | 2R/08 |
1289 | LIPPARINI Fabrice | 2R/08 |
1289 | HIMEUR Jonathan | 2R/08 |
1289 | LEFEL Francois | 2R/08 |
1289 | RIVIERE Eric | 2R/08 |
1289 | ROLLAND Alan | 2R/08 |
1289 | AMRAOUI Hamza | 2R/08 |
1289 | FAIVRE Jeremy | 2R/08 |
1289 | GAIFFE Florent | 2R/08 |
1289 | CAMARENA Anthony | 2R/08 |
1289 | DE SERRA Salvatore | 2R/08 |
1289 | LAURENT Dominique | 2R/08 |
1289 | DUGALEIX Pascal | 2R/08 |
1289 | BUSSMANN Julien | 2R/08 |
1289 | GUIBOT Kevin | 2R/08 |
1289 | ALAN Anthony | 2R/08 |
1289 | VENTANA Benoit | 2R/08 |
1289 | CHAVAROCHE Stephane | 2R/08 |
1289 | DUBOIS Dylan | 2R/08 |
1289 | QUILAN Emmanuel | 2R/08 |
1289 | DERNONCOURT Cedric | 2R/08 |
1317 | SOUCHET Patrice | 2R/07 |
1317 | LEVEUGLE Alain | 2R/07 |
1317 | LE NAN Valerie | 2R/07 |
1317 | BRETON Sebastien | 2R/07 |
1317 | BERTHELOT Julien | 2R/07 |
1317 | BANCHEREAU Anthony | 2R/07 |
1317 | BEGUIN Romain | 2R/07 |
1317 | DETANT Mickael | 2R/07 |
1317 | FARRUGIA Fred | 2R/07 |
1317 | SIMEURT Christopher | 2R/07 |
1317 | ROBERT Aurelien | 2R/07 |
1317 | MAREUIL Julien | 2R/07 |
1317 | MANCEAU Maxime | 2R/07 |
1317 | JONARD Christophe | 2R/07 |
1317 | GAUDUCHEAU Benoit | 2R/07 |
1317 | ANDREAZZA Herve | 2R/07 |
1317 | BROSSARD Jeff | 2R/07 |
1317 | BION Sebastien | 2R/07 |
1317 | CAYEZ Gautier | 2R/07 |
1317 | CREPIN Laurent | 2R/07 |
1317 | PLOUIDY Claude | 2R/07 |
1317 | VAUCELLE Didier | 2R/07 |
1317 | BEGNON Guillaume | 2R/07 |
1317 | DE ALMEIDA Alvaro | 2R/07 |
1317 | LICKEL Frederic | 2R/07 |
1317 | GUILLAUME Frederic | 2R/07 |
1317 | SIMON Loic | 2R/07 |
1317 | LEROUX Mickael | 2R/07 |
1317 | MORISSON Christophe | 2R/07 |
1317 | JAMET Jean Christophe | 2R/07 |
1347 | DELUC Philippe | 2R/06 |
1347 | DAVOIGNEAU John | 2R/06 |
1347 | BARBE Clotilde | 2R/06 |
1347 | CHEMIN Francois | 2R/06 |
1347 | BROSSEAU Damien | 2R/06 |
1347 | ARMOUET Freddy | 2R/06 |
1347 | ARASCO Fabrice | 2R/06 |
1347 | RINGEVAL Nicolas | 2R/06 |
1347 | DEZE Simon | 2R/06 |
1347 | DAVID GIERSZ Valentin | 2R/06 |
1347 | DEWAELE Frederic | 2R/06 |
1347 | MATEUS Jose | 2R/06 |
1347 | BOILY Christophe | 2R/06 |
1347 | ALLIER Daniel | 2R/06 |
1347 | GOURET Vincent | 2R/06 |
1347 | ROBIN Anthony | 2R/06 |
1347 | AUBIN Fabien | 2R/06 |
1347 | FRANCOIS Sebastien | 2R/06 |
1347 | DAUNAS Christopher | 2R/06 |
1347 | CREPEAU Sebastien | 2R/06 |
1347 | CRESPIN Arthur | 2R/06 |
1347 | HISSI Mustapha | 2R/06 |
1347 | JEGO Jacques | 2R/06 |
1347 | BABIN Nicolas | 2R/06 |
1347 | FONTENEAU Jonathan | 2R/06 |
1347 | TULASNE Nicolas | 2R/06 |
1347 | RAFFENEAU Frederic | 2R/06 |
1347 | BOUTEILLER Frederic | 2R/06 |
1347 | MANDIN Stephane | 2R/06 |
1347 | BOSSU Quentin | 2R/06 |
1347 | QUATREVILLE J Paul | 2R/06 |
1347 | COUTURE Julien | 2R/06 |
1347 | LATOUCHE Christophe | 2R/06 |
1347 | GREGOIRE David | 2R/06 |
1347 | VINGTIER Pierre | 2R/06 |
1347 | MIC Sebastien | 2R/06 |
1347 | DELEMME Jimmy | 2R/06 |
1347 | TROUPEAU Thibaud | 2R/06 |
1385 | KUENTZ Pascal | 2R/05 |
1385 | BEAUDOU Wilfried | 2R/05 |
1385 | BECHEREAU Mickael | 2R/05 |
1385 | ROCABOY Yohan | 2R/05 |
1385 | SIMIAND Nathan | 2R/05 |
1385 | DILLY Pascal | 2R/05 |
1385 | LESUR Laurent | 2R/05 |
1385 | SEULIN Jean Claude | 2R/05 |
1385 | BAHIER Marvin | 2R/05 |
1385 | DESFOSSES Loic | 2R/05 |
1385 | ALVES Jorge | 2R/05 |
1385 | COCHIN Franck | 2R/05 |
1385 | LACOSTE Eric | 2R/05 |
1385 | POULIZAC David | 2R/05 |
1385 | LAURENT Yvon | 2R/05 |
1385 | RALLET David | 2R/05 |
1385 | ISPIR Ibrahim | 2R/05 |
1385 | PIRE Kevin | 2R/05 |
1385 | KAZANIEKI Frederic | 2R/05 |
1385 | TENART David | 2R/05 |
1385 | OBLE Joe | 2R/05 |
1385 | GUIBERT Erwan | 2R/05 |
1385 | PONSART Nicolas | 2R/05 |
1385 | REBIER Nathan | 2R/05 |
1385 | PHILIPPONNEAU Richard | 2R/05 |
1385 | BIGOT Yann | 2R/05 |
1385 | PERRIN Pascal | 2R/05 |
1385 | VOUHE Nicolas | 2R/05 |
1385 | GATTEAU Jordan | 2R/05 |
1385 | OLLIVIER David | 2R/05 |
1385 | BENAMAR Fethi | 2R/05 |
1416 | BERTHELOT Jean Michel | 2R/04 |
1416 | MOINGT Michel | 2R/04 |
1416 | GUERIN Jean Philippe | 2R/04 |
1416 | FOULON Benoit | 2R/04 |
1416 | LOUAZEL Yohann | 2R/04 |
1416 | CAUVET Patrick | 2R/04 |
1416 | STEEL Jonathan | 2R/04 |
1416 | BISSET Philippe | 2R/04 |
1416 | FOUCAULT Jordan | 2R/04 |
1416 | MAGNANT Sebastien | 2R/04 |
1416 | MARBEUF Cedric | 2R/04 |
1416 | LACOUR Fabrice | 2R/04 |
1416 | GASNIER Thierry | 2R/04 |
1416 | FRANCOIS Fabien | 2R/04 |
1416 | RICHAUDEAU Frederic | 2R/04 |
1416 | THIMONIER Philippe | 2R/04 |
1416 | BAGRI Yanik | 2R/04 |
1416 | JURADO Alexandre | 2R/04 |
1416 | VANDENBERGUE Jean Luc | 2R/04 |
1416 | BESNIER Cedric | 2R/04 |
1416 | PEIGNE Jean Francois | 2R/04 |
1416 | BAUDRIN Alexis | 2R/04 |
1416 | LECOSSAIS Rodolphe | 2R/04 |
1416 | FAVIER Lionel | 2R/04 |
1416 | GOMME Barthelemy | 2R/04 |
1416 | BOURSAUD David | 2R/04 |
1416 | PENARD Freddy | 2R/04 |
1416 | MARTIN Mickael | 2R/04 |
1416 | BOURGOIN Mickael | 2R/04 |
1416 | HUCHET Frederic | 2R/04 |
1416 | BRUNEAU Thierry | 2R/04 |
1416 | LEMONNIER Ludovic | 2R/04 |
1416 | BOYER Yannick | 2R/04 |
1416 | PERTUIT Christian | 2R/04 |
1416 | EL GOURCH Naji | 2R/04 |
1451 | PETIT Vincent | 2R/03 |
1451 | RICHECOEUR Xavier | 2R/03 |
1451 | TEMPLIER Christophe | 2R/03 |
1451 | SAMYLOURDES Alain | 2R/03 |
1451 | EL HADDADI Mohammed | 2R/03 |
1451 | LEMOINE Jean Marc | 2R/03 |
1451 | ECALLE Raphael | 2R/03 |
1451 | QUEINNEC Mathieu | 2R/03 |
1451 | BELANGER Samuel | 2R/03 |
1451 | N'GUYEN Antoine | 2R/03 |
1451 | CARVALHO Albino | 2R/03 |
1451 | POMAR Rafael | 2R/03 |
1451 | GUILLE Francois | 2R/03 |
1451 | FLAHAUT Jonathan | 2R/03 |
1451 | PILLET Manuel | 2R/03 |
1451 | GENDREAU Francois | 2R/03 |
1451 | KIZILAY Abidin | 2R/03 |
1451 | JACQUET Philippe | 2R/03 |
1451 | PUAUD Bastian | 2R/03 |
1451 | LAIDET Laurent | 2R/03 |
1451 | LE BAS David | 2R/03 |
1451 | REBOUX Morgan | 2R/03 |
1451 | BECK Frantz | 2R/03 |
1451 | FONTENEAU Mickael | 2R/03 |
1451 | HEBRAS Maxime | 2R/03 |
1451 | JEAN Matthieu | 2R/03 |
1451 | PAIN Alexis | 2R/03 |
1451 | VERRIER Stacy | 2R/03 |
1451 | MARIAZ Bruno | 2R/03 |
1451 | MONTASSIER Yann | 2R/03 |
1451 | DOS SANTOS Miguel | 2R/03 |
1451 | COUTURIER Hugues | 2R/03 |
1451 | BRYONE Christian | 2R/03 |
1451 | FESSLER David | 2R/03 |
1451 | DA SILVA Julien | 2R/03 |
1451 | CHAUBARD Steven | 2R/03 |
1451 | DESCHAMPHELEERE Alain | 2R/03 |
1488 | VIDAL Michael | 2R/02 |
1488 | BEAUCHAMP Samuel | 2R/02 |
1488 | MARTIN Xavier | 2R/02 |
1488 | DESHOUX Cedric | 2R/02 |
1488 | JOURNET Romain | 2R/02 |
1488 | CASSAN Vincent | 2R/02 |
1488 | MARX Emmanuel | 2R/02 |
1488 | ROUAULT Jean Marc | 2R/02 |
1488 | MALFOY Samuel | 2R/02 |
1488 | SOLON Jose | 2R/02 |
1488 | SOUILLE Yohann | 2R/02 |
1488 | FERNANDES Christopher | 2R/02 |
1488 | ANDRIOT Kevin | 2R/02 |
1488 | MULARD Stephane | 2R/02 |
1488 | FERREIRA David | 2R/02 |
1488 | BIGEU Mickael | 2R/02 |
1488 | LIZEE Gregory | 2R/02 |
1488 | CHAUSSEPIED Damien | 2R/02 |
1488 | TYTGAT Laurent | 2R/02 |
1488 | RENAULT Christophe | 2R/02 |
1488 | VANDENBERGUE Frederic | 2R/02 |
1488 | COLEAU Jerome | 2R/02 |
1488 | CHOPIN Pascal | 2R/02 |
1488 | KNOCKAERT Maxime | 2R/02 |
1488 | CHEVALIER Christian | 2R/02 |
1488 | LE LORREC Pascal | 2R/02 |
1488 | DUBUS Jason | 2R/02 |
1488 | GUINET Roger | 2R/02 |
1488 | TAYLOR Jack | 2R/02 |
1488 | PELLOQUIN Laurent | 2R/02 |
1488 | MOENS Gilles | 2R/02 |
1488 | PERROT Mickael | 2R/02 |
1488 | GRELIER Freddy | 2R/02 |
1488 | DELAUGEAS Laurent | 2R/02 |
1488 | GABRIEL Martial | 2R/02 |
1488 | DOUSSIN Gaetan | 2R/02 |
1488 | DUQUENNE Yannick | 2R/02 |
1488 | LE PELTIER Emmanuel | 2R/02 |
1488 | ALLAIS Thierry | 2R/02 |
1488 | LINO TELES Carlos | 2R/02 |
1488 | GRIFFIN Luke | 2R/02 |
1488 | SEGRETO Serge | 2R/02 |
1488 | ROBERT Johana | 2R/02 |
1531 | AKTAS Nuretin | 2R/01 |
1531 | CAMOUS Roland | 2R/01 |
1531 | GAUTIER Mickael | 2R/01 |
1531 | MURTAS Francois | 2R/01 |
1531 | MIC Pascal | 2R/01 |
1531 | EYHERABIDE David | 2R/01 |
1531 | KOLABUCK Patrick | 2R/01 |
1531 | POULAIN Patrice | 2R/01 |
1531 | FERRAND Axel | 2R/01 |
1531 | RIVIERE Charlene | 2R/01 |
1531 | PERRIER Sylvain | 2R/01 |
1531 | BOUIN Gildas | 2R/01 |
1531 | CARADEC Damien | 2R/01 |
1531 | DA ROCHA Quentin | 2R/01 |
1531 | BOUBEGHLA Nordi | 2R/01 |
1531 | BOURASSEAU Sebastien | 2R/01 |
1531 | MERCIER Clement | 2R/01 |
1531 | CYPRES Mathieu | 2R/01 |
1531 | CHICOTE Jerome | 2R/01 |
1531 | DUDOGNON Benoit | 2R/01 |
1531 | CAILLAUD Laurent | 2R/01 |
1531 | HILAIRE Gregory | 2R/01 |
1531 | ARMANT Daniel | 2R/01 |
1531 | BERDAULON Christophe | 2R/01 |
1531 | PERTHUIS Ludovic | 2R/01 |
1531 | VALLEE Olivier | 2R/01 |
1531 | DEWEVRE Philippe | 2R/01 |
1531 | CLOUD Romuald | 2R/01 |
1531 | BOUTET Dominique | 2R/01 |
1531 | CIFT Tufan | 2R/01 |
1531 | AVRIL Cedric | 2R/01 |
1531 | THELLIER Laurent | 2R/01 |
1531 | CHAUVIN Julien | 2R/01 |
1531 | COUREAU Frederic | 2R/01 |
1531 | BERLAND Frederic | 2R/01 |
1531 | BROSSARD Vincent | 2R/01 |
1531 | KOLABUCK Christian | 2R/01 |
1531 | MOREAU Stephane | 2R/01 |
1531 | ROUSSEL Franck | 2R/01 |
1531 | MAYAYO Jonathan | 2R/01 |
1531 | TAILLEZ Morgan | 2R/01 |
1531 | FONTAINE Thierry | 2R/01 |
1531 | MORENO LOPEZ Jose | 2R/01 |
1574 | LEROUX Benoit | 2R/00 |
1574 | GIRAULT Thierry | 2R/00 |
1574 | ROQUET Frederic | 2R/00 |
1574 | PICARD Yohann | 2R/00 |
1574 | ASSET Vivien | 2R/00 |
1574 | MARQUILLY Thierry | 2R/00 |
1574 | YAMAN Yasin | 2R/00 |
1574 | ARNAUD Gregory | 2R/00 |
1574 | GUILLAUME Florian | 2R/00 |
1574 | CHAPUIS Patrick | 2R/00 |
1574 | LACOUR David | 2R/00 |
1574 | YTAS Eddy | 2R/00 |
1574 | VERSMESSEN Gilles | 2R/00 |
1574 | FOUCHE Adrien | 2R/00 |
1574 | LETELLIER Sylvain | 2R/00 |
1574 | TARRONDEAU Blandine | 2R/00 |
1574 | SEJOURNE Olivier | 2R/00 |
1574 | GUSCIONI Michel | 2R/00 |
1574 | RUIZ Paul | 2R/00 |
1574 | GATHEM David | 2R/00 |
1574 | DREUX Sebastien | 2R/00 |
1574 | LUMBRERAS Angel | 2R/00 |
1574 | TAKATAI Nato | 2R/00 |
1574 | LINO TELES Marco | 2R/00 |
1574 | PELLETIER Sebastien | 2R/00 |
1574 | PIGNON Guillaume | 2R/00 |
1574 | BOUCHER Sebastien | 2R/00 |
1574 | POCHET Remi | 2R/00 |
1574 | LEREGLE Steven | 2R/00 |
1574 | DESCHAMPS Fabien | 2R/00 |
1574 | PICANOL Kevin | 2R/00 |
1574 | PAJOT Ludovic | 2R/00 |
1574 | CORREIA Bruno | 2R/00 |
1574 | MASSON Frederic | 2R/00 |
1574 | MARTINS Paulo | 2R/00 |
1574 | DECHAUX Vincent | 2R/00 |
1574 | CHANDOUINEAU Frederic | 2R/00 |
1574 | GUERINEL Anthony | 2R/00 |
1574 | RICHARD Renaud | 2R/00 |
1574 | CHAPALAIN Laurent | 2R/00 |
1574 | CHEVANCE Arnaud | 2R/00 |
1574 | DELAMARE Philippe | 2R/00 |
1574 | GELIN Franck | 2R/00 |
1617 | BODENNEC Daniel | 3R/15 |
1617 | SABOT Dominique | 3R/15 |
1617 | CREPIN Eric | 3R/15 |
1617 | ROBERT Gaston | 3R/15 |
1617 | RABOISSON Arnaud | 3R/15 |
1617 | LASSALLE Ludovic | 3R/15 |
1617 | ZEKHNINI Mohamed | 3R/15 |
1617 | TARGIE Geoffrey | 3R/15 |
1617 | BOUREAU Jonathan | 3R/15 |
1617 | HERBEZ Cedric | 3R/15 |
1617 | PHOUMYBANTHAY Phone Praseuth | 3R/15 |
1617 | AGNES Alexandre | 3R/15 |
1617 | BUTEAUD Pierre | 3R/15 |
1617 | MINET Lionel | 3R/15 |
1617 | BOURHIS Florent | 3R/15 |
1617 | LEMAIRE Cedric | 3R/15 |
1617 | GILLES Christian | 3R/15 |
1617 | BECEL Karl | 3R/15 |
1617 | GREUSE Christophe | 3R/15 |
1617 | DUCATEZ David | 3R/15 |
1617 | LAURENT Sylvain | 3R/15 |
1617 | JOUANIN Nolwen | 3R/15 |
1617 | TUAL Yann | 3R/15 |
1617 | ANDREWS Daniel | 3R/15 |
1617 | EVAIN Margaux | 3R/15 |
1617 | MAHERAULT Etienne | 3R/15 |
1617 | VERNET Anthony | 3R/15 |
1617 | CARMONA Sylvain | 3R/15 |
1617 | STASSIN Nicolas | 3R/15 |
1617 | AYAD Adel | 3R/15 |
1617 | MESNIERES Julien | 3R/15 |
1617 | COUVRET Stephane | 3R/15 |
1617 | DARDENNE David | 3R/15 |
1617 | REIGNER Maxime | 3R/15 |
1617 | CHAUVEL Corentin | 3R/15 |
1617 | PERRET Nicolas | 3R/15 |
1617 | MAREQUIVOI Brice | 3R/15 |
1617 | PEZAVANT Florent | 3R/15 |
1617 | SHARPE Josh | 3R/15 |
1617 | HAVARD Brice | 3R/15 |
1617 | BRANDENBURGER David | 3R/15 |
1658 | LAIGNEAU Johann | 3R/14 |
1658 | NOBRE Tonio | 3R/14 |
1658 | THOMAS Brandon | 3R/14 |
1658 | PLICHON Charles | 3R/14 |
1658 | BOUROULLEC Guillaume | 3R/14 |
1658 | MATOS Santiago | 3R/14 |
1658 | RESSE Gil | 3R/14 |
1658 | SEREMY Mathieu | 3R/14 |
1658 | REUX Jean Michel | 3R/14 |
1658 | GUICHARD Stephane | 3R/14 |
1658 | BERTHIER Jerome | 3R/14 |
1658 | COLIN Olivier | 3R/14 |
1658 | DECAVE Thomas | 3R/14 |
1658 | HARNOIS Jerome | 3R/14 |
1658 | LEBORGNE Aymerique | 3R/14 |
1658 | PEREIRA Samir | 3R/14 |
1658 | CROCQ Marc | 3R/14 |
1658 | JOUBERT Cedric | 3R/14 |
1658 | GRENET Jimmy | 3R/14 |
1658 | FAURIE Gerarld | 3R/14 |
1658 | MERIENNE Martial | 3R/14 |
1658 | BEAL William | 3R/14 |
1658 | AMET Mickael | 3R/14 |
1658 | LE MOIGNE Bruno | 3R/14 |
1658 | DA SILVA Daniel | 3R/14 |
1658 | LELIEVRE Julien | 3R/14 |
1658 | FIEVET Xavier | 3R/14 |
1658 | DELUGIN Mickael | 3R/14 |
1658 | TESSIER Valerio | 3R/14 |
1658 | CALVEZ Sylvain | 3R/14 |
1658 | PILLET Stephane | 3R/14 |
1658 | VIOLLET Richard | 3R/14 |
1658 | LIETARD Olivier | 3R/14 |
1658 | REDLER Jordan | 3R/14 |
1658 | BAERTSCHI Ludovic | 3R/14 |
1658 | BILLAUD David | 3R/14 |
1658 | GIRAUD Vincent | 3R/14 |
1658 | NICOLLEAU Eric | 3R/14 |
1658 | PENISSON Julien | 3R/14 |
1658 | GUILLET Joel | 3R/14 |
1658 | CHAMPAIN Julien | 3R/14 |
1658 | GUILLAUME Frederic | 3R/14 |
1658 | ROMISIO Francisco | 3R/14 |
1658 | TIELIE Guy | 3R/14 |
1658 | HERBERT Damien | 3R/14 |
1703 | MARTIN Patrice | 3R/13 |
1703 | QUARGNUL Celine | 3R/13 |
1703 | DARRAS Gregory | 3R/13 |
1703 | MORTIER Guillaume | 3R/13 |
1703 | SCHNELL Jimmy | 3R/13 |
1703 | JOLY Michael | 3R/13 |
1703 | COLARD Jonathan | 3R/13 |
1703 | KLINKEBERG Julien | 3R/13 |
1703 | STEPHAN Jerome | 3R/13 |
1703 | NOTO Franck | 3R/13 |
1703 | PEREIRA Jose | 3R/13 |
1703 | VALENTE Diego | 3R/13 |
1703 | VIRARD Daniel | 3R/13 |
1703 | BIDET Ludovic | 3R/13 |
1703 | NERFIE Laurent | 3R/13 |
1703 | MATHEY Stephen | 3R/13 |
1703 | JAMIER Francois | 3R/13 |
1703 | LE GALL Franck | 3R/13 |
1703 | LEPETIT Kevin | 3R/13 |
1703 | CONFRERE Thierry | 3R/13 |
1703 | LABAT Jeremy | 3R/13 |
1703 | VAN CLEEMPUTTE Loic | 3R/13 |
1703 | DATIN Stephane | 3R/13 |
1703 | TIEZE Rudy | 3R/13 |
1703 | ABOUTABATE Mohamed | 3R/13 |
1703 | BUSNEL Laurent | 3R/13 |
1703 | VANDAELE Bertrand | 3R/13 |
1703 | DUGAS Guillaume | 3R/13 |
1703 | DESGROUSILLIERS Rene | 3R/13 |
1703 | DEVAUX Ludovic | 3R/13 |
1703 | DEBROISE Nicolas | 3R/13 |
1703 | MAROILLE Real | 3R/13 |
1703 | BAILLY Erwan | 3R/13 |
1703 | SAINT MAXENT Salim | 3R/13 |
1703 | MARTINS Marco | 3R/13 |
1703 | FLOQUET Patrick | 3R/13 |
1703 | FRERE Adrien | 3R/13 |
1703 | MECHAIN Raymond | 3R/13 |
1703 | PRIGENT Philippe | 3R/13 |
1703 | BOUTEAU Nicolas | 3R/13 |
1703 | RUE Sebastien | 3R/13 |
1703 | SENANT Gaetan | 3R/13 |
1703 | DUBAN Jean Luc | 3R/13 |
1703 | QUINTOIS Mickael | 3R/13 |
1703 | BASTIDE Emmanuel | 3R/13 |
1703 | MORAND Teddy | 3R/13 |
1749 | LEGAGNEUR Bertrand | 3R/12 |
1749 | LEJAS Hubert | 3R/12 |
1749 | PEREIRA Adrien | 3R/12 |
1749 | JAUBERT Christophe | 3R/12 |
1749 | TONG Somsay | 3R/12 |
1749 | HAMARD Guillaume | 3R/12 |
1749 | HAMON Jodan | 3R/12 |
1749 | BEAUMANOIR Bernard | 3R/12 |
1749 | DHONT Didier Gaston | 3R/12 |
1749 | PENIER Michael | 3R/12 |
1749 | LAMOOT Georges | 3R/12 |
1749 | PIBOULE Leonard | 3R/12 |
1749 | SIMON Bruno | 3R/12 |
1749 | PERISIC Vukasin | 3R/12 |
1749 | FERREIRA Vitorino | 3R/12 |
1749 | GARNIER Stephane | 3R/12 |
1749 | FOURNIER Romuald | 3R/12 |
1749 | FARIA Fabio | 3R/12 |
1749 | HUVELIN Thierry | 3R/12 |
1749 | CHESNEAU Mickael | 3R/12 |
1749 | LATCHFORD Steven | 3R/12 |
1749 | ARNAUD Michel | 3R/12 |
1749 | NZOMAMBOU Anicet | 3R/12 |
1749 | MULARD Gerald | 3R/12 |
1749 | DESCHAMPS Steve | 3R/12 |
1749 | MAGNANI Gerard | 3R/12 |
1749 | LANSON Stephane | 3R/12 |
1749 | BESSON Steven | 3R/12 |
1749 | BOISSON Sebastien | 3R/12 |
1749 | MONNET Jacques | 3R/12 |
1749 | ROCHELLE Joseph | 3R/12 |
1749 | CHATELAIS Sebastien | 3R/12 |
1749 | CARRE Allan | 3R/12 |
1749 | CASSAGNE Cedric | 3R/12 |
1749 | BABIN Pascal | 3R/12 |
1749 | DEENOO Romain | 3R/12 |
1749 | MOREL Francis | 3R/12 |
1749 | DECARPENTRIE Pascal | 3R/12 |
1749 | HERVO Mickael | 3R/12 |
1749 | PENISSON Jerome | 3R/12 |
1749 | HADJ ABDELKADER Moustafa | 3R/12 |
1749 | THOMAS Frantzy | 3R/12 |
1749 | CREMADES Eric | 3R/12 |
1749 | BOYER Francois | 3R/12 |
1749 | LAGANA Christophe | 3R/12 |
1749 | ROLLAND Jean Michel | 3R/12 |
1749 | LETZELTER Daniel | 3R/12 |
1749 | LABAT Christophe | 3R/12 |
1797 | BEAUFILS Francois | 3R/11 |
1797 | LYUBENOV Trifon | 3R/11 |
1797 | CAPDEBOS Jerome | 3R/11 |
1797 | CACAN Mehmet Sakir | 3R/11 |
1797 | FOUCAUD Mathilde | 3R/11 |
1797 | TESSIER Cyril | 3R/11 |
1797 | SAVARY Eric | 3R/11 |
1797 | LEBERRE Philippe | 3R/11 |
1797 | AUCHER Sebastien | 3R/11 |
1797 | LEFEBVRE Marc | 3R/11 |
1797 | AUMOND Jean Christophe | 3R/11 |
1797 | HADJ Jeremie | 3R/11 |
1797 | ZHAO Peiwen | 3R/11 |
1797 | DELTEIL David | 3R/11 |
1797 | POULAIN Ludovic | 3R/11 |
1797 | JOLLET Christophe | 3R/11 |
1797 | FRENOT Kevin | 3R/11 |
1797 | LECOMTE Ludovic | 3R/11 |
1797 | RAYNAUD Benoit | 3R/11 |
1797 | MENANTEAU Manuel | 3R/11 |
1797 | NOUVELLON Sylvain | 3R/11 |
1797 | LOPEZ Laury | 3R/11 |
1797 | DATIN Christophe | 3R/11 |
1797 | NECHITA Ciprian | 3R/11 |
1797 | SZYLAR Aurelien | 3R/11 |
1797 | RICHARD Xavier | 3R/11 |
1797 | SIGARD David | 3R/11 |
1797 | DUSSOUL Davy | 3R/11 |
1797 | LAURENT Sebastien | 3R/11 |
1797 | CHARLIER Alexandre | 3R/11 |
1797 | ESCHIMESE Nicolas | 3R/11 |
1797 | THROMAS Wilfried | 3R/11 |
1797 | LEPRETRE Jerome | 3R/11 |
1797 | BRIAND Michael | 3R/11 |
1797 | SOUCHET Reynald | 3R/11 |
1797 | DREAN Jerome | 3R/11 |
1797 | DESCHET Benoit | 3R/11 |
1797 | FAUCOMPREZ Bertrand | 3R/11 |
1797 | DUPUY Paul | 3R/11 |
1797 | MAUPIN Alexandre | 3R/11 |
1797 | PAUWELS Olivier | 3R/11 |
1797 | MICHENON David | 3R/11 |
1797 | DOUBLECOURT Jose | 3R/11 |
1797 | HERVE Lydia | 3R/11 |
1797 | WESTMORELAND Mark | 3R/11 |
1797 | BOURNON Loic | 3R/11 |
1797 | GUILLERM Ronan | 3R/11 |
1797 | SAUBAUX Cedric | 3R/11 |
1797 | MAZAUDET Stephane | 3R/11 |
1846 | RONOT Jean Luc | 3R/10 |
1846 | BURON Laurent | 3R/10 |
1846 | GERARD Thierry | 3R/10 |
1846 | VANDERMEEREN A Pierre | 3R/10 |
1846 | HAMELIN Cyril | 3R/10 |
1846 | HELL Franck | 3R/10 |
1846 | CHRETIEN Vincent | 3R/10 |
1846 | GODON Christophe | 3R/10 |
1846 | GUEZENOC Andre | 3R/10 |
1846 | BUHR Franck | 3R/10 |
1846 | SUIRE J Michel | 3R/10 |
1846 | BOLOT Quentin | 3R/10 |
1846 | MICHEL Jeremy | 3R/10 |
1846 | DUBOIS Vincent | 3R/10 |
1846 | BOURDEAU Emmanuel | 3R/10 |
1846 | ZEIWE Sylvain | 3R/10 |
1846 | JEGAT Olivier | 3R/10 |
1846 | DELAUNE Antoine | 3R/10 |
1846 | QUELENNEC Michael | 3R/10 |
1846 | ATTIA Laurent | 3R/10 |
1846 | CHENEAU Sebastien | 3R/10 |
1846 | PLE Francky | 3R/10 |
1846 | TOUZEAU Thomas | 3R/10 |
1846 | SIVERT Stephane | 3R/10 |
1846 | GIROUTX Mickael | 3R/10 |
1846 | BLAIN Gregory | 3R/10 |
1846 | CAMPOS Pedro | 3R/10 |
1846 | LAJOIE Jonathan | 3R/10 |
1846 | BOUCHER Frederic | 3R/10 |
1846 | TERVET Matthew | 3R/10 |
1846 | ETAVARD Manuel | 3R/10 |
1846 | BREDOUX Philippe | 3R/10 |
1846 | PERSONNAT Morgan | 3R/10 |
1846 | CORDONNIER Marie | 3R/10 |
1846 | HIREL Julien | 3R/10 |
1846 | MASSON Lionel | 3R/10 |
1846 | AGULLO Olivier | 3R/10 |
1846 | GUILLEY Hugues | 3R/10 |
1846 | CHEVALIER Patrick | 3R/10 |
1846 | AUDEBERT David | 3R/10 |
1846 | BAUCHET Jean Pierre | 3R/10 |
1887 | HAVART Jean Pierre | 3R/09 |
1887 | SCHMELZER Dimitri | 3R/09 |
1887 | STOFFEL Dominique | 3R/09 |
1887 | VIGNERON Michael | 3R/09 |
1887 | CHABIERSKI Elliot | 3R/09 |
1887 | QUELENNEC Alain | 3R/09 |
1887 | DERLIQUE Jean Charles | 3R/09 |
1887 | BRETHOME Mickael | 3R/09 |
1887 | FLESSELLE Maxime | 3R/09 |
1887 | TURCAUD Julien | 3R/09 |
1887 | CORMIER Vincent | 3R/09 |
1887 | BESSA Mario | 3R/09 |
1887 | BORDAS Christophe | 3R/09 |
1887 | LUMBRERAS Xavier | 3R/09 |
1887 | HEZER Kazim | 3R/09 |
1887 | MANGILI Christophe | 3R/09 |
1887 | CAILLE Landry | 3R/09 |
1887 | MARTINS Antonio | 3R/09 |
1887 | GUTIERREZ Stephane | 3R/09 |
1887 | ROY Julien | 3R/09 |
1887 | BICHAUD Claude | 3R/09 |
1887 | PRUVOST David | 3R/09 |
1887 | BEILLOIN Christophe | 3R/09 |
1887 | MOUES Eric | 3R/09 |
1887 | BRACHAIS Sebastien | 3R/09 |
1887 | KOZERA Julien | 3R/09 |
1887 | FESSARD Nicolas | 3R/09 |
1887 | DUMONT Olivier | 3R/09 |
1915 | RIBEIRO Pedro | 3R/08 |
1915 | GANGNANT Karyl | 3R/08 |
1915 | TROUVE Jean Michel | 3R/08 |
1915 | CIANFRONE Julien | 3R/08 |
1915 | CUVELLIER Cyrille | 3R/08 |
1915 | REBEL Anthony | 3R/08 |
1915 | MAIA Ricardo | 3R/08 |
1915 | MALASSIS Philippe | 3R/08 |
1915 | ALMEIDA Paulo | 3R/08 |
1915 | ALVES CAMPOS Adriano Filipe | 3R/08 |
1915 | DELAPLACE Laurent | 3R/08 |
1915 | COLIVET Arnaud | 3R/08 |
1915 | LEBORGNE Sophie | 3R/08 |
1915 | CARRET Olivier | 3R/08 |
1915 | GESBERT Mathieu | 3R/08 |
1915 | CANDA Jerome | 3R/08 |
1915 | GUIBERT Wilfried | 3R/08 |
1915 | LOMBARDO Stephane | 3R/08 |
1915 | BOUE Fred | 3R/08 |
1915 | BOUHBILA Mehdi | 3R/08 |
1915 | PISTIEN Thierry | 3R/08 |
1915 | MILLION Laurent | 3R/08 |
1915 | CHEVREL Lionel | 3R/08 |
1915 | GERBAUD Pascal | 3R/08 |
1915 | BELLIA Angelo | 3R/08 |
1915 | SICSIC Laurent | 3R/08 |
1915 | BASSRI Karim | 3R/08 |
1915 | LE BERRE Yves | 3R/08 |
1915 | FARCY Edmond | 3R/08 |
1915 | BARBOSA Nicolas | 3R/08 |
1915 | BOYER Laurent | 3R/08 |
1915 | DE RIDDER Jean Francois | 3R/08 |
1915 | PARIS Daniel | 3R/08 |
1915 | DI MARIA Marc | 3R/08 |
1915 | DAHERON Nicolas | 3R/08 |
1915 | RIPOCHE Vincent | 3R/08 |
1915 | NICOLAS Thierry | 3R/08 |
1915 | FERREIRA Victor | 3R/08 |
1915 | LE SAUX Stephane | 3R/08 |
1915 | PUBERT Jean Claude | 3R/08 |
1915 | JOUSSELIN Christopher | 3R/08 |
1915 | SIMONET Olivier | 3R/08 |
1915 | TRUQUET Lionel | 3R/08 |
1915 | FROMAGEOT Jerome | 3R/08 |
1915 | BRAULT Alain | 3R/08 |
1915 | SICRE Dragan | 3R/08 |
1961 | GIBSON Russel | 3R/07 |
1961 | GROULARD Jerome | 3R/07 |
1961 | OUVRARD Loick | 3R/07 |
1961 | PINET Frederic | 3R/07 |
1961 | LORIEU Christophe | 3R/07 |
1961 | LANGOUMOIS Francois | 3R/07 |
1961 | GIRAULT Bobby | 3R/07 |
1961 | PASQUEREAU Quentin | 3R/07 |
1961 | GAUVRIT Cedric | 3R/07 |
1961 | THOUZEAU Nicolas | 3R/07 |
1961 | SEIXAS Hugo | 3R/07 |
1961 | VETTIER Jordan | 3R/07 |
1961 | BRETIGNOL Stephane | 3R/07 |
1961 | SALLAUD Patrick | 3R/07 |
1961 | VERDIERE Laurent | 3R/07 |
1961 | AGRICOLE Laurent | 3R/07 |
1961 | BESIN Remy | 3R/07 |
1961 | DENIMAL Laurent | 3R/07 |
1961 | PIOTROWSKI Eddy | 3R/07 |
1961 | GACHIGNARD Sebastien | 3R/07 |
1961 | FORESTIER Stephane | 3R/07 |
1961 | STEBLESKI Christophe | 3R/07 |
1961 | PETITGENET Stephane | 3R/07 |
1961 | SILVA Alberto | 3R/07 |
1961 | HOUILLIEZ Stephane | 3R/07 |
1961 | MAITINARA Patrice | 3R/07 |
1961 | RIBEIRO DA MOTA Stephane | 3R/07 |
1961 | VIENNE Alain | 3R/07 |
1961 | PONTAIS Laurent | 3R/07 |
1961 | PEREZ GARCIA David | 3R/07 |
1961 | BOUFFORT Frederic | 3R/07 |
1961 | BERNARD Jacques | 3R/07 |
1961 | LE CALLENNEC Lionel | 3R/07 |
1961 | ROGER Anthony | 3R/07 |
1961 | QUINTOIS ROBLET Christophe | 3R/07 |
1961 | KESKIN Mustafa | 3R/07 |
1997 | BISSET Corentin | 3R/06 |
1997 | MISBARE Thibault | 3R/06 |
1997 | BELLEC Fabrice | 3R/06 |
1997 | MOKTAR Aoussedj | 3R/06 |
1997 | VERKERKE Virginie | 3R/06 |
1997 | BAU Thomas | 3R/06 |
1997 | PINHEIRO Oscar | 3R/06 |
1997 | BASTIE Christophe | 3R/06 |
1997 | RIOU Stephane | 3R/06 |
1997 | BIDAULT Yann | 3R/06 |
1997 | SERVANT Mathieu | 3R/06 |
1997 | GAUTIER Dominique | 3R/06 |
1997 | MURRAY Nicholas Joseph | 3R/06 |
1997 | RICHARD Sylvain | 3R/06 |
1997 | RIGUEIRO Fernando | 3R/06 |
1997 | REUNGOAT Patrice | 3R/06 |
1997 | RIGUEIRO Baptiste | 3R/06 |
1997 | FARRUGIA Daniel | 3R/06 |
1997 | VAUTRIN Maxime | 3R/06 |
1997 | CORBIN Stephane | 3R/06 |
1997 | SAINT DIZIER Bernard | 3R/06 |
1997 | LE BOT Leon | 3R/06 |
1997 | GAURET Alain | 3R/06 |
1997 | LECOCQ Frederic | 3R/06 |
1997 | DEBUYS Henri | 3R/06 |
1997 | FERAUD Julien | 3R/06 |
1997 | CARAQUIN Sebastien | 3R/06 |
1997 | DECOURT Joel | 3R/06 |
1997 | VIDAUD Samuel | 3R/06 |
1997 | HALARD Jordan | 3R/06 |
1997 | BROSSARD Alexis | 3R/06 |
1997 | RENOU Vincent | 3R/06 |
1997 | BARRE Stephane | 3R/06 |
1997 | VONK Gael | 3R/06 |
1997 | TOSTIVINT Patrick | 3R/06 |
1997 | MARTINELLO J Michel | 3R/06 |
1997 | LOPES Mario | 3R/06 |
1997 | CHAMARRE Antonio | 3R/06 |
1997 | BRETON Dimitri | 3R/06 |
1997 | DZIRI Oussama | 3R/06 |
2037 | DESMET Gregory | 3R/05 |
2037 | DANSET Sebastien | 3R/05 |
2037 | MARION Christophe | 3R/05 |
2037 | MAIRIE Eric | 3R/05 |
2037 | BODET Samuel | 3R/05 |
2037 | MUSTIN Guy | 3R/05 |
2037 | VERMEULEN Audrey | 3R/05 |
2037 | SAYAVONG Phoutthavong | 3R/05 |
2037 | JEAUNEAU Patrick | 3R/05 |
2037 | PENNEC Eric | 3R/05 |
2037 | THORAL Christophe | 3R/05 |
2037 | PEREIRA Michel | 3R/05 |
2037 | ZANA Christophe | 3R/05 |
2037 | MANIERE Philippe | 3R/05 |
2037 | LOUPY Martial | 3R/05 |
2037 | GALLAIS Dimitri | 3R/05 |
2037 | CHANSEAUD Arold | 3R/05 |
2037 | BOZKAYA Mustafa | 3R/05 |
2037 | LIETARD Alexandre | 3R/05 |
2037 | PATTE Aurelien | 3R/05 |
2037 | BOUREAU Thierry | 3R/05 |
2037 | BIRONNEAU Tony | 3R/05 |
2037 | HELOU Loic | 3R/05 |
2037 | PAILLER Frederic | 3R/05 |
2037 | LECLERC Xavier | 3R/05 |
2037 | RIQUOIR Aurelien | 3R/05 |
2037 | FEO Quentin | 3R/05 |
2037 | MARGAS Aurelien | 3R/05 |
2037 | POINCHEVAL Dominique | 3R/05 |
2037 | FRELON Patrick | 3R/05 |
2037 | LANAVE Philippe | 3R/05 |
2037 | LEGRIS David | 3R/05 |
2037 | GARANDEAU Jean Michel | 3R/05 |
2037 | LE SAUX Florian | 3R/05 |
2071 | COUSIN Jonathan | 3R/04 |
2071 | VILLE Thomas | 3R/04 |
2071 | GUILLERM Yoann | 3R/04 |
2071 | MONNET Cyril | 3R/04 |
2071 | KHAMSOMPHOU Eric | 3R/04 |
2071 | SEDANO Jeremy | 3R/04 |
2071 | CAILLEAU Ludovic | 3R/04 |
2071 | EMERY Damien | 3R/04 |
2071 | HERVIEU Gerald | 3R/04 |
2071 | QUINIO Christophe | 3R/04 |
2071 | DELEMER Ludovic | 3R/04 |
2071 | COCHARD Dany | 3R/04 |
2071 | FILLOL Frederic | 3R/04 |
2071 | ROBIN Christophe | 3R/04 |
2071 | DELMAS Jean Noel | 3R/04 |
2071 | DREANO Antoine | 3R/04 |
2071 | BELLAMY Sylvain | 3R/04 |
2071 | CARVALHO Manuel | 3R/04 |
2071 | GUFFROY David | 3R/04 |
2071 | BENJADA Hicham | 3R/04 |
2071 | BITARD Maxime | 3R/04 |
2071 | RENAUX Anthony | 3R/04 |
2071 | DE MAILLE Geoffroy | 3R/04 |
2071 | ALLIOUX Michel | 3R/04 |
2071 | PYSZCZEK Mathieu | 3R/04 |
2071 | KLEINCLAUSS Thierry | 3R/04 |
2071 | BOURCEREAU David | 3R/04 |
2071 | PHOUYBANHDYT Victor | 3R/04 |
2071 | CALLEWAERT Anthony | 3R/04 |
2071 | CAILLAUD Tony | 3R/04 |
2071 | BOURDIN Nicolas | 3R/04 |
2071 | REINERT Cedric | 3R/04 |
2071 | MASSON Romain | 3R/04 |
2071 | GUSSEAU Sebastien | 3R/04 |
2071 | BOISDY Morgan | 3R/04 |
2071 | BRUN Frederik | 3R/04 |
2071 | DI BIASE Vincent | 3R/04 |
2071 | LIMA Cedric | 3R/04 |
2071 | HINGANT Pierrick | 3R/04 |
2110 | SANTOS Ilidio | 3R/03 |
2110 | POUDRET Emmanuel | 3R/03 |
2110 | GRAVIER Jeremy | 3R/03 |
2110 | ANDRAULT Philippe | 3R/03 |
2110 | REAL Jose | 3R/03 |
2110 | GROSEIL Wilfried | 3R/03 |
2110 | REVEL Jereme | 3R/03 |
2110 | LETARRD Fabrice | 3R/03 |
2110 | FARRATE Jilali | 3R/03 |
2110 | MORIN Jordan | 3R/03 |
2110 | GORREE Francis | 3R/03 |
2110 | BOUREBAIA Lazhar | 3R/03 |
2110 | LEFORT Christophe | 3R/03 |
2110 | KAM William | 3R/03 |
2110 | PARADE Frederic | 3R/03 |
2110 | LEVALLEUR Jerome | 3R/03 |
2110 | LEFORT Guillaume | 3R/03 |
2110 | SALADIN Paul | 3R/03 |
2110 | LIEVRE Rudy | 3R/03 |
2110 | TIJOUX Julien | 3R/03 |
2110 | DAUGERON Yannick | 3R/03 |
2110 | MARTIN Stephane | 3R/03 |
2110 | LE LETTY Bruno | 3R/03 |
2110 | LIEVRE Cedric | 3R/03 |
2110 | HAKKAOUI Abdel | 3R/03 |
2110 | FORESTIER Dominique | 3R/03 |
2110 | DE SOUSA Sandra | 3R/03 |
2110 | BOUTIN Nicolas | 3R/03 |
2110 | RAIMONDEAU Nathalie | 3R/03 |
2110 | GOLDIN Michel | 3R/03 |
2110 | MILLOT Philippe | 3R/03 |
2110 | LE GUEN Gilles | 3R/03 |
2110 | ESNAULT Dominique | 3R/03 |
2110 | DUPUIS Nicolas | 3R/03 |
2110 | MOLINILLO Tony | 3R/03 |
2110 | WAUTOT Vincent | 3R/03 |
2110 | DURAND Xavier | 3R/03 |
2110 | LOTODE Thierry | 3R/03 |
2148 | CUVELIER Jereme | 3R/02 |
2148 | BERROYEZ Yoann | 3R/02 |
2148 | VERDOUCQ Ludovic | 3R/02 |
2148 | BEHR Jean Marie | 3R/02 |
2148 | HOCHEDEZ Stephane | 3R/02 |
2148 | COULON Benjamin | 3R/02 |
2148 | COHADIER Dimitri | 3R/02 |
2148 | GAUTARD Yohann | 3R/02 |
2148 | LECOMTE Oswald | 3R/02 |
2148 | DAHERON Cedric | 3R/02 |
2148 | HERENG Jean Vincent | 3R/02 |
2148 | SAILLY Sylvain | 3R/02 |
2148 | BLIGNE Gerald | 3R/02 |
2148 | CARDINEAU Victor | 3R/02 |
2148 | LOUBOUTIN Philippe | 3R/02 |
2148 | PAULAIS Francis | 3R/02 |
2148 | TURQUETI Pierre | 3R/02 |
2148 | SAMSON Nicolas | 3R/02 |
2148 | DIDOU Sandrine | 3R/02 |
2148 | DELSART Sylvain | 3R/02 |
2148 | GUIET Joel | 3R/02 |
2148 | MATHERON Gilles | 3R/02 |
2148 | BIGAUD Jimy | 3R/02 |
2148 | COZETTE Sebastien | 3R/02 |
2148 | LEAUD Anthony | 3R/02 |
2148 | SOUBIELLE Thierry | 3R/02 |
2148 | ROPERT Albert | 3R/02 |
2148 | CHIVE Sebastien | 3R/02 |
2148 | THOMAS Frederic | 3R/02 |
2148 | VALVERT Christophe | 3R/02 |
2148 | MOREAU Vincent | 3R/02 |
2148 | LAMIRAUD Jean Pierre | 3R/02 |
2148 | GERAUD Cyril | 3R/02 |
2148 | TRUCHET Bruno | 3R/02 |
2148 | PAYET Serge Thierry | 3R/02 |
2148 | LECLERC Viviane | 3R/02 |
2148 | KLINKA Dylan | 3R/02 |
2148 | LUCAS Paul | 3R/02 |
2148 | COSTA DUARTE Victor | 3R/02 |
2187 | ZOLLNER Christophe | 3R/01 |
2187 | AMIOT Cyril | 3R/01 |
2187 | BOUGHZALA Karem | 3R/01 |
2187 | CELIKEL Huseyin | 3R/01 |
2187 | BROSSARD Mathieu | 3R/01 |
2187 | BIDOUET Tony | 3R/01 |
2187 | PIQUEMAL Arnaud | 3R/01 |
2187 | GODIN Sabrina | 3R/01 |
2187 | CHAIGNE Pascal | 3R/01 |
2187 | RABIER Alexandre | 3R/01 |
2187 | FLORES Jean Manuel | 3R/01 |
2187 | FOHRER Damien | 3R/01 |
2187 | ZOVKO David | 3R/01 |
2187 | GATTEAU Teddy | 3R/01 |
2187 | GAUTIER Manuel | 3R/01 |
2187 | QUINTARD Fabrice | 3R/01 |
2187 | JACQUOT Pierre Nelson | 3R/01 |
2187 | AFANKOUS Sandry | 3R/01 |
2187 | EDME Emmanuel | 3R/01 |
2187 | BASTO Carlos | 3R/01 |
2187 | HANNANT Dominic | 3R/01 |
2187 | DENOUX Maxime | 3R/01 |
2187 | PINTO Bruno | 3R/01 |
2187 | LANE Peter | 3R/01 |
2211 | BORGES Jorge | 3R/00 |
2211 | PERSON Victor | 3R/00 |
2211 | LAPREE Franck | 3R/00 |
2211 | ROBICHON Arnaud | 3R/00 |
2211 | BEAUSSART Cynthia | 3R/00 |
2211 | DEL TORRE Jean Jacques | 3R/00 |
2211 | BIAUJAUD David | 3R/00 |
2211 | QASSYM Abdou | 3R/00 |
2211 | CAUX Philippe | 3R/00 |
2211 | GAUDIN Denis | 3R/00 |
2211 | BASSON Johann | 3R/00 |
2211 | BLIN Laura | 3R/00 |
2211 | BARGEOT Jean Pierre | 3R/00 |
2211 | DESSAINTJEAN Catherine | 3R/00 |
2211 | BLANCHARD Mickael | 3R/00 |
2211 | GABARD Sebastien | 3R/00 |
2211 | VAN RYSSEL Valentin | 3R/00 |
2211 | BOYER Jean Louis | 3R/00 |
2211 | LORET Ludovic | 3R/00 |
2211 | NICOLAS Hunchil | 3R/00 |
2211 | NUH Yorga | 3R/00 |
2211 | GUILLON Cyril | 3R/00 |
2211 | SAVEAN Arnaud | 3R/00 |
2211 | FONTAINE Jerome | 3R/00 |
2211 | BERTHE Michel | 3R/00 |
2211 | MIGUENS Martine | 3R/00 |
2211 | DENIAUD Gildas | 3R/00 |
2211 | LUCZAK Denis | 3R/00 |
2211 | POUPART Mathieu | 3R/00 |
2211 | ROLAND Nicolas | 3R/00 |
2211 | SIVIEUDE James | 3R/00 |
2211 | DELHOMMEAU Mathieu | 3R/00 |
2211 | BUCHET Antoine | 3R/00 |
2211 | COUTANT Ludovic | 3R/00 |
2211 | CREPY Cyrille | 3R/00 |
2211 | CROCQUEVIELLE Jean Claude | 3R/00 |
2211 | KELNER Wilfried | 3R/00 |
2211 | GICQUEL Patricia | 3R/00 |
2211 | MORDACQ Quentin | 3R/00 |
2211 | PERRARD Romain | 3R/00 |
2211 | GAIGNET Guillaume | 3R/00 |
2211 | MARTIN Sebastien | 3R/00 |
2211 | BRANDELY Jean Claude | 3R/00 |
2254 | MALO Alain | 4R/15 |
2254 | ROLSHAUSEN Jean Claude | 4R/15 |
2254 | ROY Mickael | 4R/15 |
2254 | BRULOIS Olivier | 4R/15 |
2254 | MILLEVILLE Reynald | 4R/15 |
2254 | ZUREK Elodie | 4R/15 |
2254 | LUSSON Patrick | 4R/15 |
2254 | STEMER Jimmy | 4R/15 |
2254 | CAMOVIC Muhamed | 4R/15 |
2254 | NAGATHEEPAN Thirukumar | 4R/15 |
2254 | KNORR Patrick | 4R/15 |
2254 | DOMINE Fabien | 4R/15 |
2254 | PARE Philippe | 4R/15 |
2254 | VAULT Claudy | 4R/15 |
2254 | RIVAULT PINEAU Laurent | 4R/15 |
2254 | BUCHET Anthony | 4R/15 |
2254 | BOUVET Christian | 4R/15 |
2254 | MANDIN Xavier | 4R/15 |
2254 | OGER Andre | 4R/15 |
2254 | LELIEVRE Damien | 4R/15 |
2254 | SOVILLA Adrien | 4R/15 |
2254 | BONNAUD Richard | 4R/15 |
2254 | TELES Raphael | 4R/15 |
2254 | RICA Cedric | 4R/15 |
2254 | HERRY Marc | 4R/15 |
2254 | BUJEAU Pascal | 4R/15 |
2254 | ROY Baptiste | 4R/15 |
2254 | ROBERT Theo | 4R/15 |
2254 | DEFAY Frederic | 4R/15 |
2254 | DUQUESNOY Daniel | 4R/15 |
2254 | LEGRAND Thierry | 4R/15 |
2254 | TESSONNEAUD Jean Marc | 4R/15 |
2254 | BERTHELEMY Olivier | 4R/15 |
2254 | VAESKEN Pierre | 4R/15 |
2254 | DARTHOUX Pierre Henri | 4R/15 |
2254 | RAGUENEAU Laurent | 4R/15 |
2254 | VOUHE Thomas | 4R/15 |
2254 | DUFOUR Laurent | 4R/15 |
2254 | SAMPAIO Miguel | 4R/15 |
2254 | HALLEZ Dominique | 4R/15 |
2254 | GUIGUINEICHVILI Michel | 4R/15 |
2254 | GOURAND Dimitri | 4R/15 |
2254 | BOUILLEAUX Arnaud | 4R/15 |
2297 | BESLIN Nadege | 4R/14 |
2297 | YILDIRIM Ibrahim | 4R/14 |
2297 | LEMONNIER Thierry | 4R/14 |
2297 | CHAGNEAUD Sandrine | 4R/14 |
2297 | PEMBERTON Robert | 4R/14 |
2297 | CHESNAY Jonathan | 4R/14 |
2297 | RODRIGUES Carlos | 4R/14 |
2297 | MANNERS Mathew | 4R/14 |
2297 | AYARD Julien | 4R/14 |
2297 | JARDEL Nicolas | 4R/14 |
2297 | HELARY Michel | 4R/14 |
2297 | FALLER Jimmy | 4R/14 |
2297 | ROBERT Serge | 4R/14 |
2297 | DESHOGUES Patrick | 4R/14 |
2297 | MILLAN Yoran | 4R/14 |
2297 | BECUE Jean Baptiste | 4R/14 |
2297 | CASAS Anthony | 4R/14 |
2297 | CAILLETON David | 4R/14 |
2297 | POULAIN Tony | 4R/14 |
2297 | MOREAU Christophe | 4R/14 |
2297 | GALLAIS Guillaume | 4R/14 |
2297 | BOISSERIE Floriant | 4R/14 |
2297 | ONDET Stephane | 4R/14 |
2297 | ECOLAN L Charles | 4R/14 |
2297 | MAROTTE Emilien | 4R/14 |
2297 | JACQUAUD Emmanuel | 4R/14 |
2297 | DURST Kevin | 4R/14 |
2297 | LEGRAND Kevin | 4R/14 |
2297 | HIMEUR Sullivan | 4R/14 |
2297 | KAROTSCH Jean Jacques | 4R/14 |
2297 | BOUVIER Benjamin | 4R/14 |
2297 | GERVREAU Ludovic | 4R/14 |
2297 | NOURRY Christophe | 4R/14 |
2297 | PICHON David | 4R/14 |
2297 | MORINEAU Jeremy | 4R/14 |
2297 | LAMISSE Stephane | 4R/14 |
2297 | RAFFAULT Kevin | 4R/14 |
2334 | MOUES Loic | 4R/13 |
2334 | PASQUIER Charlie | 4R/13 |
2334 | MAURICE Arnaud | 4R/13 |
2334 | BAL Eren | 4R/13 |
2334 | HEBRAS Jean Francois | 4R/13 |
2334 | MILLIE David | 4R/13 |
2334 | GIRARD Herve | 4R/13 |
2334 | GOULVEN Cedric | 4R/13 |
2334 | JOOMUN Archad | 4R/13 |
2334 | BONHOMME Julien | 4R/13 |
2334 | CITERNE Morgan | 4R/13 |
2334 | GRISON Yoann | 4R/13 |
2334 | PIGNOT Christophe | 4R/13 |
2334 | POULAIN Ludovic | 4R/13 |
2334 | MOUTINHO Isabelle | 4R/13 |
2334 | LE BORGNE David | 4R/13 |
2334 | PATOU Stephanie | 4R/13 |
2334 | CARTA Christian | 4R/13 |
2334 | JEZEQUEL Guillaume | 4R/13 |
2334 | LIMA LEITE Antonio | 4R/13 |
2334 | JAN Francois | 4R/13 |
2334 | BARROT Sylvain | 4R/13 |
2334 | ROCHE Arnaud | 4R/13 |
2334 | CAZENAVE Nans | 4R/13 |
2334 | TEFFAINE Olivier | 4R/13 |
2334 | AUGUSTE Alexis | 4R/13 |
2334 | BARON Antoine | 4R/13 |
2334 | JEROME Sebastien | 4R/13 |
2334 | RABASTE Jean Pierre | 4R/13 |
2334 | LAMARCHE Eric | 4R/13 |
2334 | TEIXEIRA Igor | 4R/13 |
2334 | MENOUS Fabrice | 4R/13 |
2334 | PILLAIN Cedric | 4R/13 |
2334 | GUILLAUME Philippe | 4R/13 |
2334 | BIEMON Steven | 4R/13 |
2334 | DELFOSSE Jerome | 4R/13 |
2334 | SEGUI Vincent | 4R/13 |
2334 | BRAZA Sadek | 4R/13 |
2334 | ROSSCHAERT Jean Jacques | 4R/13 |
2334 | LE VILAIN Christophe | 4R/13 |
2334 | VASSEUR Gregory | 4R/13 |
2334 | ROUSSILLE Jean Michel | 4R/13 |
2334 | LOPES Jose | 4R/13 |
2334 | FONTAINE Laurent | 4R/13 |
2334 | TEIXEIRA Arthur | 4R/13 |
2379 | BAULAND Joel | 4R/12 |
2379 | GREMILLET Fabien | 4R/12 |
2379 | CURUDEC Franck | 4R/12 |
2379 | COSTA FREITAS Domingos | 4R/12 |
2379 | LASBRONIAS Samuel | 4R/12 |
2379 | MACAREZ Julien | 4R/12 |
2379 | SARDIS Vincent | 4R/12 |
2379 | SEMMER Alexandre | 4R/12 |
2379 | PICARD Aurelien | 4R/12 |
2379 | LE ROUX Jeremy | 4R/12 |
2379 | SARTORI Marc | 4R/12 |
2379 | CALLAWAY Robert | 4R/12 |
2379 | GAMBAU Francois | 4R/12 |
2379 | DEROCQ Laurent | 4R/12 |
2379 | FERRE Anthony | 4R/12 |
2379 | THOMAS Mathieu | 4R/12 |
2379 | TOMEZAK Maxime | 4R/12 |
2379 | HERVE Gregory | 4R/12 |
2379 | BOUCHET Frederic | 4R/12 |
2379 | SALMON Rudy | 4R/12 |
2379 | CHAMPROBERT Gregoire | 4R/12 |
2379 | BODIN Jean Paul | 4R/12 |
2379 | COUTANT Alain | 4R/12 |
2379 | TEL Antoine | 4R/12 |
2379 | HAMON Christophe | 4R/12 |
2379 | QUILLAUD Anthony | 4R/12 |
2379 | MOLLET Christophe | 4R/12 |
2379 | BOUCLET Jean Jacques | 4R/12 |
2379 | MALIDIN Patrick | 4R/12 |
2379 | MARTIN Arnaud | 4R/12 |
2379 | SARAZIN Philippe | 4R/12 |
2410 | GINESTIE Romain | 4R/11 |
2410 | WEST Willam | 4R/11 |
2410 | BARRE Gerard | 4R/11 |
2410 | THIROUARD Stephane | 4R/11 |
2410 | DOURNES Xavier | 4R/11 |
2410 | DESGARDIN Jean Philippe | 4R/11 |
2410 | CROCKER Malcolm | 4R/11 |
2410 | PEGE Antoine | 4R/11 |
2410 | COURBIER Didier | 4R/11 |
2410 | DUBANT Brigitte | 4R/11 |
2410 | DE LA ROCHE Joel | 4R/11 |
2410 | MAZOU Guillaume | 4R/11 |
2410 | BONGUR Aurelien | 4R/11 |
2410 | GOMES Manuel | 4R/11 |
2410 | MORIN Bruno | 4R/11 |
2410 | CREMADES Nicolas | 4R/11 |
2410 | DROILLARD Steven | 4R/11 |
2410 | MERCIER Mathieu | 4R/11 |
2410 | BEZARD Jimmy | 4R/11 |
2410 | GROS David | 4R/11 |
2410 | HYOT Jean Claude | 4R/11 |
2410 | PERRAUDEAU Emmanuel | 4R/11 |
2410 | COTTIN Pascal | 4R/11 |
2410 | BRILLET Aurelien | 4R/11 |
2410 | IVANSICH Stephane | 4R/11 |
2410 | COLLIGNON Francky | 4R/11 |
2410 | GALMICHE Olivier | 4R/11 |
2410 | SANCHEZ Franck | 4R/11 |
2410 | PERREIN Xavier | 4R/11 |
2410 | BARANGER David | 4R/11 |
2410 | LEFORT Jeremy | 4R/11 |
2410 | LE BIHAN Cedric | 4R/11 |
2410 | MARLIN Benoit | 4R/11 |
2410 | DAULT Maxime | 4R/11 |
2410 | BONNEL Patrick | 4R/11 |
2410 | TEXIER Carole | 4R/11 |
2410 | SALIOT Jacky | 4R/11 |
2410 | GUILBAUD Patrick | 4R/11 |
2410 | BOUANCHEAU Dominique | 4R/11 |
2410 | VANIER Andre | 4R/11 |
2410 | CHOUTEAU Sebastien | 4R/11 |
2410 | DABIN Joel | 4R/11 |
2410 | ROIRAND Guillaume | 4R/11 |
2410 | LECHARTIER Ludovic | 4R/11 |
2410 | SICRE Ludovic | 4R/11 |
2410 | PICHAUD Jean Olivier | 4R/11 |
2410 | VELLEMENT Frederic | 4R/11 |
2410 | SANCHEZ Vincent | 4R/11 |
2410 | DELILLE Bruno | 4R/11 |
2459 | GOUGNAUD Guillaume | 4R/10 |
2459 | GRANVILLE Dominique | 4R/10 |
2459 | VOGEL Stephane | 4R/10 |
2459 | PEREIRA Jose | 4R/10 |
2459 | PICHON David | 4R/10 |
2459 | RAOUL Yann | 4R/10 |
2459 | MOREAU Camille | 4R/10 |
2459 | GOLDIN Michel | 4R/10 |
2459 | AUMONT Jerome | 4R/10 |
2459 | LANDREAU Michel | 4R/10 |
2459 | LIMOUSIN Xavier | 4R/10 |
2459 | SIRIEYS Bruno | 4R/10 |
2459 | GRATEAU Fabien | 4R/10 |
2459 | BAUDUIN Thierry | 4R/10 |
2459 | DA ROCHA Mario | 4R/10 |
2459 | COUPANNEC Marc | 4R/10 |
2459 | PEZE Christian | 4R/10 |
2459 | BOILARD Nicolas | 4R/10 |
2459 | BRAGANTI Stephane | 4R/10 |
2459 | DUVERNAY Sebastien | 4R/10 |
2459 | CASSANY Jerome | 4R/10 |
2459 | SEUREAU Sebastien | 4R/10 |
2459 | LAMBOEUF Mathieu | 4R/10 |
2459 | BENAMAR Azzedine | 4R/10 |
2459 | FRETIER Damien | 4R/10 |
2459 | PERRAULT Pierrick | 4R/10 |
2459 | GUILLOT Benoit | 4R/10 |
2459 | NEVEU Jerome | 4R/10 |
2459 | SPIRKEL Dominique | 4R/10 |
2459 | GAUTIER Patrice | 4R/10 |
2459 | HIRSCHENHAHN Jean Marie | 4R/10 |
2459 | JAUNET Patrice | 4R/10 |
2459 | BREMAUD Mickael | 4R/10 |
2459 | SECHERY Jerome | 4R/10 |
2459 | DIVRY Chloe | 4R/10 |
2459 | LE CUNFF Yannick | 4R/10 |
2459 | BRICE Herve | 4R/10 |
2459 | DOMINGOS Valter | 4R/10 |
2459 | LANGE Pierrick | 4R/10 |
2459 | GARCIA Thierry | 4R/10 |
2459 | CHAPUIS Valerie | 4R/10 |
2459 | PARENT Gilles | 4R/10 |
2459 | BARBERON Clement | 4R/10 |
2459 | JEGU Sebastien | 4R/10 |
2459 | GUIVARCH Dawy | 4R/10 |
2459 | PINTO Jordan | 4R/10 |
2459 | SAVARIC Nicolas | 4R/10 |
2459 | ALBERTO Jose | 4R/10 |
2459 | ENOCK Mickael | 4R/10 |
2459 | MARZIN Laurent | 4R/10 |
2459 | RATSIMBAZAFY Teddy | 4R/10 |
2510 | CARBILLET Philippe | 4R/09 |
2510 | MARC Alexandre | 4R/09 |
2510 | MORIEUX Francois | 4R/09 |
2510 | MARQUES Carlos | 4R/09 |
2510 | DAMAS David | 4R/09 |
2510 | GAUTRON Bruno | 4R/09 |
2510 | GOUDAL Denis | 4R/09 |
2510 | DOME David | 4R/09 |
2510 | DUPUY Raphael | 4R/09 |
2510 | SCOUARNEC Philippe | 4R/09 |
2510 | DELHOMME Dominique | 4R/09 |
2510 | MOREAU Jean Claude | 4R/09 |
2510 | JOLY Severine | 4R/09 |
2510 | LE SERREC Gurvan | 4R/09 |
2510 | CHARAVEL Guillaume | 4R/09 |
2510 | ESCANDON Alfonso | 4R/09 |
2510 | RICHARD Damien | 4R/09 |
2510 | DECAUX David | 4R/09 |
2510 | LESVENTES Stephen | 4R/09 |
2510 | PERRIN Antoine | 4R/09 |
2510 | BEAUGE Patrick | 4R/09 |
2510 | WERCHOWSKI Gregoire | 4R/09 |
2510 | BARANGER Pascal | 4R/09 |
2510 | LEROY Mathieu | 4R/09 |
2510 | FENIE Damien | 4R/09 |
2510 | BASTARD Gilles | 4R/09 |
2510 | LECLERC Marcel | 4R/09 |
2510 | PORTIER Didier | 4R/09 |
2510 | DAVID Christophe | 4R/09 |
2510 | NAVARRO Gilles | 4R/09 |
2510 | JAMORSKI Christian | 4R/09 |
2510 | RIVIERE Mickael | 4R/09 |
2542 | MESRINE P Benoit | 4R/08 |
2542 | DUSSART Pascal | 4R/08 |
2542 | PERRIN Geoffrey | 4R/08 |
2542 | PAGNIER Dany | 4R/08 |
2542 | DEBAS Nicolas | 4R/08 |
2542 | OUTREQUIN Guillaume | 4R/08 |
2542 | ABGRALL Yannick | 4R/08 |
2542 | MAUDUIT Herve | 4R/08 |
2542 | DA COSTA Mathieu | 4R/08 |
2542 | LOUET Maryanne | 4R/08 |
2542 | BOISUMEAU Stephane | 4R/08 |
2542 | FORT Christophe | 4R/08 |
2542 | BECQUET Lukas | 4R/08 |
2542 | FAUROUX Philippe | 4R/08 |
2542 | GOHIER Christophe | 4R/08 |
2542 | FAUX Mickael | 4R/08 |
2542 | BERTRAND Stany | 4R/08 |
2542 | CARCEL Christophe | 4R/08 |
2542 | GUIDEZ Arnaud | 4R/08 |
2542 | MARME Pierre Jean | 4R/08 |
2542 | MUNOZ Vincent | 4R/08 |
2542 | MARTIN Dominique | 4R/08 |
2542 | KUBICKI Emmanuel | 4R/08 |
2542 | ANGOULVANT Jade Emmanuelle | 4R/08 |
2542 | LOMBARD David | 4R/08 |
2542 | MERCIER Tristan | 4R/08 |
2542 | ALMANSA Mickael | 4R/08 |
2542 | GOSCICKI Aurelien | 4R/08 |
2542 | IBERT Stephane | 4R/08 |
2542 | BARTON Lee | 4R/08 |
2542 | IMPE Alain | 4R/08 |
2542 | CHAUVET Nicolas | 4R/08 |
2542 | KLINKA Frederic | 4R/08 |
2542 | FAUROUX Julien | 4R/08 |
2542 | GAUTIER Frederic | 4R/08 |
2542 | FLEURQUIN Vincent | 4R/08 |
2542 | HAMON Samuel | 4R/08 |
2542 | BLANDINEAU Eddy | 4R/08 |
2542 | PASQUIER Stephanie | 4R/08 |
2542 | DUMAS Christophe | 4R/08 |
2542 | LECARPENTIER Damien | 4R/08 |
2542 | CRAVEN Malcolm | 4R/08 |
2542 | GOSGNACH Michel | 4R/08 |
2585 | BEAUMONT Florian | 4R/07 |
2585 | LE BAIL Eric | 4R/07 |
2585 | BUSIN Bastien | 4R/07 |
2585 | CHALON Fabrice | 4R/07 |
2585 | MONDARY Theo | 4R/07 |
2585 | BARATEAU Frederic | 4R/07 |
2585 | DELSUC Christophe | 4R/07 |
2585 | NOURY Eric | 4R/07 |
2585 | GUIRE Jerome | 4R/07 |
2585 | THENARD DUVIVIER Jerome | 4R/07 |
2585 | GRENIER Stephane | 4R/07 |
2585 | VITTORI Alexandre | 4R/07 |
2585 | JACQUET Franck | 4R/07 |
2585 | DELPEUCH Jean Pierre | 4R/07 |
2585 | GARRIDO Mickael | 4R/07 |
2585 | SIMON Quentin | 4R/07 |
2585 | LANDRY Simon | 4R/07 |
2585 | PIERRE Jean Noel | 4R/07 |
2585 | NEVEUX Philippe | 4R/07 |
2585 | BIELMANN Julien | 4R/07 |
2585 | VALLET Axel | 4R/07 |
2585 | TRUY P Henri | 4R/07 |
2585 | PHELIPPEAU Claude | 4R/07 |
2585 | BOULENT Franck | 4R/07 |
2585 | LEMOINE Fabien | 4R/07 |
2585 | COUTAND Julien | 4R/07 |
2585 | KERNE Guillaume | 4R/07 |
2585 | JOUFFRE Mikael | 4R/07 |
2585 | GIMEL Jerome | 4R/07 |
2585 | DERRIT Bruno | 4R/07 |
2585 | HAMON Jonathan | 4R/07 |
2585 | MOREAU Thomas | 4R/07 |
2585 | CHARRUAU Thierry | 4R/07 |
2585 | ROUCHER Sebastien | 4R/07 |
2585 | DESSOMME Jeremie | 4R/07 |
2585 | ROY Eric | 4R/07 |
2585 | DE CASTRO Mario | 4R/07 |
2585 | FABIANO Joseph | 4R/07 |
2585 | BELLENGUEZ Etienne | 4R/07 |
2585 | MARTY Sebastien | 4R/07 |
2585 | BANNIER Julien | 4R/07 |
2585 | BERNARD Nicolas | 4R/07 |
2627 | CHARTON David | 4R/06 |
2627 | CASTAN Serge | 4R/06 |
2627 | FORTIN Thierry | 4R/06 |
2627 | COCCHINO Mateo | 4R/06 |
2627 | GREBENT Benoit | 4R/06 |
2627 | LARGE Vincent | 4R/06 |
2627 | BOURBIA Stephane | 4R/06 |
2627 | BOULIC Francois | 4R/06 |
2627 | SAUVERVALD Eric | 4R/06 |
2627 | ROUBINET Stephane | 4R/06 |
2627 | LEMAIRE Arnaud | 4R/06 |
2627 | ALATERRE Philippe | 4R/06 |
2627 | CHARPENTIER Thierry | 4R/06 |
2627 | FAVRE GIBERT Laetitia | 4R/06 |
2627 | VASSET Lawrence | 4R/06 |
2627 | MONVOISIN Barbara | 4R/06 |
2627 | LESOING Antoine | 4R/06 |
2627 | JUCQUOIS Olivier | 4R/06 |
2627 | JOUVE Christophe | 4R/06 |
2627 | BOUETARD Patrick | 4R/06 |
2627 | ARNOULD Philippe | 4R/06 |
2627 | MATHIAUD Eric | 4R/06 |
2627 | CHAMBELLAND Stephane | 4R/06 |
2627 | DUBANT Antony | 4R/06 |
2627 | DRAPEAU Joe | 4R/06 |
2627 | BARRE Cedric | 4R/06 |
2627 | POURCHET Emmanuel | 4R/06 |
2627 | HERVOUET Dominique | 4R/06 |
2627 | PEREZ Yoann | 4R/06 |
2627 | FRETIER Dylan | 4R/06 |
2627 | DUFFROS Fabrice | 4R/06 |
2627 | CESMAT BELLIARD Nicolas | 4R/06 |
2627 | PALUSSIERE Pierre | 4R/06 |
2627 | MORGAN Malcolm | 4R/06 |
2627 | PROTIN Ringo | 4R/06 |
2627 | RAVET Dimitri | 4R/06 |
2627 | VIENNE Anton | 4R/06 |
2627 | OLIVEIRA Luis | 4R/06 |
2627 | TARRONDEAU Regis | 4R/06 |
2627 | GERMON Sebastien | 4R/06 |
2627 | ROCCON Michael | 4R/06 |
2627 | DE WYSE Yves | 4R/06 |
2627 | GRONDIN Raphael | 4R/06 |
2670 | FLORANGE Vanessa | 4R/05 |
2670 | ROY Philippe | 4R/05 |
2670 | BRIANT Eric | 4R/05 |
2670 | RICARD Philippe | 4R/05 |
2670 | BARRETEAU Yann | 4R/05 |
2670 | CHARTREL Gaetan | 4R/05 |
2670 | FRIOUX Reynald | 4R/05 |
2670 | LAMBERT Paul | 4R/05 |
2670 | CAPRON Jeremy | 4R/05 |
2670 | FATOU Laurent | 4R/05 |
2670 | PETIBON Florent | 4R/05 |
2670 | DERVAL Christian | 4R/05 |
2670 | BOSSARD Fabrice | 4R/05 |
2670 | NOBLET Mickael | 4R/05 |
2670 | LEBARGY Valery | 4R/05 |
2670 | JOLLY Christian | 4R/05 |
2670 | BODEL Arnaud | 4R/05 |
2670 | KERSEY BROWN Edward | 4R/05 |
2670 | DELAIR Laurent | 4R/05 |
2670 | LE GOIC Mickael | 4R/05 |
2670 | ZARIOH Jamel | 4R/05 |
2670 | MALOUM Nabyle | 4R/05 |
2670 | JOSIEN Bryan | 4R/05 |
2670 | LENGRAND Laurent | 4R/05 |
2670 | TOUZEAU Maxence | 4R/05 |
2670 | HAMON Jacky | 4R/05 |
2670 | LE PORT Cedric | 4R/05 |
2670 | GIOVANNONI Pascal | 4R/05 |
2670 | LOPEZ Clement | 4R/05 |
2670 | DENOYER Sebastien | 4R/05 |
2670 | PINEAU Stanislas | 4R/05 |
2670 | ETOUARIA Jean Yves | 4R/05 |
2670 | RIVIERE Thierry | 4R/05 |
2670 | BERNARD Maxime | 4R/05 |
2670 | GUICHARD Nicolas | 4R/05 |
2705 | LABAILLE Cyril | 4R/04 |
2705 | VILLETTE Ncolas | 4R/04 |
2705 | TANJI Rachid | 4R/04 |
2705 | MONTERO Jean Manuel | 4R/04 |
2705 | DEBETTE Alain | 4R/04 |
2705 | CONSTANT Laetitia | 4R/04 |
2705 | PLANCHET Philippe | 4R/04 |
2705 | LAURENT Cecile | 4R/04 |
2705 | HIRELLE Jean Noel | 4R/04 |
2705 | CARRIE Wilfried | 4R/04 |
2705 | PACIOSELLI Romain | 4R/04 |
2705 | LEJUEZ Vincent | 4R/04 |
2705 | MARCOTTE Benjamin | 4R/04 |
2705 | PIRARD Pierre | 4R/04 |
2705 | RAGONIT David | 4R/04 |
2705 | WELLS Tom | 4R/04 |
2705 | BATTAIS Jean Luc | 4R/04 |
2705 | DALES Patrice | 4R/04 |
2705 | GOUSSEAU Sebastien | 4R/04 |
2705 | GERAULT Julien | 4R/04 |
2705 | KUBIAK Yohan | 4R/04 |
2705 | SIREAU Yann | 4R/04 |
2705 | BOURGHELLE Damien | 4R/04 |
2705 | DUVERNAY Baptiste | 4R/04 |
2705 | AUDRY Marc | 4R/04 |
2705 | DUBOST Emmanuel | 4R/04 |
2705 | ROUSSEL Claude | 4R/04 |
2705 | QUILLET Teddy | 4R/04 |
2705 | FEUILLOLEY Guillaume | 4R/04 |
2705 | VASSEUR Stephane | 4R/04 |
2705 | ELKHOURY Tony | 4R/04 |
2705 | FARIA Stephane | 4R/04 |
2705 | LE GOFF Jean Paul | 4R/04 |
2705 | BERNARDEZ Francois | 4R/04 |
2705 | MOGUER Olivier | 4R/04 |
2705 | GARO Eric | 4R/04 |
2705 | PORTRON Valentin | 4R/04 |
2742 | DUHEM Jordan | 4R/03 |
2742 | SERAICHE Ahmed | 4R/03 |
2742 | VIARD CRETAT Laurent | 4R/03 |
2742 | MAGNER Wilfried | 4R/03 |
2742 | DA SILVA Joseph | 4R/03 |
2742 | DANNEAU Alexandre | 4R/03 |
2742 | POIRIER Alain | 4R/03 |
2742 | LOUICHE Armelle | 4R/03 |
2742 | LAMY Stephane | 4R/03 |
2742 | CAMPION Yohan | 4R/03 |
2742 | BRIBANT Olivier | 4R/03 |
2742 | GAUZAIL Julien | 4R/03 |
2742 | REZENTHEL Francois | 4R/03 |
2742 | PIRLET Victor | 4R/03 |
2742 | FREDON Frederic | 4R/03 |
2742 | MIGUEL Michel | 4R/03 |
2742 | DIOT Dominique | 4R/03 |
2742 | HERON David | 4R/03 |
2742 | VEE Giovanni | 4R/03 |
2742 | BENHADDOUCHE Ahmed | 4R/03 |
2742 | MAZEAU Stephane | 4R/03 |
2742 | ROBERT Joffrey | 4R/03 |
2742 | LE NOZAHIC Francois | 4R/03 |
2742 | DOS SANTOS Pascal | 4R/03 |
2742 | DANET Yann | 4R/03 |
2742 | BURGEVIN Sebastien | 4R/03 |
2742 | DUFRANCATELLE Steve | 4R/03 |
2742 | DAIGNE Denis | 4R/03 |
2742 | COLOMBEL Stephane | 4R/03 |
2742 | DECARREAUX Vincent | 4R/03 |
2742 | ZAID Abdenbi | 4R/03 |
2742 | GOUEZIGOUX Antony | 4R/03 |
2774 | LETAILLEUR Franck | 4R/02 |
2774 | VASSEUR Mathieu | 4R/02 |
2774 | KIZILAY Guven | 4R/02 |
2774 | DESBIENS Michel | 4R/02 |
2774 | BOLOT Chrisitan | 4R/02 |
2774 | LE PROVOST Nicolas | 4R/02 |
2774 | TRONCY Serge | 4R/02 |
2774 | LEDON Rene | 4R/02 |
2774 | BOISSONNET Julien | 4R/02 |
2774 | MIREAUX Patrick | 4R/02 |
2774 | FICHEL Pierre | 4R/02 |
2774 | RIGO Vincent | 4R/02 |
2774 | HERIQUE Simon | 4R/02 |
2774 | MUNTAL Philippe | 4R/02 |
2774 | VERMEESCH Gael | 4R/02 |
2774 | CHABOT Jean Louis | 4R/02 |
2774 | VAUBOURG Mathieu | 4R/02 |
2774 | DUBOIS Jerome | 4R/02 |
2774 | WEISS Johan | 4R/02 |
2774 | PRADO Yann | 4R/02 |
2774 | CLAVE Christian | 4R/02 |
2774 | FAURE Stephane | 4R/02 |
2774 | CORNEVIN Laurent | 4R/02 |
2774 | VERDRON Alexandre | 4R/02 |
2774 | THOREL Walter | 4R/02 |
2774 | GRANDON Sylvain | 4R/02 |
2774 | GUIBERTEAU Guy | 4R/02 |
2774 | MINHOTO David | 4R/02 |
2774 | RIVIERE Veronique | 4R/02 |
2774 | MARMAIN Anthony | 4R/02 |
2774 | MOLLE Florentin | 4R/02 |
2774 | PIERRACHE Philippe | 4R/02 |
2774 | MEMBRUT Rodolphe | 4R/02 |
2774 | DORGET Francois | 4R/02 |
2774 | CHUBERRE Christophe | 4R/02 |
2774 | FARAON Benoit | 4R/02 |
2774 | DABENOC Benoit | 4R/02 |
2774 | BREGOUIN Christian | 4R/02 |
2774 | GOUJOUT Florent | 4R/02 |
2774 | COLNET Mathieu | 4R/02 |
2774 | GONTAREK Emeric | 4R/02 |
2774 | BIRE Yan | 4R/02 |
2774 | BARIL Danny | 4R/02 |
2774 | COLLIN Jean Baptiste | 4R/02 |
2774 | DARQUES Dimitri | 4R/02 |
2774 | STEPHENSON Simon | 4R/02 |
2820 | PERDIEUS Jean Philippe | 4R/01 |
2820 | DIDIER Christophe | 4R/01 |
2820 | BIDZINSKI Jeremy | 4R/01 |
2820 | LE BAIL Gregorie | 4R/01 |
2820 | CLEMENT Jerome | 4R/01 |
2820 | GOURDOUX Pascal | 4R/01 |
2820 | DIVEU Ronan | 4R/01 |
2820 | NOEL Vincent | 4R/01 |
2820 | RIGAUD Yann | 4R/01 |
2820 | LEGRAND Tony | 4R/01 |
2820 | PERRIN Franck | 4R/01 |
2820 | MAZOIN Ginette | 4R/01 |
2820 | LAMOITTE Frederic | 4R/01 |
2820 | ULVE Laurent | 4R/01 |
2820 | PATOUILLET Guillaume | 4R/01 |
2820 | SIONNEAU Gaetan | 4R/01 |
2820 | MORETTI Gabriella | 4R/01 |
2820 | MOUBARIK Abdelkarim | 4R/01 |
2820 | DOS SANTOS Adrien | 4R/01 |
2820 | MASTORGIO Anne | 4R/01 |
2820 | DEMAZY Marcel | 4R/01 |
2820 | BORD Philippe | 4R/01 |
2820 | LE MOELLIC Johan | 4R/01 |
2820 | ALVAREZ Enrique | 4R/01 |
2820 | THARREAU Axel | 4R/01 |
2820 | PHELIPPEAU Jeremy | 4R/01 |
2820 | THIBERT Ludovic | 4R/01 |
2820 | BOURGEOIS Jonathan | 4R/01 |
2820 | POUGET Christophe | 4R/01 |
2820 | BARBIERI Gerald | 4R/01 |
2820 | SACHOT Gael | 4R/01 |
2820 | LOIZON Olivier | 4R/01 |
2820 | BRECHOTEAU Romuald | 4R/01 |
2820 | AUGUSTE Alexandre | 4R/01 |
2820 | MORTREUIL Jeremy | 4R/01 |
2820 | ANDREAU Erwan | 4R/01 |
2820 | TIBERGHIEN Maxime | 4R/01 |
2820 | PAYS Jean Marc | 4R/01 |
2820 | POLMARD Xavier | 4R/01 |
2820 | BODEL David | 4R/01 |
2820 | AUVRAY Philippe | 4R/01 |
2820 | LECLERC Francois | 4R/01 |
2820 | RAKOTO RALAIARIJAONA Iasy | 4R/01 |
2820 | PROUTEAU Stephane | 4R/01 |
2820 | PAYET Jean Dany | 4R/01 |
2865 | CARVAZO Gilbert | 4R/00 |
2865 | JOULAIN Philippe | 4R/00 |
2865 | PITULA David | 4R/00 |
2865 | RUIZ Daniel | 4R/00 |
2865 | ENCINAS Patrice | 4R/00 |
2865 | COURBOT Anthony | 4R/00 |
2865 | DECONINCK Fabien | 4R/00 |
2865 | BALISTRERI Arnaud | 4R/00 |
2865 | BENETEAU Esteban | 4R/00 |
2865 | CREPELLE Remi | 4R/00 |
2865 | THOUANEL Jerome | 4R/00 |
2865 | MORELLO Frsco | 4R/00 |
2865 | SIHARAJ Nicolas | 4R/00 |
2865 | COAN Eddy | 4R/00 |
2865 | RAUD Sophie | 4R/00 |
2865 | BOURON Anita | 4R/00 |
2865 | BAUCHET Jacques | 4R/00 |
2865 | GOUPILLEAU Jerome | 4R/00 |
2865 | HALLE Pascal | 4R/00 |
2865 | GOUJON Cyril | 4R/00 |
2865 | VISINE Franck | 4R/00 |
2865 | FILLION Julien | 4R/00 |
2865 | FONTENEAU Olivier | 4R/00 |
2865 | BEIGNON Eric | 4R/00 |
2865 | MORISSET Yann | 4R/00 |
2865 | FABIEN Alexandre | 4R/00 |
2865 | MOREAU Yvon | 4R/00 |
2865 | LESPAGNOL Jean Christophe | 4R/00 |
2865 | LEBRETON Julien | 4R/00 |
2865 | FREDOUEIL Nelly | 4R/00 |
2865 | TROTIN Frederic | 4R/00 |
2865 | OUTIL Richard | 4R/00 |
2865 | RABILLER Laurent | 4R/00 |
2865 | DEMANGE Tiffany | 4R/00 |
2865 | COQUILLE Stephane | 4R/00 |
2900 | ANDRE Mickael | 5R/15 |
2900 | POIRON Eric | 5R/15 |
2900 | GARCIA Philippe | 5R/15 |
2900 | BOUTTEMANT Jerome | 5R/15 |
2900 | MICHAUD Fabien | 5R/15 |
2900 | FILLIAU Alexandre | 5R/15 |
2900 | GRABARSKI Aurelie | 5R/15 |
2900 | ARNOULD Loic | 5R/15 |
2900 | STEPHANT Arnaud | 5R/15 |
2900 | DUVAL Marie | 5R/15 |
2900 | HERBOIS Sebastien | 5R/15 |
2900 | HATRON Jean Claude | 5R/15 |
2900 | MAUNY Yannick | 5R/15 |
2900 | BOILEAU Matthieu | 5R/15 |
2900 | COUTAGNE Beatrice | 5R/15 |
2900 | STAUFFERT Mickael | 5R/15 |
2900 | PHELOUZAT Antoine | 5R/15 |
2900 | CHAMOULAUD Benoit | 5R/15 |
2900 | CHAMPION Gil | 5R/15 |
2900 | REBIERE Jean Francois | 5R/15 |
2900 | GROSPEAUD Damien | 5R/15 |
2900 | ROYER Bernard | 5R/15 |
2900 | CHIGNARD David | 5R/15 |
2900 | CHAUVET Julien | 5R/15 |
2900 | DOS SANTOS Jorge | 5R/15 |
2900 | AUBRY Guillaume | 5R/15 |
2900 | PHILAUT Sebastien | 5R/15 |
2900 | LE YONDRE Mickael | 5R/15 |
2900 | LASBOUYGUES Vincent | 5R/15 |
2900 | PRADINES ROULIERE Nicolas | 5R/15 |
2900 | MALIGORNE Jean Pierre | 5R/15 |
2900 | STECK Alexandra | 5R/15 |
2900 | THOMAS Mickael | 5R/15 |
2900 | CABELGUEN Marc | 5R/15 |
2934 | DELAHAYE Ludovic | 5R/14 |
2934 | BENALI Tony | 5R/14 |
2934 | BRUGE Samuel | 5R/14 |
2934 | CORBINEAU Ludovic | 5R/14 |
2934 | LANTOINE Pierre | 5R/14 |
2934 | BRANCHE Jean Jacques | 5R/14 |
2934 | GAILLARD Christophe | 5R/14 |
2934 | COVILLERS Jean Jacques | 5R/14 |
2934 | TONELLO Jerome | 5R/14 |
2934 | ROBINOT Jerome | 5R/14 |
2934 | BRIAND Laetitia | 5R/14 |
2934 | LEAO Jean Claude | 5R/14 |
2934 | PEYREBRUNE Alain | 5R/14 |
2934 | FAVEREAUX Cedric | 5R/14 |
2934 | ROUSSEL Vincent | 5R/14 |
2934 | LOPES Nuno | 5R/14 |
2934 | RICO Silvio | 5R/14 |
2934 | GODET Jeremy | 5R/14 |
2934 | SAMPIETRO Dominique | 5R/14 |
2934 | LOYEZ Gerard | 5R/14 |
2934 | THIBAULT Alain | 5R/14 |
2934 | SA Mario | 5R/14 |
2934 | TRICHET Frederic | 5R/14 |
2934 | ROUSSEAU Dylan | 5R/14 |
2934 | SEYEUX Jerome | 5R/14 |
2934 | LAMOUREUX Gilles | 5R/14 |
2934 | STANISLAS Pascal | 5R/14 |
2934 | PUAUD Ambroise | 5R/14 |
2934 | DUGAS Bertrand | 5R/14 |
2934 | COLLIEZ Aurelien | 5R/14 |
2934 | SCOTT Richard | 5R/14 |
2934 | LACAZE Jean Claude | 5R/14 |
2934 | LECLERC Christophe | 5R/14 |
2934 | MALIDIN Sebastien | 5R/14 |
2934 | ALLEMAND Cyril | 5R/14 |
2934 | PORTELA Guilherme Rafael | 5R/14 |
2934 | ZEGUERFI Jimmy | 5R/14 |
2934 | BABINOT Virginie | 5R/14 |
2934 | BOUTIN Stephane | 5R/14 |
2934 | MAYEN Thierry | 5R/14 |
2934 | LEBON Jonathan | 5R/14 |
2934 | OLIVEIRA Paulo | 5R/14 |
2934 | DESROZIER Bruno | 5R/14 |
2934 | GANOT Thierry | 5R/14 |
2978 | MARTIN Florent | 5R/13 |
2978 | BEAU Nicolas | 5R/13 |
2978 | SIMON Jerome | 5R/13 |
2978 | COUETUHAN Benjamin | 5R/13 |
2978 | DELARUE Clement | 5R/13 |
2978 | SABOURDY Eric | 5R/13 |
2978 | THOORIS Laurent | 5R/13 |
2978 | MAC ERLAIN Carlos | 5R/13 |
2978 | ROUSSEL Maxence | 5R/13 |
2978 | DE ALMEIDA Joyce | 5R/13 |
2978 | LAMBERT Mickael | 5R/13 |
2978 | FOUCHET Sebastien | 5R/13 |
2978 | LEFEVRE Sebastien | 5R/13 |
2978 | LEGROS Daniel | 5R/13 |
2978 | MARTINAUD Jerome | 5R/13 |
2978 | DEWEZ Samuel | 5R/13 |
2978 | TREMAUVILLE Cyril | 5R/13 |
2978 | LAMOLIE Frederic | 5R/13 |
2978 | ZITTE Patrick | 5R/13 |
2978 | PLUMEREAU Olivier | 5R/13 |
2978 | CHIGNARD Gilles | 5R/13 |
2978 | BONNET Philippe | 5R/13 |
2978 | BAUDRY Valentin | 5R/13 |
2978 | BARTEAU Jean Francois | 5R/13 |
2978 | DOUCET Damien | 5R/13 |
2978 | FRUGIER Christophe | 5R/13 |
2978 | NAZET Rolland | 5R/13 |
2978 | NORDEKOFF Jerome | 5R/13 |
2978 | JEAN Olivier | 5R/13 |
2978 | GONTHIEZ Nicolas | 5R/13 |
2978 | DUFOIS Frederic | 5R/13 |
2978 | JARRY Jean Dominique | 5R/13 |
2978 | MOREIRA Armindo | 5R/13 |
2978 | BEAUGEARD Samuel | 5R/13 |
2978 | LARDIER Bertrand | 5R/13 |
2978 | VALLEE Franck | 5R/13 |
2978 | FAYAT Noel | 5R/13 |
2978 | COUSIN David | 5R/13 |
2978 | LECONTE Jean Luc | 5R/13 |
2978 | WILLAERT Johan | 5R/13 |
2978 | COUESNON Thierry | 5R/13 |
3019 | SAVIGNY Allan | 5R/12 |
3019 | AUGERAUD Sophie | 5R/12 |
3019 | MIGUENS Fernando | 5R/12 |
3019 | PREVOS Cyril | 5R/12 |
3019 | MULLER Laurent | 5R/12 |
3019 | CASSIN Miguel | 5R/12 |
3019 | DAGNAS Jean Baptiste | 5R/12 |
3019 | PAPIN Frederic | 5R/12 |
3019 | GAUVARD Yoann | 5R/12 |
3019 | DELIGNIERE Olivier | 5R/12 |
3019 | GUITTON Romain | 5R/12 |
3019 | SINSOULIEU Sebastien | 5R/12 |
3019 | LOISEAU Christophe | 5R/12 |
3019 | LHOUMEAU Vincent | 5R/12 |
3019 | ROBIN Patrick | 5R/12 |
3019 | GALLION Thomas | 5R/12 |
3019 | BABIN Laurent | 5R/12 |
3019 | ESCOS Jordan | 5R/12 |
3019 | ORTOLA Jean Claude | 5R/12 |
3019 | LECLERCQ Damien | 5R/12 |
3019 | BABINOT Pierre | 5R/12 |
3019 | LEROYER Jeremie | 5R/12 |
3019 | STRUNC Quentin | 5R/12 |
3019 | CARU Angelique | 5R/12 |
3019 | BLANCHARD Anthony | 5R/12 |
3019 | GAUTIER Eric | 5R/12 |
3019 | BERNIER Thibault | 5R/12 |
3019 | SAUVET Helene | 5R/12 |
3019 | COLAS Delphine | 5R/12 |
3019 | JAGER Eric | 5R/12 |
3019 | NIBAUDEAU Stephane | 5R/12 |
3019 | GUIBERT Nicolas | 5R/12 |
3019 | OSSANT Stephane | 5R/12 |
3019 | PATEAU Corentin | 5R/12 |
3019 | DEMARCQ Julien | 5R/12 |
3019 | DERVOUT Laetitia | 5R/12 |
3019 | ETHEVE Rodolphe | 5R/12 |
3019 | BOISSY Alain | 5R/12 |
3057 | LAVOISIER Marc | 5R/11 |
3057 | LEDUC Catherine | 5R/11 |
3057 | RIVART Vivian | 5R/11 |
3057 | KERAMBELLEC Nicolas | 5R/11 |
3057 | NEVEU Esmeralda | 5R/11 |
3057 | BAROUX Christophe | 5R/11 |
3057 | GAUTIER Christophe | 5R/11 |
3057 | LE GUEDARD Camille | 5R/11 |
3057 | BEZIERS Jeremy | 5R/11 |
3057 | CHAILLOU Alex | 5R/11 |
3057 | JAUNET Simon | 5R/11 |
3057 | GUILLON Maxime | 5R/11 |
3057 | MARTIN Michel | 5R/11 |
3057 | MURAIL Jereme | 5R/11 |
3057 | VALENTIN Herve | 5R/11 |
3057 | DANIEL Philippe | 5R/11 |
3057 | ARNAUD Virginie | 5R/11 |
3057 | GONTAREK Delphine | 5R/11 |
3057 | MORISSET Sylvain | 5R/11 |
3057 | AZEVEDO Victor | 5R/11 |
3057 | YAASAR Selman | 5R/11 |
3057 | SIMONNET Adelphe | 5R/11 |
3057 | DESBROSSES Herve | 5R/11 |
3057 | DARQUES Jeremy | 5R/11 |
3057 | FALEIX Francis | 5R/11 |
3057 | CHERBLANC Jean Sylvain | 5R/11 |
3057 | BOUIN Patrice | 5R/11 |
3057 | HANLET Patrick | 5R/11 |
3085 | RAMETTE Amelie | 5R/10 |
3085 | GUIRAUD Philippe | 5R/10 |
3085 | WONG YIN KI David | 5R/10 |
3085 | DUHAMEL Stephane | 5R/10 |
3085 | FERTRE Nicolas | 5R/10 |
3085 | GAGEIRO Armand | 5R/10 |
3085 | JOURNAUD Christian | 5R/10 |
3085 | CHARNEAU Jordan | 5R/10 |
3085 | DONADIEU Stephane | 5R/10 |
3085 | MITTENAERE Cedric | 5R/10 |
3085 | DELASALLE Sylvie | 5R/10 |
3085 | RODIEN Christophe | 5R/10 |
3085 | DUBOIS Emmanuel | 5R/10 |
3085 | MARBOEUF Ludovic | 5R/10 |
3085 | CHABALIER Dominique | 5R/10 |
3085 | LEFER Mathias | 5R/10 |
3085 | DOUTEAU Florian | 5R/10 |
3085 | PAITRAULT Jean Charles | 5R/10 |
3085 | PAINEAU Marie Claire | 5R/10 |
3085 | BERRIER Jeremy | 5R/10 |
3085 | MARTIN Pierre Hugues | 5R/10 |
3085 | DE ROBIEN Pierre Emmanuel | 5R/10 |
3085 | DUCLAY Rene | 5R/10 |
3085 | HANIN Emmanuel | 5R/10 |
3085 | GENNESSEAUX Sabrina | 5R/10 |
3085 | RICHARD Mickael | 5R/10 |
3085 | MERZOUK Mathias | 5R/10 |
3085 | ROY Mathieu | 5R/10 |
3085 | BAC Sebastien | 5R/10 |
3085 | HADJ ABDELKADER Liamany | 5R/10 |
3085 | DANSOT Sebastien | 5R/10 |
3085 | LEFORT Thierry | 5R/10 |
3085 | MARQUILLY Cedric | 5R/10 |
3085 | LORIER Christophe | 5R/10 |
3085 | ROUSSEL Maxence | 5R/10 |
3085 | LAMELA Brandon | 5R/10 |
3085 | DERNONCOURT Rene | 5R/10 |
3085 | FERREIRA Miguel | 5R/10 |
3085 | LABRUYERE Michel | 5R/10 |
3085 | CHEVREUL Gaetan | 5R/10 |
3085 | MONVOISIN Thierry | 5R/10 |
3085 | PEYRIDIEUX Nathan | 5R/10 |
3085 | TANGUY Arnaud | 5R/10 |
3128 | LIEVRE Alexandre | 5R/09 |
3128 | FAUVEAU Mickael | 5R/09 |
3128 | GAUTREAU Yann | 5R/09 |
3128 | LEGRAND Bertrand | 5R/09 |
3128 | TYTGAT Vincent | 5R/09 |
3128 | LAMOURET David | 5R/09 |
3128 | RIGUEIRA Antonio | 5R/09 |
3128 | TANGUY Angelique | 5R/09 |
3128 | MATHON Jerome | 5R/09 |
3128 | HABERT Mickael | 5R/09 |
3128 | DEVAUX Laurence | 5R/09 |
3128 | DERORY Sebastien | 5R/09 |
3128 | BUSSONIERE Anthony | 5R/09 |
3128 | QUENOY Stephane | 5R/09 |
3128 | POUSSIN Mathieu | 5R/09 |
3128 | BUTRAUD Fabrice | 5R/09 |
3128 | RIGOULAY Virginie | 5R/09 |
3128 | ANNE Thierry | 5R/09 |
3128 | CAURET Gerard | 5R/09 |
3128 | BRENON Gerard | 5R/09 |
3128 | HASLER Kelvin | 5R/09 |
3128 | LE MEUR Joel | 5R/09 |
3128 | JACOB Corentin | 5R/09 |
3128 | JICQUEL Mathieu | 5R/09 |
3128 | MONTHORIN Cedric | 5R/09 |
3128 | BLONDEL Sandrine | 5R/09 |
3128 | GRADIM Ruimanuel | 5R/09 |
3128 | BUHAN Patrick | 5R/09 |
3128 | PLASSAIS Allan | 5R/09 |
3128 | ROGEAUX Teddy | 5R/09 |
3128 | HERMANT Pierre | 5R/09 |
3128 | BOURASSET Christophe | 5R/09 |
3128 | DASILVA Manuel | 5R/09 |
3128 | BERTHELOT Michel | 5R/09 |
3128 | PIJASSOU Alexandre | 5R/09 |
3128 | JUGIEAU Pierre Marie | 5R/09 |
3128 | JURGAND Jean Paul | 5R/09 |
3128 | PEREYROL Olivier | 5R/09 |
3128 | PAYET Jean Daniel | 5R/09 |
3128 | AROSTEGUY Jordan | 5R/09 |
3128 | GILLES Jean Patrick | 5R/09 |
3169 | THURMEL Laurent | 5R/08 |
3169 | CRABANAT Romuald | 5R/08 |
3169 | HUYGHEBAERT Jimmy | 5R/08 |
3169 | BATAILLE Cedric | 5R/08 |
3169 | BAHIER Nelly | 5R/08 |
3169 | DUPUIS Clement | 5R/08 |
3169 | AMBARE Nathanael | 5R/08 |
3169 | LAUZE BESSODES Laurent | 5R/08 |
3169 | MONCHY Yves | 5R/08 |
3169 | MARTIN Sebastien | 5R/08 |
3169 | NAPOLITANO Alexandre | 5R/08 |
3169 | GOUPILLEAU Sandra | 5R/08 |
3169 | VACHERY Benoit | 5R/08 |
3169 | SAVIGNY Sebastien | 5R/08 |
3169 | MOSSO Gilles | 5R/08 |
3169 | DIAS Hugo | 5R/08 |
3169 | RUAULT Olivier | 5R/08 |
3169 | GUILLOU Nicolas | 5R/08 |
3169 | BONIN Frederic | 5R/08 |
3169 | DELACOTTE Bertrand | 5R/08 |
3169 | MATHIEU Christophe | 5R/08 |
3169 | COADIC Christian | 5R/08 |
3169 | TESSONNEAU Laurent | 5R/08 |
3169 | REIS AGUIAR Marcos | 5R/08 |
3169 | SAUMUREAU Didier | 5R/08 |
3169 | GRAHAM Clive | 5R/08 |
3169 | VEAUX Florent | 5R/08 |
3169 | DA SILVA Carlos | 5R/08 |
3169 | MARTIN Antoine | 5R/08 |
3169 | MARIOTTI Helena | 5R/08 |
3169 | MOIZAN Julien | 5R/08 |
3169 | DENEUX Loic | 5R/08 |
3169 | BRICE Guillaume | 5R/08 |
3169 | BELLOCQ Gregory | 5R/08 |
3203 | MARQUAILLE Christophe | 5R/07 |
3203 | LEGENDRE Rene | 5R/07 |
3203 | BONNIN Mickael | 5R/07 |
3203 | PICCINELLI Olivier | 5R/07 |
3203 | RICARD Audrey | 5R/07 |
3203 | DALIGAULT Marc | 5R/07 |
3203 | MABILEAU Geoffrey | 5R/07 |
3203 | WEBER Philippe | 5R/07 |
3203 | JACQUET Vincent | 5R/07 |
3203 | DELEPLANQUE Michel | 5R/07 |
3203 | COINT Stephane | 5R/07 |
3203 | RAULT Philippe | 5R/07 |
3203 | FRICONNET Kevin | 5R/07 |
3203 | BABARIT Fabrice | 5R/07 |
3203 | BERLOT Fabien | 5R/07 |
3203 | HUGONIER Serge | 5R/07 |
3203 | FAUCHEUX Sylvain | 5R/07 |
3203 | ETIENNE Frederic | 5R/07 |
3203 | QUENTIN Fabrice | 5R/07 |
3203 | BREJON Bryan | 5R/07 |
3203 | MARESCAUX Thibaut | 5R/07 |
3203 | COURQUIN Christophe | 5R/07 |
3203 | HERBERT David | 5R/07 |
3203 | DUBOIS Florian | 5R/07 |
3203 | EUGENE Stephane | 5R/07 |
3203 | GENEVOIS Anthony | 5R/07 |
3203 | COUDRIEAU Anthony | 5R/07 |
3203 | BATTAIS Christophe | 5R/07 |
3203 | MOLLE Alain | 5R/07 |
3203 | SEGUIN Quentin | 5R/07 |
3203 | FEDY Guillaume | 5R/07 |
3203 | LEGLISE Patrice | 5R/07 |
3203 | PAILLET Emmanuel | 5R/07 |
3203 | LORION Yannick | 5R/07 |
3203 | MABIRE Cedric | 5R/07 |
3203 | BOUYIRDANE Mourad | 5R/07 |
3203 | HADJ Vanessa | 5R/07 |
3203 | RAZANANY Fabiola | 5R/07 |
3203 | JUILLET Alexi | 5R/07 |
3203 | ROUBINET Mathieu | 5R/07 |
3243 | HOUDEBINE Nicolas | 5R/06 |
3243 | SIMONNEAU Alexandre | 5R/06 |
3243 | BILLEQUIN Anthony | 5R/06 |
3243 | PETIT Ludovic | 5R/06 |
3243 | GENCE Dominique | 5R/06 |
3243 | BOUYSSONIE Cedric | 5R/06 |
3243 | BARILLER Jerome | 5R/06 |
3243 | SMITH David | 5R/06 |
3243 | ROULPH Christophe | 5R/06 |
3243 | FRUCTUS Remy | 5R/06 |
3243 | CHAUVIN Pascaline | 5R/06 |
3243 | DURET Jeremy | 5R/06 |
3243 | MARTOIA Herve | 5R/06 |
3243 | LENAIN Thierry | 5R/06 |
3243 | HOAREAU Ludovic | 5R/06 |
3243 | QUELO Olivier | 5R/06 |
3243 | WAVELET Michel | 5R/06 |
3243 | GRIFFON Sylvain | 5R/06 |
3243 | NOURY Corentin | 5R/06 |
3243 | PREVOST Philippe | 5R/06 |
3243 | PREVOST Olivier | 5R/06 |
3243 | POISSONNIER Alfred | 5R/06 |
3243 | SALVERT Cyrille | 5R/06 |
3243 | LOPES Antonio | 5R/06 |
3243 | CHARLIER COLMONT Axelle | 5R/06 |
3243 | HERONCE Antoine | 5R/06 |
3243 | NOGUEIRA Marco | 5R/06 |
3243 | CHRETIEN Christopher | 5R/06 |
3243 | ORSEAU Landry | 5R/06 |
3243 | LE GOIC Emmanuel | 5R/06 |
3243 | STAGLIANO Jean Marc | 5R/06 |
3243 | CHAUMONT Yannick | 5R/06 |
3243 | BONA Bernard | 5R/06 |
3243 | DELFOSSE Mickael | 5R/06 |
3243 | SALVINO Thierry | 5R/06 |
3243 | BERMOND Freddy | 5R/06 |
3243 | DAM Thibault | 5R/06 |
3243 | LEGENDRE Jean Luc | 5R/06 |
3281 | CAREY Damian | 5R/05 |
3281 | CLOUD Tom | 5R/05 |
3281 | CHEVRIER Steeve | 5R/05 |
3281 | CLOAREC Jean Pierre | 5R/05 |
3281 | FATHI Lounes | 5R/05 |
3281 | LAURENSOT Joel | 5R/05 |
3281 | LE BERRE Florian | 5R/05 |
3281 | ROMA Augusto | 5R/05 |
3281 | PHELIPPEAU Laurent | 5R/05 |
3281 | KHOSHDERAKHSH Seyed | 5R/05 |
3281 | LE BOEDEC Yannick | 5R/05 |
3281 | BERCE Frederic | 5R/05 |
3281 | ANDERLE Christophe | 5R/05 |
3281 | HALFORD Philippe | 5R/05 |
3281 | HECTOR Richard | 5R/05 |
3281 | BAUCHET Pierre | 5R/05 |
3281 | MOUSSEIGNE Nicolas | 5R/05 |
3281 | BONTOUX Sylvie | 5R/05 |
3281 | VERNAGEAU Jerome | 5R/05 |
3281 | MAUDUY David | 5R/05 |
3281 | POIRIER Romain | 5R/05 |
3281 | LAURENT Thomas | 5R/05 |
3281 | DEMAREST Dominique | 5R/05 |
3304 | VILLETTE Christophe | 5R/04 |
3304 | ALIBAY Mouctar | 5R/04 |
3304 | DUMARET Marvin | 5R/04 |
3304 | GUEDON Olivier | 5R/04 |
3304 | BROUARD Gerard | 5R/04 |
3304 | JAMIN Daniel | 5R/04 |
3304 | LEBON Bruno | 5R/04 |
3304 | JEDOUX Sebastien | 5R/04 |
3304 | BOURCIER Jean Claude | 5R/04 |
3304 | JOVICIC Vick | 5R/04 |
3304 | BODELLE Cedric | 5R/04 |
3304 | GAUDEAU Philippe | 5R/04 |
3304 | CHATAIGNER Julien | 5R/04 |
3304 | YVON Jimmy | 5R/04 |
3304 | MALHERBE Francois | 5R/04 |
3304 | GRANDEMANGE Theo | 5R/04 |
3304 | PASQUET Cendrine | 5R/04 |
3304 | JETEL Cedric | 5R/04 |
3304 | LANNOY David | 5R/04 |
3304 | KASIDIS Laurent | 5R/04 |
3304 | GUILBEAUD Valentin | 5R/04 |
3304 | SAINT BONNET Florent | 5R/04 |
3304 | ARNAULT Anthony | 5R/04 |
3304 | TROUPEAU Jean Claude | 5R/04 |
3304 | GALVAO Luis | 5R/04 |
3304 | GEZER Gurbet | 5R/04 |
3304 | BOLLEE Patrick | 5R/04 |
3304 | BILLAT Clement | 5R/04 |
3304 | BASTIER Olivier | 5R/04 |
3304 | TEILLER Coralie | 5R/04 |
3304 | GUEFFIER Laurent | 5R/04 |
3304 | THOREAU Lisiane | 5R/04 |
3304 | BARREAU Benjamin | 5R/04 |
3304 | MAGUET Pascal | 5R/04 |
3304 | ARMANT Melanie | 5R/04 |
3304 | DELCOURT Xavier | 5R/04 |
3304 | LAFFINEUR Georges | 5R/04 |
3341 | DESCHIETERE Gregory | 5R/03 |
3341 | MARTIN Jean Pierre | 5R/03 |
3341 | RETAILLEAU Charlie | 5R/03 |
3341 | HECQ Frederic | 5R/03 |
3341 | LEROY Pierre Yves | 5R/03 |
3341 | THOMAS Jean Marie | 5R/03 |
3341 | GUICHARD Adrien | 5R/03 |
3341 | BRAULT Victor | 5R/03 |
3341 | TANGUY Stephane | 5R/03 |
3341 | DELBARRE Jean Christophe | 5R/03 |
3341 | CHEVALIER Alexis | 5R/03 |
3341 | DAVID Olivier | 5R/03 |
3341 | THIBAUD Benjamin | 5R/03 |
3341 | CHATAIGNE Jean Claude | 5R/03 |
3341 | BIBIC Zelko | 5R/03 |
3341 | PINSON Charly | 5R/03 |
3341 | DEMAIN Lionel | 5R/03 |
3341 | GAUTIER Francois | 5R/03 |
3341 | GOUIRAND Charlene | 5R/03 |
3341 | MICHELET Rodolphe | 5R/03 |
3341 | LE COUVIOUR Yannick | 5R/03 |
3341 | FOURRIER Jean Louis | 5R/03 |
3341 | RICHARD Isabelle | 5R/03 |
3341 | PICAUD Michael | 5R/03 |
3341 | FONTAINE Corentin | 5R/03 |
3341 | VICENTE GANHAO Victor Manuel | 5R/03 |
3341 | LE GALL Theo | 5R/03 |
3341 | ROY Guillaume | 5R/03 |
3341 | LOTTET Denis | 5R/03 |
3341 | COURTIN Jean Jacques | 5R/03 |
3341 | MICOINE Gregory | 5R/03 |
3341 | GALIBERT Guillaume | 5R/03 |
3341 | BONDON Richard | 5R/03 |
3341 | SALLE Gerarld | 5R/03 |
3341 | ZAMBONIN Bruno | 5R/03 |
3376 | PETIT Bertrand | 5R/02 |
3376 | GONCALVES Olympio | 5R/02 |
3376 | BOSSU Pierre | 5R/02 |
3376 | MOREL Cedric | 5R/02 |
3376 | CRABANAC Aurelien | 5R/02 |
3376 | GODINHO Manuel | 5R/02 |
3376 | MEDINA Jimmy | 5R/02 |
3376 | PERCHE Stephane | 5R/02 |
3376 | CHAUVEAU Baptiste | 5R/02 |
3376 | ROUX Nicolas | 5R/02 |
3376 | DELHOMMEAU Pascal | 5R/02 |
3376 | RAOULT Boris | 5R/02 |
3376 | QUENTIN Laurent | 5R/02 |
3376 | FREZOULS Jean Luc | 5R/02 |
3376 | ROUSSEL Patrice | 5R/02 |
3376 | JAUBIER Yannick | 5R/02 |
3376 | ANCEAUX Jerome | 5R/02 |
3376 | GAUTIER Sebastien | 5R/02 |
3376 | DELIMA Joao | 5R/02 |
3376 | SERVANT Cedric | 5R/02 |
3376 | CRAPIN Frederic | 5R/02 |
3376 | GODDARD Peter | 5R/02 |
3376 | RAMSARY Eddy | 5R/02 |
3376 | BOURGEAIS David | 5R/02 |
3376 | MOREAU Yoann | 5R/02 |
3376 | ROUX Alexandre | 5R/02 |
3376 | MANCHADO Frederic | 5R/02 |
3376 | BASSEZ Giovanni | 5R/02 |
3404 | PERROUAULT Yohann | 5R/01 |
3404 | BRISSE Christophe | 5R/01 |
3404 | TOULLEC Kevin | 5R/01 |
3404 | COLEMYN David | 5R/01 |
3404 | RUBIRA Stephane | 5R/01 |
3404 | LEFEVRE Kevin | 5R/01 |
3404 | ROLLIER Nicolas | 5R/01 |
3404 | VRILLAUD Andre | 5R/01 |
3404 | BERNICHE Cedric | 5R/01 |
3404 | GATELIER Jacques | 5R/01 |
3404 | TALARMIN Mickael | 5R/01 |
3404 | BOURRIAUD Claude | 5R/01 |
3404 | PAINE John | 5R/01 |
3404 | STURMAT Thomas | 5R/01 |
3404 | SOUCIES Nicolas | 5R/01 |
3404 | EITO Jean Pierre | 5R/01 |
3404 | HUBERT David | 5R/01 |
3404 | NICOLLEAU Veronique | 5R/01 |
3404 | DOMPTAIL Fabien | 5R/01 |
3404 | HELLO Sebastien | 5R/01 |
3404 | CANETTE Nicolas | 5R/01 |
3404 | GARCIA Victorino | 5R/01 |
3404 | BERGER Brice | 5R/01 |
3404 | CONSTANTIN Florian | 5R/01 |
3404 | PETIT Sylvain | 5R/01 |
3404 | JOULIN David | 5R/01 |
3404 | GRAVAUD Vincent | 5R/01 |
3404 | MULLER Stephane | 5R/01 |
3404 | VIGNAU Mathieu | 5R/01 |
3404 | FORNARO Sebastien | 5R/01 |
3404 | LORGERE Nathalie | 5R/01 |
3404 | METAIS Christophe | 5R/01 |
3404 | SAGUERRE Orline | 5R/01 |
3404 | ONEN Celine | 5R/01 |
3404 | BURON Franck | 5R/01 |
3404 | COURTINAT Anne Lise | 5R/01 |
3404 | MERIT David | 5R/01 |
3441 | DANIEL Anthony | 5R/00 |
3441 | FELIPE Nicolas | 5R/00 |
3441 | LAGATHU Frederic | 5R/00 |
3441 | PROUST Philippe | 5R/00 |
3441 | MOREAU Stephane | 5R/00 |
3441 | GAUVIN Jean Michel | 5R/00 |
3441 | OMARJEE Ibrahim | 5R/00 |
3441 | BERNARDO Andre | 5R/00 |
3441 | DORNON Vincent | 5R/00 |
3441 | HUBERT Sebastien | 5R/00 |
3441 | ROLAIS Luc | 5R/00 |
3441 | CHREKI Johnny | 5R/00 |
3441 | DAVIET Antonio | 5R/00 |
3441 | STORY Paul | 5R/00 |
3441 | DUFAUT Patrice | 5R/00 |
3441 | ROCHET Christian | 5R/00 |
3441 | THOREL Alain | 5R/00 |
3441 | ROY Patrice | 5R/00 |
3441 | THOMAS Bruno | 5R/00 |
3441 | REVERDY Jeremy | 5R/00 |
3441 | COSTA Mickael | 5R/00 |
3441 | MIGNE Denis | 5R/00 |
3441 | BAERT Richard | 5R/00 |
3441 | BOTELLA Franck | 5R/00 |
3441 | MARTINEZ Philippe | 5R/00 |
3441 | GOUSSEY Noel | 5R/00 |
3441 | GRASSET Alexandre | 5R/00 |
3441 | FALC'HER Kevin | 5R/00 |
3441 | LEBOUCQ Harold | 5R/00 |
3441 | LEBON Tony | 5R/00 |
3441 | OFFRET Marco | 5R/00 |
3441 | RAISON Sebastien | 5R/00 |
3441 | DESHAYES David | 5R/00 |
3441 | BEAU Aurelien | 5R/00 |
3441 | SZLILIRSKI Guillaume | 5R/00 |
3441 | DUBOIS Claude | 5R/00 |
3441 | BOURG Henry | 5R/00 |
3441 | NICOLAS Kevin | 5R/00 |
3441 | LEMOINE Michel | 5R/00 |
3441 | LOZANO Aurelien | 5R/00 |
3441 | LANEZ Marc | 5R/00 |
3441 | FAURIE Gilles | 5R/00 |
3483 | PALLAS Xavier | 6R/15 |
3483 | AIT IDIR Anthony | 6R/15 |
3483 | RATTIER Claudine | 6R/15 |
3483 | LAUTHIER Laurence | 6R/15 |
3483 | KNOCKAERT TROUVILLIERS Julie | 6R/15 |
3483 | VERITY Barry | 6R/15 |
3483 | DELENCRE Damien | 6R/15 |
3483 | GOBALSING Gianni | 6R/15 |
3483 | CAILLAUX Jeremy | 6R/15 |
3483 | TABEY Baptiste | 6R/15 |
3483 | CRETEUR Philippe | 6R/15 |
3483 | CARRE Frederique | 6R/15 |
3483 | PIROT Sebastien | 6R/15 |
3483 | GALAND Arnaud | 6R/15 |
3483 | GUILLOU Nolwenn | 6R/15 |
3483 | ARNOULD Corinne | 6R/15 |
3483 | TROTZIER Christian | 6R/15 |
3483 | TAILLADE Fabrice | 6R/15 |
3483 | LABITTE Matthias | 6R/15 |
3483 | FAVREAU Gaetan | 6R/15 |
3483 | CLOCHARD Pierre | 6R/15 |
3483 | LEBOULANGER Emeric | 6R/15 |
3483 | BOURNIGAL Steve | 6R/15 |
3483 | DOS SANTOS Carlos | 6R/15 |
3483 | AUDUREAU Jerome | 6R/15 |
3483 | BEZIER Antoine | 6R/15 |
3483 | DEVASSENNE Esteban | 6R/15 |
3483 | MARIAZ Nicolas | 6R/15 |
3483 | LAUNAY Laurent | 6R/15 |
3483 | BERNIER Clotaire | 6R/15 |
3483 | SAVARIEAU Kevin | 6R/15 |
3483 | BOUVRON Johnny | 6R/15 |
3483 | KERBRAT Allan | 6R/15 |
3483 | TATON Patrick | 6R/15 |
3483 | CANTIN Alexis | 6R/15 |
3483 | LETIERCE Axel | 6R/15 |
3483 | MINNE Christophe | 6R/15 |
3483 | LANGELLIER Damien | 6R/15 |
3483 | LE CAROU Yvan | 6R/15 |
3483 | SAUGER Alain | 6R/15 |
3523 | MICHAUD Regis | 6R/14 |
3523 | FARRUGIA Daniel (jr) | 6R/14 |
3523 | DELVILLE Thibaut | 6R/14 |
3523 | DURAND Joel | 6R/14 |
3523 | SARKISSIAN Maxime | 6R/14 |
3523 | LESUEUR Eric | 6R/14 |
3523 | BROCCA Regis | 6R/14 |
3523 | ELSAESSER Jimmy | 6R/14 |
3523 | DURIEZ Sebastien | 6R/14 |
3523 | PERAN Yoann | 6R/14 |
3523 | BOULIN Steeve | 6R/14 |
3523 | AJABLI Ahmed | 6R/14 |
3523 | DE WEERDT Dominique | 6R/14 |
3523 | JBIRANE Mohamed | 6R/14 |
3523 | LHERIAU Jeremy | 6R/14 |
3523 | LAMOUR Anthony | 6R/14 |
3523 | VANHAUTEGHEM Pascal | 6R/14 |
3523 | ALIBAUD Mathilde | 6R/14 |
3523 | BRIAUD Jean Philippe | 6R/14 |
3523 | MINGUET Bernard | 6R/14 |
3523 | DUBRULLE Patrick | 6R/14 |
3523 | CARRIER Eric | 6R/14 |
3523 | LABBE Sebastien | 6R/14 |
3523 | FRANCHISSEUR Raphael | 6R/14 |
3523 | LUSSAUD Pascal | 6R/14 |
3523 | GRANET Marcel | 6R/14 |
3523 | DA SILVA Filipe | 6R/14 |
3523 | MAURAIS Yannick | 6R/14 |
3523 | HOLT Didier | 6R/14 |
3523 | MOREAU Florent | 6R/14 |
3523 | AKSUT Serdar | 6R/14 |
3523 | ROUYER Jeremy | 6R/14 |
3523 | VINCONNEAU Marc | 6R/14 |
3523 | ROUX Florent | 6R/14 |
3557 | PESTACORI Alain | 6R/13 |
3557 | BOUCHER Jordan | 6R/13 |
3557 | BELLIER Pierre | 6R/13 |
3557 | PICART Christophe | 6R/13 |
3557 | ROUCHON Viviane | 6R/13 |
3557 | DACHICOURT Benjamin | 6R/13 |
3557 | MORALES Manu | 6R/13 |
3557 | AUCHERE Philippe | 6R/13 |
3557 | ELINE Fabrice | 6R/13 |
3557 | MORAND Jeremy | 6R/13 |
3557 | JOSSE Freddy | 6R/13 |
3557 | TASCON Virginie | 6R/13 |
3557 | SEUWIN Laurent | 6R/13 |
3557 | SAVARIAU Damien | 6R/13 |
3557 | PANNETIER Arnaud | 6R/13 |
3557 | JACCARD Pascal | 6R/13 |
3557 | JUNQUIL Yohan | 6R/13 |
3557 | LAVAL Jean John | 6R/13 |
3557 | POULAIN Francois | 6R/13 |
3557 | BIGAUD Benoit | 6R/13 |
3557 | MAULAT Aurelien | 6R/13 |
3557 | MARGAT Mickael | 6R/13 |
3557 | HUARD Myriam | 6R/13 |
3557 | GREBEAU Vivien | 6R/13 |
3557 | DANJOU Cedrick | 6R/13 |
3557 | GOUBAND Eric | 6R/13 |
3557 | MAUPIN Patrick | 6R/13 |
3557 | SPITZER Mickael | 6R/13 |
3557 | MOUTALOU Laurent | 6R/13 |
3557 | DUBOIS Meddy | 6R/13 |
3557 | AUBRY Gilles | 6R/13 |
3557 | GONNET Didier | 6R/13 |
3557 | QUARESMA DINIS Mauro | 6R/13 |
3557 | GOUSSEY Samuel | 6R/13 |
3557 | ADUGARD Mickael | 6R/13 |
3557 | CHARTER Yannick | 6R/13 |
3557 | PAYET Eric | 6R/13 |
3557 | CHAINIER Jerome | 6R/13 |
3557 | DUBREUCQ Mickael | 6R/13 |
3596 | POILVE Fabien | 6R/12 |
3596 | LALLEMANT Stephane | 6R/12 |
3596 | BOISSEAU Jerome | 6R/12 |
3596 | CHANTEREAU Jeremy | 6R/12 |
3596 | FAILLOT Pierre Philippe | 6R/12 |
3596 | LOEUB Michel | 6R/12 |
3596 | MAGADOUX Sylvain | 6R/12 |
3596 | PROVILLE Daniel | 6R/12 |
3596 | NIEL Anthony | 6R/12 |
3596 | ABDOU Hassan | 6R/12 |
3596 | COUSIN Angelique | 6R/12 |
3596 | VASSEUR Pierre Damien | 6R/12 |
3596 | MERZOUGUI Alain | 6R/12 |
3596 | BERTIAUX Nicolas | 6R/12 |
3596 | GALIACY Nathan | 6R/12 |
3596 | LEGEAY Chritophe | 6R/12 |
3596 | GONCALVES Frederic | 6R/12 |
3596 | JOLY Nicolas | 6R/12 |
3596 | PAGET Dylan | 6R/12 |
3596 | DENIS Julien | 6R/12 |
3596 | CORMERAIS Olivier | 6R/12 |
3596 | THIRION Julien | 6R/12 |
3596 | GODON Jean Hugues | 6R/12 |
3596 | BOUDET Quentin | 6R/12 |
3596 | GOUIRAND Benjamin | 6R/12 |
3596 | GOMMES Philippe | 6R/12 |
3596 | FOURNIER Philippe | 6R/12 |
3596 | MOIRE Christophe | 6R/12 |
3596 | BALOGE Anthony | 6R/12 |
3596 | PICHAUD Fabien | 6R/12 |
3596 | GRELET Richard | 6R/12 |
3596 | RESSIGUE Marc | 6R/12 |
3596 | POIRAUDEAU Patrick | 6R/12 |
3596 | RUSLIER Thierry | 6R/12 |
3596 | CONCEICAO Phillippe | 6R/12 |
3596 | OGIER Jean Baptiste | 6R/12 |
3596 | BAILLEUX Jean Charles | 6R/12 |
3596 | DUVAL Philippe | 6R/12 |
3634 | PREVOS Aurelie | 6R/11 |
3634 | DUBOIS Cyril | 6R/11 |
3634 | MALEGOL Gilles | 6R/11 |
3634 | BEZARD Didier | 6R/11 |
3634 | MORIT Olivier | 6R/11 |
3634 | DURIEZ Emile | 6R/11 |
3634 | CROUS Aurelien | 6R/11 |
3634 | MARIONNEAU Gerard | 6R/11 |
3634 | GIRAUD Tanguy | 6R/11 |
3634 | PEUGNIEZ Patrick | 6R/11 |
3634 | SAYEUX Luc | 6R/11 |
3634 | DOMAGALA Claude | 6R/11 |
3634 | JAKUBOWSKI Alex | 6R/11 |
3634 | PASCALE JOYEUX Laurence | 6R/11 |
3634 | PIRES Baptiste | 6R/11 |
3634 | BRION Manuel | 6R/11 |
3634 | HINAUT Christian | 6R/11 |
3634 | MERMOZ Thierry | 6R/11 |
3634 | D'HAVELOOSE Fabrice | 6R/11 |
3634 | HASCOET Patrice | 6R/11 |
3634 | HECQUET Bruno | 6R/11 |
3634 | MOURLEAU Jean Louis | 6R/11 |
3634 | LE MERCIER Alexis | 6R/11 |
3634 | JOB Melvin | 6R/11 |
3634 | ARAUJO Bruno | 6R/11 |
3634 | DUPRE RAMBAUD Frederic | 6R/11 |
3634 | KHAOUI David | 6R/11 |
3634 | JUDEAUX Patrice | 6R/11 |
3634 | CHAVEROU Jonathan | 6R/11 |
3634 | CHARPENTIER Fabien | 6R/11 |
3634 | BOYER Christian | 6R/11 |
3665 | GAULTIER Christophe | 6R/10 |
3665 | SERGENTON Sabrina | 6R/10 |
3665 | DATY Eric | 6R/10 |
3665 | POLITO Clement | 6R/10 |
3665 | LEMAZURIER Philippe | 6R/10 |
3665 | LEFORT Anne Marie | 6R/10 |
3665 | BRENGARD Patrick | 6R/10 |
3665 | MALLARD Mickael | 6R/10 |
3665 | VAILLANT Remi | 6R/10 |
3665 | TOUSSAINT Denis | 6R/10 |
3665 | DEREMETZ Jeremy | 6R/10 |
3665 | BITEAU Aurelien | 6R/10 |
3665 | TOURNOIS Jerome | 6R/10 |
3665 | MORINEAU Francois | 6R/10 |
3665 | COIRIER Boris | 6R/10 |
3665 | OBLET Freddy | 6R/10 |
3665 | RESSIGUE Daniel | 6R/10 |
3665 | MAROT Jean Louis | 6R/10 |
3665 | BAGILLET Quentin | 6R/10 |
3665 | WLODARCZYK Pascal | 6R/10 |
3665 | NOGUEIRA Samantha | 6R/10 |
3665 | FAVIER Vincent | 6R/10 |
3665 | PELLETINGEAS Arnaud | 6R/10 |
3665 | DUBOIS Vincent | 6R/10 |
3665 | CHATAIGNE David | 6R/10 |
3665 | VISBOCQ Florian | 6R/10 |
3665 | THIBAUD Nicolas | 6R/10 |
3665 | DELALEU Francois | 6R/10 |
3665 | BOURDET Anne | 6R/10 |
3665 | GARNIER Yves | 6R/10 |
3665 | OLIVEIRA Herve | 6R/10 |
3665 | BOUSCASSE David | 6R/10 |
3665 | PATRICIO OLIVEIRA Ricardo | 6R/10 |
3698 | ONNO Jean Yves | 6R/09 |
3698 | GRELAUD Fabrice | 6R/09 |
3698 | TERRIEN Teddy | 6R/09 |
3698 | DELFOSSE Benjamin | 6R/09 |
3698 | GAUDIN Anne | 6R/09 |
3698 | MEZINO Vincent | 6R/09 |
3698 | LAVERGNE Yves | 6R/09 |
3698 | PROUTEAU Anthony | 6R/09 |
3698 | GRANIER Christophe | 6R/09 |
3698 | VIGREUX Pierre | 6R/09 |
3698 | MAGNE Laurent | 6R/09 |
3698 | DOUAY Frederic | 6R/09 |
3698 | CRESPIN Laurent | 6R/09 |
3698 | LE SAINT Matthieu | 6R/09 |
3698 | HUDEBINE Daniel | 6R/09 |
3698 | GRELLIER Jean Philippe | 6R/09 |
3698 | CLAUSIN Rachel | 6R/09 |
3698 | TATINCLAUX David | 6R/09 |
3698 | ROGER Yannick | 6R/09 |
3698 | POIRIER Kevin | 6R/09 |
3698 | BENEVENT Yves | 6R/09 |
3698 | BIRON Alexandre | 6R/09 |
3698 | ANCOBARD Guillaume | 6R/09 |
3698 | MAZE Laurent | 6R/09 |
3698 | DUVAL Solange | 6R/09 |
3698 | JAFFRE Jean Claude | 6R/09 |
3698 | PROUTEAU Mickael | 6R/09 |
3698 | ROBERT Geoffrey | 6R/09 |
3698 | RAMBERT Eric | 6R/09 |
3698 | BOCQUET Berenger | 6R/09 |
3698 | AVRIL Nicolas | 6R/09 |
3698 | FERREIRA Flavio | 6R/09 |
3698 | HORROD Colin Stewart | 6R/09 |
3698 | ABDERRAZAK Bouziane | 6R/09 |
3698 | BELAICHE Jules | 6R/09 |
3698 | PROUX Paul | 6R/09 |
3698 | GREGAM Quentin | 6R/09 |
3698 | COMPAGNON Jerome | 6R/09 |
3698 | MANCEAU Patrick | 6R/09 |
3698 | OUEDEC Erwan | 6R/09 |
3698 | BERITE Claude | 6R/09 |
3739 | MARCHAL Antoine | 6R/08 |
3739 | LAGET Stephane | 6R/08 |
3739 | WILLAERT Tony | 6R/08 |
3739 | TROUILLET Anthony | 6R/08 |
3739 | ZANETTE Loic | 6R/08 |
3739 | DETEMMERMANN Virginie | 6R/08 |
3739 | LOISEAU Laurent | 6R/08 |
3739 | NOEL Gregory | 6R/08 |
3739 | CHOKRI Nouredine | 6R/08 |
3739 | LEMARCHAND Cedric | 6R/08 |
3739 | DEBLOOS Laurent | 6R/08 |
3739 | LECOSSOIS Francis | 6R/08 |
3739 | PAIN Guy | 6R/08 |
3739 | BRYONE Kenny | 6R/08 |
3739 | GUIBERT Jeremy | 6R/08 |
3739 | PITAUD Frederic | 6R/08 |
3739 | DELSOLE Renato | 6R/08 |
3739 | CHABRAT Pierrick | 6R/08 |
3739 | SIMON Jerome | 6R/08 |
3739 | VITRY Jeannick | 6R/08 |
3739 | GAUTIER Sabrina | 6R/08 |
3739 | THOMAS Steve | 6R/08 |
3739 | LAMBERT Frederic | 6R/08 |
3739 | DUMET Christopher | 6R/08 |
3739 | ALOCHE Jason | 6R/08 |
3739 | JONSOLVES Jose | 6R/08 |
3765 | FRNCOIS Eric | 6R/07 |
3765 | GRILLET Benoit | 6R/07 |
3765 | PICHAUD Johannes | 6R/07 |
3765 | MARTIN Celine | 6R/07 |
3765 | MOLLET Maxime | 6R/07 |
3765 | DOS SANTOS Joseph | 6R/07 |
3765 | SUTTON William | 6R/07 |
3765 | WIDORSKI Edouard | 6R/07 |
3765 | GAUVRIT Richard | 6R/07 |
3765 | CAMIOLO Francesco | 6R/07 |
3765 | MOINARD Valerie | 6R/07 |
3765 | CLAEYS Yvon | 6R/07 |
3765 | SAINVE Vincent | 6R/07 |
3765 | SALON Frederic | 6R/07 |
3765 | BASQUE Alain | 6R/07 |
3765 | DEVERGE Julien | 6R/07 |
3765 | GAUVREAU Laurent | 6R/07 |
3765 | CHIFFOLEAU Davy | 6R/07 |
3765 | AUBURTIN Damien | 6R/07 |
3765 | REULAND Thierry | 6R/07 |
3765 | GENEAU Nicolas | 6R/07 |
3765 | LE BIDEAU Jean Yves | 6R/07 |
3765 | BREGEON Alain | 6R/07 |
3765 | HAMON Mickael | 6R/07 |
3765 | RIBAULT Aymeric | 6R/07 |
3765 | COSTA DUARTE Victoria | 6R/07 |
3765 | GIRARDIN Nicolas | 6R/07 |
3765 | BOUTRUCHE Claudy | 6R/07 |
3765 | SOLER Audric | 6R/07 |
3765 | COELIER Jeremy | 6R/07 |
3765 | DARRAS Jeremy | 6R/07 |
3796 | HAJ AMARA Letaief | 6R/06 |
3796 | CHAUWIN David | 6R/06 |
3796 | POLLARD Andre | 6R/06 |
3796 | LUCAS Alexis | 6R/06 |
3796 | BRIOLET Gerald | 6R/06 |
3796 | JARRY Frederic | 6R/06 |
3796 | HOUZIAUX Enzo | 6R/06 |
3796 | MORIN Dominique | 6R/06 |
3796 | FEVRE Jessy | 6R/06 |
3796 | VAUTRIN Hubert | 6R/06 |
3796 | GILLES Mauricette | 6R/06 |
3796 | ALEXANDRE Gerard | 6R/06 |
3796 | MENELLA Gerard | 6R/06 |
3796 | GAUDUCHON Stephane | 6R/06 |
3796 | ABRAHAM Jean Paul | 6R/06 |
3796 | BETOU Olivier | 6R/06 |
3796 | COUSSEAU Joel | 6R/06 |
3796 | DUMOULIN Marina | 6R/06 |
3796 | SUIRE Estaban | 6R/06 |
3796 | HOARAU Jean Francois | 6R/06 |
3796 | DELACHAUME Shirley | 6R/06 |
3796 | REVERSEAU Gaetan | 6R/06 |
3796 | LESTOQUOY David | 6R/06 |
3796 | LECLERC Mickael | 6R/06 |
3796 | HOLLEBEQUE Maxime | 6R/06 |
3796 | AROSTEGUY Nicolas | 6R/06 |
3796 | AUGEREAU Frederic | 6R/06 |
3796 | CHARBONNEL Landry | 6R/06 |
3796 | MONTASSIER Laetitia | 6R/06 |
3796 | CORIBEL Reunan | 6R/06 |
3796 | PAPINAUD Dominique | 6R/06 |
3827 | DELEMME Rudy | 6R/05 |
3827 | SUZANNE Jeremy | 6R/05 |
3827 | CROIZET Dany | 6R/05 |
3827 | QUINTIN Ludovic | 6R/05 |
3827 | PICOT Fabrice | 6R/05 |
3827 | CHEMERY Olivier | 6R/05 |
3827 | FRANQUEVILLE Damien | 6R/05 |
3827 | JOSSE Valerie | 6R/05 |
3827 | GIRARDEAU Pascal | 6R/05 |
3827 | PINTURAUD Stephane | 6R/05 |
3827 | ROBIN Yoann | 6R/05 |
3827 | QUINTARD Ludivine | 6R/05 |
3827 | DEWEVRE Sabrina | 6R/05 |
3827 | DUPUIS Samuel | 6R/05 |
3827 | LEGUEN Sebastien | 6R/05 |
3827 | WCZESNIAK Alain | 6R/05 |
3827 | ROUZEAU Olivier | 6R/05 |
3827 | TEXER Benoit | 6R/05 |
3827 | STEPHENSON Chris | 6R/05 |
3827 | VILLECHANOUX Xavier | 6R/05 |
3827 | ETIENNE Pascal | 6R/05 |
3827 | GIQUEL Fabien | 6R/05 |
3827 | LEPAPE Christopher | 6R/05 |
3827 | KERMABON Julien | 6R/05 |
3827 | CAPA Vincent | 6R/05 |
3827 | LIGER Hugues | 6R/05 |
3827 | GRATEPANCHE Pascal | 6R/05 |
3827 | NOBLEMAIRE Franck | 6R/05 |
3827 | WONG PIN Jerome | 6R/05 |
3827 | LATSAGUE Jean Baptiste | 6R/05 |
3827 | ROUSSEL Kevin | 6R/05 |
3827 | SKOWRON Patrick | 6R/05 |
3859 | BOSIO Aurelie | 6R/04 |
3859 | HUREAUX Vincent | 6R/04 |
3859 | LEGATI Karim | 6R/04 |
3859 | ROULIERE Marcel | 6R/04 |
3859 | GRAILLE Gerard | 6R/04 |
3859 | FERNANDEZ Romain | 6R/04 |
3859 | LE DANIEL Christian | 6R/04 |
3859 | SEUX Nicolas | 6R/04 |
3859 | BONNET Jonathan | 6R/04 |
3859 | PAULEAU Richard | 6R/04 |
3859 | SALVERT Christian | 6R/04 |
3859 | MANCHADO Noa | 6R/04 |
3859 | PRAUD Antoine | 6R/04 |
3859 | TRALONGO Christophe | 6R/04 |
3859 | PRUNOTTO Christian | 6R/04 |
3859 | FREDOUEIL Frederic | 6R/04 |
3859 | LEPETIT Damien | 6R/04 |
3859 | COUTIE Joel | 6R/04 |
3859 | MARTY Yann | 6R/04 |
3859 | BOUTAULT Dominique | 6R/04 |
3859 | CREPEAU Fernand | 6R/04 |
3859 | VAHE Andre | 6R/04 |
3859 | SEDANO Jean Luc | 6R/04 |
3859 | DREANO Loic | 6R/04 |
3859 | DIAS Tania | 6R/04 |
3859 | RORTAIS Nicolas | 6R/04 |
3859 | LECONTE Eric | 6R/04 |
3859 | NEBBAK Farid | 6R/04 |
3859 | FORTHIN Flora | 6R/04 |
3859 | NAULEAU Emmanuel | 6R/04 |
3859 | MISCHLER Tony | 6R/04 |
3859 | LE MER Jean Michel | 6R/04 |
3859 | BRUN David | 6R/04 |
3859 | DUBUS Jonathan | 6R/04 |
3859 | SEVERIN Jean Mickael | 6R/04 |
3859 | JOAKIM Da Silva | 6R/04 |
3859 | KRAXNER Francois | 6R/04 |
3859 | LEFORT Kilian | 6R/04 |
3859 | MATHIEU Gregoire | 6R/04 |
3898 | TOURNAT Sylvain | 6R/03 |
3898 | SICSIC Isabelle | 6R/03 |
3898 | FISCHER Lionel | 6R/03 |
3898 | LALLEMENT Pierrick | 6R/03 |
3898 | PETRIGNANI Xavier | 6R/03 |
3898 | KACZMAREK Thomas | 6R/03 |
3898 | TRICHET Jean Charles | 6R/03 |
3898 | DAVID Didier | 6R/03 |
3898 | MACCARINELLI Laurent | 6R/03 |
3898 | GOTTRANT Ludovic | 6R/03 |
3898 | HUBERT Christophe | 6R/03 |
3898 | GESSON Sylvain | 6R/03 |
3898 | CHANDIOUX Maoris | 6R/03 |
3898 | JOVICIC Sylvie | 6R/03 |
3898 | CAILLAUD Benoit | 6R/03 |
3898 | EL FAKIR Malik | 6R/03 |
3898 | MAILLET Alexandre | 6R/03 |
3898 | CARRERE Fabrice | 6R/03 |
3898 | LEY Jimmy | 6R/03 |
3898 | DE OLIVEIRA Romain | 6R/03 |
3898 | RIDIER Sebastien | 6R/03 |
3898 | COREST Deborah | 6R/03 |
3898 | MARTEAU Stephane | 6R/03 |
3898 | ALEXANDRE Jeremy | 6R/03 |
3898 | POULAIN Jacky | 6R/03 |
3898 | BALLANGER Noel | 6R/03 |
3898 | GUILLET Alain | 6R/03 |
3898 | MESCOFF Angelique | 6R/03 |
3898 | LEMOINE Alain | 6R/03 |
3898 | GENTIL Rene | 6R/03 |
3898 | DENYS Philippe | 6R/03 |
3929 | SCHWEITZER Franck | 6R/02 |
3929 | LAMBERT Frederic | 6R/02 |
3929 | GAZEAU Cyril | 6R/02 |
3929 | BOSSU Stephane | 6R/02 |
3929 | PASCAULT J Noel | 6R/02 |
3929 | HIMEUR Aissa | 6R/02 |
3929 | MARIE Pierre | 6R/02 |
3929 | CAO Lionel | 6R/02 |
3929 | DOS SANTOS Jose | 6R/02 |
3929 | GUYAU Thomas | 6R/02 |
3929 | ROUX Daniel | 6R/02 |
3929 | POILANE Laurent | 6R/02 |
3929 | CARTRON Jeremy | 6R/02 |
3929 | LAVERGNE Hugues | 6R/02 |
3929 | DEBEAUNE Mickael | 6R/02 |
3929 | BOUSHIB Mohamed | 6R/02 |
3929 | FLANET Michel | 6R/02 |
3929 | MARTIN Scott | 6R/02 |
3929 | CHAUBARD Christophe | 6R/02 |
3929 | PICHARD Kevin | 6R/02 |
3929 | DE RUDDER Yves | 6R/02 |
3929 | MICLO Kenny | 6R/02 |
3929 | MIGEON Christophe | 6R/02 |
3929 | SERMON Fabio | 6R/02 |
3929 | BOULANGER Eric | 6R/02 |
3929 | SADAUNE Frederic | 6R/02 |
3929 | GOMEZ Stephane | 6R/02 |
3929 | PETIT Dimitri | 6R/02 |
3929 | AZEVEDO Antonio | 6R/02 |
3958 | LEFEVRE Gerard | 6R/01 |
3958 | BUATIER Fabien | 6R/01 |
3958 | MENDES Joao Paulo | 6R/01 |
3958 | MOPTY Christophe | 6R/01 |
3958 | RATSIMBAZAFY Sergio | 6R/01 |
3958 | DUMETZ Antoine | 6R/01 |
3958 | ROUMIEU Olivier | 6R/01 |
3958 | GRBIC Stanimir | 6R/01 |
3958 | LE VERGE Valentin | 6R/01 |
3958 | EASTHAM Mike | 6R/01 |
3958 | BOUCHERON Eric | 6R/01 |
3958 | MERZOUK Frederic | 6R/01 |
3958 | FUSCHER Patrick | 6R/01 |
3958 | FAVREAU Jerome | 6R/01 |
3958 | RAMOS Rui Paulo | 6R/01 |
3958 | QUELO David | 6R/01 |
3958 | FONTAINE Cedric | 6R/01 |
3958 | LEGER Yan | 6R/01 |
3958 | THERET Bruno | 6R/01 |
3958 | MERCIER Teddy | 6R/01 |
3958 | MERCIER Thomas | 6R/01 |
3958 | KERGROACH Kler | 6R/01 |
3958 | JUSTEAU Luce | 6R/01 |
3958 | FERRERE Jason | 6R/01 |
3982 | RAIMBAULT Armel | 6R/00 |
3982 | LABARRE Alain | 6R/00 |
3982 | OBOEUF Christophe | 6R/00 |
3982 | GODARD Sophie | 6R/00 |
3982 | KARA Yalcin | 6R/00 |
3982 | MICHAUD Mickael | 6R/00 |
3982 | PIETTE Anthony | 6R/00 |
3982 | LHOTTE Frederique | 6R/00 |
3982 | EID Laurent | 6R/00 |
3982 | DEBROUCKER Pierre Edouard | 6R/00 |
3982 | MALETIC Velizar | 6R/00 |
3982 | GUILLAUMIN Franck | 6R/00 |
3982 | BRUN Gaelle | 6R/00 |
3982 | DUPUY Jessica | 6R/00 |
3982 | PREZEAU Guy | 6R/00 |
3982 | LAHLOU Hamza | 6R/00 |
3982 | DEFONTAINE Antoine | 6R/00 |
3982 | CHAPUIS Nathalie | 6R/00 |
3982 | LECOMTE Yann | 6R/00 |
3982 | GIRONA Tony | 6R/00 |
3982 | JOURDAIN Benjamin | 6R/00 |
3982 | GLEMAREC Mickael | 6R/00 |
3982 | PADIEU Raphael | 6R/00 |
3982 | ROY Denis | 6R/00 |
3982 | GUILLOT Sebastien | 6R/00 |
3982 | ROUSSEL Cyril | 6R/00 |
4008 | WILHELM Loic | 7R/15 |
4008 | THIVIER Amandine | 7R/15 |
4008 | GESBERT Thierry | 7R/15 |
4008 | MOURIER Stephane | 7R/15 |
4008 | NOYEAU Jean Marie | 7R/15 |
4008 | ROSSIGNOL Jessica | 7R/15 |
4008 | SCOQUART Christophe | 7R/15 |
4008 | JACQUET Remy | 7R/15 |
4008 | AUPIED Stephane | 7R/15 |
4008 | DEVILLENEUVE Gilles | 7R/15 |
4008 | JENAUX Ludovic | 7R/15 |
4008 | GIBOSI Gerard | 7R/15 |
4008 | LESCHAVE Nicolas | 7R/15 |
4008 | LE BLAVEC Dominique | 7R/15 |
4008 | CAILLEAU Jason | 7R/15 |
4008 | GARCIA Nicolas | 7R/15 |
4008 | TESSON Jacky | 7R/15 |
4008 | GLOTIN Catherine | 7R/15 |
4008 | REGNIER Julien | 7R/15 |
4008 | PRAT Jeremy | 7R/15 |
4008 | VIENNE Gregory | 7R/15 |
4008 | KEMPA Daniel | 7R/15 |
4008 | MISCHLER Boris | 7R/15 |
4008 | LABBE Christophe | 7R/15 |
4008 | PELLETINGEAS Anthony | 7R/15 |
4008 | BOIVENT Florian | 7R/15 |
4008 | JOUET Remi | 7R/15 |
4035 | JOUVET Dimitri | 7R/14 |
4035 | DALLEAU Francky | 7R/14 |
4035 | DUBOIS Denis | 7R/14 |
4035 | LECLERCQ Mickael | 7R/14 |
4035 | RONDAUT Serge | 7R/14 |
4035 | POLEWKA Alexandre | 7R/14 |
4035 | SABIAUX Pascal | 7R/14 |
4035 | MICHEAU Jean Noel | 7R/14 |
4035 | FASQUEL Christophe | 7R/14 |
4035 | VRIGNAUD Jessica | 7R/14 |
4035 | DUGALEIX Jonathan | 7R/14 |
4035 | BOULET Franck | 7R/14 |
4035 | BACHELIER Richard | 7R/14 |
4035 | COUTANT Anthony | 7R/14 |
4035 | GIRARD Marion | 7R/14 |
4035 | DELAVERGNE Freddy | 7R/14 |
4035 | MEVEL Frederic | 7R/14 |
4035 | TERRY James | 7R/14 |
4035 | TASCHET Bruno | 7R/14 |
4035 | JEANNEAU Valentin | 7R/14 |
4035 | BAKER Johan | 7R/14 |
4035 | DELCENSERIE Bruno | 7R/14 |
4035 | MARTEAUX Leny | 7R/14 |
4035 | YUNG Nadege | 7R/14 |
4035 | MAHOT Cathy | 7R/14 |
4035 | BOUCHENEZ Xavier | 7R/14 |
4035 | ETHEVE Mickael | 7R/14 |
4035 | LAMY Jean Claude | 7R/14 |
4035 | COULON Fabrice | 7R/14 |
4035 | FUZEAU Freddy | 7R/14 |
4035 | DESCAZEAUX Jerome | 7R/14 |
4035 | THIAVILLE Alexandre | 7R/14 |
4035 | BOUSQUET Bruno | 7R/14 |
4035 | GUERCY Benjamin | 7R/14 |
4069 | GASPAR Marie Noelle | 7R/13 |
4069 | SEGUIN Jeremy | 7R/13 |
4069 | MESGUEN Jean Christophe | 7R/13 |
4069 | LARERE Dominique | 7R/13 |
4069 | BOUTELOUP Eric | 7R/13 |
4069 | KINGKEOMANIVONG Som | 7R/13 |
4069 | LE BESNE Thibault | 7R/13 |
4069 | EVERARD Regis | 7R/13 |
4069 | BONNET Mickael | 7R/13 |
4069 | LAMPERIER J Michel | 7R/13 |
4069 | BOISSIERE Theo | 7R/13 |
4069 | DUFOUR Lucy | 7R/13 |
4069 | LIMA Stephane | 7R/13 |
4069 | LESOURD Remi | 7R/13 |
4069 | LEON Georges | 7R/13 |
4069 | HURSON Erwan | 7R/13 |
4069 | NOEL Eric | 7R/13 |
4069 | BELGACEM Arnaud | 7R/13 |
4069 | BINET Dimitri | 7R/13 |
4069 | BRACHET Jean Michel | 7R/13 |
4069 | DUVAL Marcel | 7R/13 |
4069 | LACHAUME Johanna | 7R/13 |
4069 | PINTO Antonio | 7R/13 |
4069 | BATEY Mark | 7R/13 |
4069 | OLIVEIRA Fabrice | 7R/13 |
4069 | LEGUAY Bruno | 7R/13 |
4069 | BLONDIN Reynald | 7R/13 |
4069 | BULTEAU Vincent | 7R/13 |
4069 | PLATEL Hans | 7R/13 |
4098 | AUROUET Aurelien | 7R/12 |
4098 | DAHERON Laurent | 7R/12 |
4098 | MORANO Bernard | 7R/12 |
4098 | MOMON Thierry | 7R/12 |
4098 | AUCHER Tristan | 7R/12 |
4098 | VILLEDIEU Ludovic | 7R/12 |
4098 | CASTEL Cyril | 7R/12 |
4098 | SIMON Gilles | 7R/12 |
4098 | LE LIDEC Patrice | 7R/12 |
4098 | FERNANDES Miguel | 7R/12 |
4098 | MERVELAY Cyrille | 7R/12 |
4098 | PEREIRA Jorge | 7R/12 |
4098 | BRIEC Nelly | 7R/12 |
4098 | FAYS Michel | 7R/12 |
4098 | MOUS Jean Noel | 7R/12 |
4098 | GUERIN James | 7R/12 |
4098 | SORIN Michel | 7R/12 |
4098 | BOUTIN Damien | 7R/12 |
4098 | ROUSSEAUX Romain | 7R/12 |
4098 | VIROULAUD David | 7R/12 |
4098 | CHARRIER Regis | 7R/12 |
4098 | MAUFRAIS Alexis | 7R/12 |
4098 | HUBERT Thierry | 7R/12 |
4098 | TESSARIOL Nathalie | 7R/12 |
4098 | VILLECHANOUX Romain | 7R/12 |
4098 | CHARRIERAS Christopher | 7R/12 |
4098 | OLLIERO Andre | 7R/12 |
4125 | BERTHOME Franck | 7R/11 |
4125 | HERENGUEL Anthony | 7R/11 |
4125 | ALLAIN Michel | 7R/11 |
4125 | SERRAZ Damien | 7R/11 |
4125 | LE BOURDAIS Jordan | 7R/11 |
4125 | DESLANDES Marc | 7R/11 |
4125 | GOSTEAU Ludovic | 7R/11 |
4125 | LE ROUX Fabien | 7R/11 |
4125 | PICARD Sebastien | 7R/11 |
4125 | THIOLLET Maxime | 7R/11 |
4125 | ROXOT David | 7R/11 |
4125 | CHARPENTIER Gwendal | 7R/11 |
4125 | SIMONNEAU Gweltaz | 7R/11 |
4125 | VITS Pascal | 7R/11 |
4125 | ARNAUD Olivier | 7R/11 |
4125 | FEVRE Olivier | 7R/11 |
4125 | TESSIER Herve | 7R/11 |
4125 | JULIEN Florian | 7R/11 |
4125 | GUY Samuel | 7R/11 |
4125 | GAILLARDOU Nathan | 7R/11 |
4125 | BIENAIME Jerome | 7R/11 |
4125 | SALAUM Thomas | 7R/11 |
4125 | COQUELLE Miguel | 7R/11 |
4125 | BOUYSSET Christophe | 7R/11 |
4125 | AL Veysal | 7R/11 |
4125 | FREIN Axel | 7R/11 |
4125 | CHAUMONT Teddy | 7R/11 |
4125 | COLAS Jean | 7R/11 |
4125 | DUPERRAIN Anouk | 7R/11 |
4125 | GEORGEON Gregory | 7R/11 |
4125 | GEORGEON Dominique | 7R/11 |
4125 | PIERRU Mathieu | 7R/11 |
4125 | RATEAU Stephane | 7R/11 |
4158 | SORIN Florian | 7R/10 |
4158 | GARCIA Laurent | 7R/10 |
4158 | PLATEL Herve | 7R/10 |
4158 | VINET Jean Yves | 7R/10 |
4158 | PEDENEAU Denis | 7R/10 |
4158 | FOUQUET Alain | 7R/10 |
4158 | MANACH Pascal | 7R/10 |
4158 | HAMON Steven | 7R/10 |
4158 | QUETTIER Mathieu | 7R/10 |
4158 | CODEVELLE Christophe | 7R/10 |
4158 | GUILBERT Tanguy | 7R/10 |
4158 | BACHELET Jean Christophe | 7R/10 |
4158 | PHULPIN Florian | 7R/10 |
4158 | BERTHE Laura | 7R/10 |
4158 | LEFEBVRE Philippe | 7R/10 |
4158 | VITTON Antoine | 7R/10 |
4158 | LOUPY M Claire | 7R/10 |
4158 | PIERRET Olivier | 7R/10 |
4158 | CAYLA Franz | 7R/10 |
4158 | SIMIAN Jean Francois | 7R/10 |
4158 | SILVA Paolo | 7R/10 |
4158 | SOLER Julien | 7R/10 |
4158 | HADJ Joel | 7R/10 |
4158 | GOUSSEY David | 7R/10 |
4158 | GAUTIER Noella | 7R/10 |
4158 | GUEGUEN Serge | 7R/10 |
4158 | AUNIS Nicolas | 7R/10 |
4158 | CROUE Johann | 7R/10 |
4158 | DELEZIR Ida | 7R/10 |
4158 | PROUST Julien | 7R/10 |
4158 | DURAND Nicolas | 7R/10 |
4158 | BOTTEREAU Guillaume | 7R/10 |
4158 | DIAS Domingo | 7R/10 |
4158 | DIJOUX Eddy | 7R/10 |
4192 | AKSUT Yusuf | 7R/09 |
4192 | CHABIERSKI Maxime | 7R/09 |
4192 | CIPRIANI Alex | 7R/09 |
4192 | JACOB Christian | 7R/09 |
4192 | MOREAU Nathalie | 7R/09 |
4192 | GUILBERT Remy | 7R/09 |
4192 | GARNIER Peter | 7R/09 |
4192 | LE CAROU Pauline | 7R/09 |
4192 | ROCHELLE Louenn | 7R/09 |
4192 | LE ROY Laurent | 7R/09 |
4192 | BILLY Nicolas | 7R/09 |
4192 | PLANQUETTE Freddy | 7R/09 |
4192 | PENISSON Julien | 7R/09 |
4192 | GALIPON Jean Marie | 7R/09 |
4192 | CAMEREL Elodie | 7R/09 |
4192 | TRIBOUILLOIS Sylvain | 7R/09 |
4192 | CLERJAUD Stephane | 7R/09 |
4192 | GILL Yvonne Angela | 7R/09 |
4192 | CAVE Bruno | 7R/09 |
4192 | PERROTTE Manon | 7R/09 |
4192 | JELEN Frederic | 7R/09 |
4192 | DROUHAULT Regis | 7R/09 |
4192 | GOULFER Thomas | 7R/09 |
4192 | SIEGFRIED Jerome | 7R/09 |
4216 | DELANOUE Johnny | 7R/08 |
4216 | DUMAS Thierry | 7R/08 |
4216 | DEVASSENNE Laurent | 7R/08 |
4216 | ROY Bruno | 7R/08 |
4216 | CHAILLET Nicolas | 7R/08 |
4216 | PERRET Emmanuel | 7R/08 |
4216 | DURET Benoit | 7R/08 |
4216 | FEDY Coralie | 7R/08 |
4216 | MARECAUX Cyril | 7R/08 |
4216 | BOUISSON Marlene | 7R/08 |
4216 | HAMY Nicolas | 7R/08 |
4216 | FAUCONNIER Stephane | 7R/08 |
4216 | DURET Thierry | 7R/08 |
4216 | DA SILVA Antonio | 7R/08 |
4216 | BREHON Thomas | 7R/08 |
4216 | LAHITTE Laurent | 7R/08 |
4216 | LEGUAY Yoan | 7R/08 |
4216 | FOURAULT Kevin | 7R/08 |
4216 | ARMAND Fabrice | 7R/08 |
4216 | DACONCEICAO Francisco Jose | 7R/08 |
4216 | SCANU Pascal | 7R/08 |
4216 | VALENSOT Jean Nicolas | 7R/08 |
4216 | MARIATTE Romuald | 7R/08 |
4216 | TREHOREL Jean Charles | 7R/08 |
4216 | ROUMAT Serge | 7R/08 |
4216 | DUMET Jean Claude | 7R/08 |
4216 | SALVINO Killian | 7R/08 |
4216 | GREGOIRE Herve | 7R/08 |
4244 | LAIGRE Sebastien | 7R/07 |
4244 | WILHELM Pascal | 7R/07 |
4244 | COUSTENOBLE Damien | 7R/07 |
4244 | EVRARD Frederic | 7R/07 |
4244 | NORGUEZ Yves | 7R/07 |
4244 | GUIHEUX Daniel | 7R/07 |
4244 | BILEK Nicolas | 7R/07 |
4244 | LENAIN Gaetan | 7R/07 |
4244 | PETRIAUX Fabien | 7R/07 |
4244 | MAXIMIN Anthony | 7R/07 |
4244 | FORGET Arnaud | 7R/07 |
4244 | LIEVENS Catherine | 7R/07 |
4244 | BADUR Ekrem | 7R/07 |
4244 | MAROTEL Bruno | 7R/07 |
4244 | RIOU Nicolas | 7R/07 |
4244 | LANASPA Loic | 7R/07 |
4244 | MAGNE Jean Pierre | 7R/07 |
4244 | HUET Bernard | 7R/07 |
4244 | RICHARD Yoan | 7R/07 |
4244 | BERNASINSKI Alexandre | 7R/07 |
4244 | FALLACHER Nicolas | 7R/07 |
4244 | KHOSHDERAKHSH Brigitte | 7R/07 |
4244 | GAUTHIER Delphine | 7R/07 |
4244 | BIHANIC Hugo | 7R/07 |
4244 | REVEL Mathieu | 7R/07 |
4244 | MONCASSIN Anthony | 7R/07 |
4244 | BERNARD Jean Francois | 7R/07 |
4244 | BUISINE Morgan | 7R/07 |
4244 | BELKREIR Brice | 7R/07 |
4244 | BLONDEL Jerome | 7R/07 |
4244 | FERCHAUD Nicolas | 7R/07 |
4275 | BEAUMELLE Benoit | 7R/06 |
4275 | MARTIN Dominique | 7R/06 |
4275 | MARTIN Emilie | 7R/06 |
4275 | CAILLAUD Benoit | 7R/06 |
4275 | GAUGAIN Dominique | 7R/06 |
4275 | SPADOTTO Emmanuel | 7R/06 |
4275 | BODIN Alexandre | 7R/06 |
4275 | FELDER Gaetan | 7R/06 |
4275 | WINTER Eric | 7R/06 |
4275 | RENOU Emmanuel | 7R/06 |
4275 | POUSSARD Alban | 7R/06 |
4275 | MONPAYS Steve | 7R/06 |
4275 | SAMBA Jean Paul | 7R/06 |
4275 | PATOUX Elodie | 7R/06 |
4275 | BOULANGER David | 7R/06 |
4275 | REVERDY Denis | 7R/06 |
4275 | LEMONNIER Alexis | 7R/06 |
4275 | ROUILLON Ludovic | 7R/06 |
4275 | BEAUMONT Patrick | 7R/06 |
4275 | VILLATTE Frederic | 7R/06 |
4275 | MARCHESSEAU Serge | 7R/06 |
4275 | WORGOTTER Franck | 7R/06 |
4275 | JOSSE Romuald | 7R/06 |
4275 | MICHAUD Amelie | 7R/06 |
4275 | BRIARD Dimitri | 7R/06 |
4275 | ROBERT Thomas | 7R/06 |
4275 | CHENU Johan | 7R/06 |
4275 | SEUTRE Mickael | 7R/06 |
4275 | TESSIER Angelique | 7R/06 |
4275 | BARDOT Laurent | 7R/06 |
4275 | LOPEZ Frederic | 7R/06 |
4275 | ROBIN Philippe | 7R/06 |
4275 | TEMPIER Colin | 7R/06 |
4308 | WIART Lionel | 7R/05 |
4308 | DOUSSIN Laura | 7R/05 |
4308 | LECOCQ Pierre Marie | 7R/05 |
4308 | ROUSSEAU Therese | 7R/05 |
4308 | BAJARD Frederic | 7R/05 |
4308 | ROYER Yann | 7R/05 |
4308 | MOURIER Corinne | 7R/05 |
4308 | ROULPH Frederick | 7R/05 |
4308 | GUITTET Jean Michel | 7R/05 |
4308 | PERRAUD Gabriel | 7R/05 |
4308 | MARTINEAU Samuel | 7R/05 |
4308 | LEFEBVRE Patrick | 7R/05 |
4308 | GUILLET Dominique | 7R/05 |
4308 | BASOGE Sebastien | 7R/05 |
4308 | CHEVILLARD Jacques | 7R/05 |
4308 | DEMOL Eddy | 7R/05 |
4308 | IMPEDOVO Jean | 7R/05 |
4308 | FERREIRA Eric | 7R/05 |
4308 | LE GAL Sylvain | 7R/05 |
4308 | GRILLY Jean Arnaud | 7R/05 |
4308 | CORNEN Stephane | 7R/05 |
4308 | CRAPIN Matthieu | 7R/05 |
4308 | DUPUY Jason | 7R/05 |
4308 | SARRE Andy | 7R/05 |
4308 | NAVARRO Stephane | 7R/05 |
4308 | BASTIN Jean Francois | 7R/05 |
4308 | MERIENNE Sylvie | 7R/05 |
4308 | RABILLIER Philippe | 7R/05 |
4308 | GENAU Cedric | 7R/05 |
4308 | JOUTEAU Antoine | 7R/05 |
4308 | CHATELET Pascal | 7R/05 |
4308 | EHRMANN Jean Marc | 7R/05 |
4308 | NICOLAS Anne Marie | 7R/05 |
4308 | THANGAPPAN Sivagurunadan | 7R/05 |
4308 | BRETON Jean Paul | 7R/05 |
4343 | LONCLE Geoffrey | 7R/04 |
4343 | BONDON Claude | 7R/04 |
4343 | PREAULT Philippe | 7R/04 |
4343 | MARGAT Stephanie | 7R/04 |
4343 | SAMOUR Stephane | 7R/04 |
4343 | LORIEAU Davy | 7R/04 |
4343 | DUQUENOY Didier | 7R/04 |
4343 | MAUGUIERE Andre | 7R/04 |
4343 | MARTINEAU Julien | 7R/04 |
4343 | HUGONNAUD Nicolas | 7R/04 |
4343 | LE FORT Jean Paul | 7R/04 |
4343 | MORIN Pascale | 7R/04 |
4343 | GUILLARD Mathieu | 7R/04 |
4343 | MUNOZ Antoine | 7R/04 |
4343 | LE CHAPELAIN Patrice | 7R/04 |
4343 | BEIGNON Victor | 7R/04 |
4343 | GAUTIER Manon | 7R/04 |
4343 | MARTINY Jonathan | 7R/04 |
4343 | DEFAUD Jerome | 7R/04 |
4343 | ROUILLON Jerome | 7R/04 |
4343 | ALOCHE Franck | 7R/04 |
4343 | VELIA Didier | 7R/04 |
4343 | FONTAINE Christopher | 7R/04 |
4366 | ESTEVES Axel | 7R/03 |
4366 | ROUSSEL Leslie | 7R/03 |
4366 | SCELERS Bastien | 7R/03 |
4366 | DRU Jerome | 7R/03 |
4366 | CHALMEL Kevin | 7R/03 |
4366 | DABIT Franck | 7R/03 |
4366 | VIDAL Julien | 7R/03 |
4366 | CLARINARD Jacky | 7R/03 |
4366 | VALLET Aurore | 7R/03 |
4366 | RICARD Alexandre | 7R/03 |
4366 | LELESCU Alexandra | 7R/03 |
4366 | FRULEUX Jeannine | 7R/03 |
4366 | DOUILLARD Pierre | 7R/03 |
4366 | FAYS Alexis | 7R/03 |
4366 | VINCENDEAU Julien | 7R/03 |
4366 | MOREL Jean Luc | 7R/03 |
4366 | ROUX Christophe | 7R/03 |
4366 | SICOT Christian | 7R/03 |
4366 | ANCELIN Marie France | 7R/03 |
4366 | RODRIGUES Antoine | 7R/03 |
4366 | SOULE Pascal | 7R/03 |
4366 | HEYDON Christopher | 7R/03 |
4366 | PINTO Tiago | 7R/03 |
4366 | NOEL Florent | 7R/03 |
4366 | CHAMAILLARD David | 7R/03 |
4366 | VIRAIZE Michel | 7R/03 |
4366 | ALVES Jessica | 7R/03 |
4366 | BARDIN Sylvie | 7R/03 |
4366 | RAMELIJAONA Roberto | 7R/03 |
4366 | RAMOS Joaquim | 7R/03 |
4366 | SILLARD Marc | 7R/03 |
4366 | COSTARD Jacky | 7R/03 |
4366 | VAUDREL Diane | 7R/03 |
4366 | DIJOUX Xavier | 7R/03 |
4366 | NATIVEL Geraldine | 7R/03 |
4366 | GEFFARD Catherine | 7R/03 |
4366 | WATHLE Claude | 7R/03 |
4403 | MORET Philippe | 7R/02 |
4403 | BATISTE Nicolas | 7R/02 |
4403 | JARRY Isabelle | 7R/02 |
4403 | DEWEZ Veronique | 7R/02 |
4403 | TIRMARCHE Jean Marie | 7R/02 |
4403 | THIRE Sandrine | 7R/02 |
4403 | CASTLE GILL Jack | 7R/02 |
4403 | GRIFFAULT Yannick | 7R/02 |
4403 | PUAUD Vincent | 7R/02 |
4403 | BERNARD Pierre | 7R/02 |
4403 | CORNERAIS Yvonnick | 7R/02 |
4403 | YVIQUEL Teddy | 7R/02 |
4403 | LAPIERRE Patrick | 7R/02 |
4403 | GARLICK Peter | 7R/02 |
4403 | DELBAY Sandrine | 7R/02 |
4403 | GIRARD Nolwenn | 7R/02 |
4403 | DUCKMAN Claude | 7R/02 |
4403 | QUINCHARD Thierry | 7R/02 |
4403 | GUILLET Michel | 7R/02 |
4403 | DODARD Pascal | 7R/02 |
4403 | FEVRE M Dominique | 7R/02 |
4403 | GHALEM Sidi | 7R/02 |
4403 | ESNAULT Stephane | 7R/02 |
4403 | DACOMCEICAO Alfredo | 7R/02 |
4403 | DUFAUT Sylvain | 7R/02 |
4403 | DAUSSE Philippe | 7R/02 |
4403 | POUPIN Jerome | 7R/02 |
4403 | FOURNET Joel | 7R/02 |
4403 | HULEUX Olivier | 7R/02 |
4403 | CLAUDE Alexy | 7R/02 |
4403 | LEGROS Jean Denis | 7R/02 |
4403 | MARTEAU Cyril | 7R/02 |
4435 | CIESIELSKI Christian | 7R/01 |
4435 | GUILLEVIC Nicolas | 7R/01 |
4435 | CHAMART Cedric | 7R/01 |
4435 | VIALLE Christine | 7R/01 |
4435 | BOREL Olivier | 7R/01 |
4435 | POMPIDOR Bruno | 7R/01 |
4435 | DESERT John | 7R/01 |
4435 | ANDRES Martin | 7R/01 |
4435 | WILLAY Jonathan | 7R/01 |
4435 | PINTO Fernando | 7R/01 |
4435 | CHALLE Hugo | 7R/01 |
4435 | MILKOS Nicolas | 7R/01 |
4435 | MAZUREK Patrice | 7R/01 |
4435 | MAINVILLE Eric | 7R/01 |
4435 | GIRAUD Kevin | 7R/01 |
4435 | NECHAD Medhi | 7R/01 |
4435 | BILLAUD Gael | 7R/01 |
4435 | SIEGEL Gerald | 7R/01 |
4435 | ACASTE Orian | 7R/01 |
4435 | EL OUAFI Adil | 7R/01 |
4455 | PRUNIER Christophe | 7R/00 |
4455 | LETOURNEUR Steve | 7R/00 |
4455 | DAVY Leo | 7R/00 |
4455 | BOUARD Jeremie | 7R/00 |
4455 | BERNIARD Gabriel | 7R/00 |
4455 | GOMEZ Thierry | 7R/00 |
4455 | POIRAUD Arthur | 7R/00 |
4455 | ASSET Michele | 7R/00 |
4455 | GOSSIAUX Thierry | 7R/00 |
4455 | BOLLEE Dominique | 7R/00 |
4455 | PETIT Franck | 7R/00 |
4455 | BRECHOTEAU Fabien | 7R/00 |
4455 | FERRE Jeremy | 7R/00 |
4455 | SILVEIRA Jose | 7R/00 |
4455 | BASTIN Franck | 7R/00 |
4455 | SULPRISZIO Gaetan | 7R/00 |
4455 | JAMIN Olivier | 7R/00 |
4455 | DRONET Nicolas | 7R/00 |
4455 | COTTET Anthony | 7R/00 |
4455 | THIBAULT Christian | 7R/00 |
4455 | AUDOUIN Florian | 7R/00 |
4455 | STARMER Paul | 7R/00 |
4455 | PELETINGEAS Frederic | 7R/00 |
4455 | AUPIAIS Paolo | 7R/00 |
4455 | BESNARD Geoffrey | 7R/00 |
4455 | TEHERY Anthony | 7R/00 |
4481 | MARTIN Carine | 8R/15 |
4481 | FERRANDON Stephane | 8R/15 |
4481 | TROTEL Michel | 8R/15 |
4481 | BROQUE Thierry | 8R/15 |
4481 | BARBOSA Bruno | 8R/15 |
4481 | DEBLOOS Christelle | 8R/15 |
4481 | LACHAT Christophe | 8R/15 |
4481 | BOISSON Mickael | 8R/15 |
4481 | HANIER Frederic | 8R/15 |
4481 | BOUYER Mickael | 8R/15 |
4481 | ONILLON Yann | 8R/15 |
4481 | BERNARDINI Philippe | 8R/15 |
4481 | VILLENAVE Regis | 8R/15 |
4481 | GABILLAT Franck | 8R/15 |
4481 | CAUHET Sebastien | 8R/15 |
4481 | FABRE Laurent | 8R/15 |
4481 | POISSON Mickael | 8R/15 |
4481 | DARGAUD Emmanuel | 8R/15 |
4481 | LEMESLE Patrick | 8R/15 |
4481 | THOMAS Sebastien | 8R/15 |
4481 | GELOT Jean Paul | 8R/15 |
4481 | SIMON Maxime | 8R/15 |
4481 | FOUCAULT Patrick | 8R/15 |
4481 | AUBRY Sylvie | 8R/15 |
4481 | LEBAS Michele | 8R/15 |
4481 | LEGRAND Stephane | 8R/15 |
4481 | RIVASSEAU Wilfried | 8R/15 |
4481 | KERNEN Nicolas | 8R/15 |
4481 | BREBION Arnaud | 8R/15 |
4481 | LIGER Gaetan | 8R/15 |
4481 | FREIN Ary | 8R/15 |
4481 | BERAUD Patrick | 8R/15 |
4481 | CROTTAZ Alain | 8R/15 |
4514 | MICOINE Clement | 8R/14 |
4514 | RABILLARD Anthony | 8R/14 |
4514 | LHUILLIER Charles | 8R/14 |
4514 | BELLAMY Marie | 8R/14 |
4514 | COLLIN Theo | 8R/14 |
4514 | LANDZBERCZAK Gaetan | 8R/14 |
4514 | BULBUL Turgay | 8R/14 |
4514 | MASSE Yohan | 8R/14 |
4514 | HOURMAN Jean Herve | 8R/14 |
4514 | PAYET Ludovic | 8R/14 |
4514 | LARTY Herve | 8R/14 |
4514 | OBLET Quentin | 8R/14 |
4514 | TALLUAU Laurent | 8R/14 |
4514 | POUSSET Alexandre | 8R/14 |
4514 | MARGAT Corinne | 8R/14 |
4514 | ABRANTES Victor | 8R/14 |
4514 | GODON Romain | 8R/14 |
4514 | DEMONT Bertrand | 8R/14 |
4514 | TENGOWSKI Baptiste | 8R/14 |
4514 | AUVITY Sebastien | 8R/14 |
4514 | FASBETER Regis | 8R/14 |
4514 | CHIVE Johannie | 8R/14 |
4514 | MOREAU Cyrille | 8R/14 |
4514 | THIONVILLE Samuel | 8R/14 |
4514 | BOURDIN Catherine | 8R/14 |
4514 | DIET Christophe | 8R/14 |
4514 | FRETIER Joel | 8R/14 |
4514 | THIRE Sebastien | 8R/14 |
4514 | FERNANDES MARTINS Sandrine | 8R/14 |
4514 | GRAULIERE Jean Jacques | 8R/14 |
4514 | PEREIRA Domingos | 8R/14 |
4514 | ROUSSELOT Remi | 8R/14 |
4514 | BELURIER Pierre | 8R/14 |
4547 | DESFFARGES Michel | 8R/13 |
4547 | WOO Francois | 8R/13 |
4547 | NARGUET Thierry | 8R/13 |
4547 | FOUILLOUX Theo | 8R/13 |
4547 | GAUGAIN Benoit | 8R/13 |
4547 | FOURNIER Gerard | 8R/13 |
4547 | BARBOT Gael | 8R/13 |
4547 | LACROIX Thibaut | 8R/13 |
4547 | BOTAS Victor | 8R/13 |
4547 | RATEL Pascal | 8R/13 |
4547 | BORGHIERO Julien | 8R/13 |
4547 | MARTIAL Lisa | 8R/13 |
4547 | MONNIER Olivier | 8R/13 |
4547 | HERICOURT David | 8R/13 |
4547 | PENNETEAU Loic | 8R/13 |
4547 | ARGENTIN Eric | 8R/13 |
4547 | FIRMIN Gael | 8R/13 |
4547 | GUIGNARD Edouard | 8R/13 |
4547 | MERCIER Aurelien | 8R/13 |
4547 | MANDON Mickael | 8R/13 |
4547 | PETIT Jean Pierre | 8R/13 |
4547 | LANCE Gregoire | 8R/13 |
4547 | BOY Jean Baptiste | 8R/13 |
4547 | MULLER Kelly | 8R/13 |
4547 | FREIN Anthony | 8R/13 |
4547 | MONCASSIN Dominique | 8R/13 |
4573 | BONNEAU Alain | 8R/12 |
4573 | GIRARD Jonathan | 8R/12 |
4573 | POISSONNIER Cedric | 8R/12 |
4573 | DJEBBAR Samir | 8R/12 |
4573 | COHEN Aharon | 8R/12 |
4573 | BRUNEL Dimitri | 8R/12 |
4573 | THOMAS Julien | 8R/12 |
4573 | VINET Herve | 8R/12 |
4573 | HAMONET Bernard | 8R/12 |
4573 | DESBONNET David | 8R/12 |
4573 | COQUEMONT Vincent | 8R/12 |
4573 | SIMON Ludovic | 8R/12 |
4573 | BARBIER Anthony | 8R/12 |
4573 | AUBERT Sylvain | 8R/12 |
4573 | SUBE Axel | 8R/12 |
4573 | AUGIN Stephane | 8R/12 |
4573 | DE OLIVIERA Florian | 8R/12 |
4573 | PERISIC Sabrina | 8R/12 |
4573 | MARCELLIN Romain | 8R/12 |
4573 | SOARES Luis Miguel | 8R/12 |
4573 | ELMEDJDOUB Abdelaziz | 8R/12 |
4573 | GOGEON Esteban | 8R/12 |
4573 | CLENET Loic | 8R/12 |
4573 | VERGUET Virginie | 8R/12 |
4573 | RAULT Regis | 8R/12 |
4573 | HURBAIN Gerald | 8R/12 |
4573 | ALLEMAND Isabelle | 8R/12 |
4573 | DIRY Pierre | 8R/12 |
4573 | DUPUIS Christophe | 8R/12 |
4573 | PLANTE Guy | 8R/12 |
4573 | BOILEAU Pascal | 8R/12 |
4573 | PIONAT Florian | 8R/12 |
4573 | BRISSE Bernard | 8R/12 |
4573 | COQ Sebastien | 8R/12 |
4573 | PIFFRE Tristan | 8R/12 |
4573 | GOURLAY Pascal | 8R/12 |
4609 | DUBE Bobby | 8R/11 |
4609 | DELFORCE Yvon | 8R/11 |
4609 | M'SIMBONA Gerald | 8R/11 |
4609 | MONNEREAU Patrick | 8R/11 |
4609 | DUCHEMIN Frederic | 8R/11 |
4609 | TOMASINI Andre | 8R/11 |
4609 | GUEDEAU Thierry | 8R/11 |
4609 | SAFFRE Francois Xavier | 8R/11 |
4609 | CHALLET Jean Luc | 8R/11 |
4609 | DELCHAMBRE Karine | 8R/11 |
4609 | VAN WYNENDAELE Lidwine | 8R/11 |
4609 | JAUNET Thierry | 8R/11 |
4609 | ERKAN Halil | 8R/11 |
4609 | ROUIT Didier | 8R/11 |
4609 | VANHEULE Dylan | 8R/11 |
4609 | ROL Christophe | 8R/11 |
4609 | BAUDRY Clement | 8R/11 |
4609 | NOUTEAU Anthony | 8R/11 |
4609 | BOWTELL Ray | 8R/11 |
4609 | JOSSELIN Vincent | 8R/11 |
4609 | HUPIN Patrice | 8R/11 |
4609 | MEZITI Jerome | 8R/11 |
4609 | BOUGUNARA Samir | 8R/11 |
4609 | DA SILVA Avelino | 8R/11 |
4609 | MARIE Bruno | 8R/11 |
4609 | BAUDIFIER Olivier | 8R/11 |
4609 | DATTICHES Stephane | 8R/11 |
4609 | LACHAT Frederic | 8R/11 |
4609 | DELMAS Johnny | 8R/11 |
4609 | TAILAMEE Jean Hugues | 8R/11 |
4609 | FLAMENT Rolland | 8R/11 |
4609 | DAUDIN David | 8R/11 |
4609 | BOYER Vincent | 8R/11 |
4609 | TAILLANDIER Jean Francois | 8R/11 |
4609 | BOUILLON Fabrice | 8R/11 |
4644 | BERTHELIER Fabrice | 8R/10 |
4644 | DENOUAL Laurent | 8R/10 |
4644 | HOUGUET Sylvain | 8R/10 |
4644 | MARCHAND Philippe | 8R/10 |
4644 | FLUCHA Alexandre | 8R/10 |
4644 | LECONTE Marc | 8R/10 |
4644 | ALBERTINI Vincent | 8R/10 |
4644 | JANMAAT Marco | 8R/10 |
4644 | JACOB Arnaud | 8R/10 |
4644 | STAMPER Aubin | 8R/10 |
4644 | LUCAS Benjamin | 8R/10 |
4644 | BABIN Jules | 8R/10 |
4644 | DUBOST Aurelie | 8R/10 |
4644 | MERCIER Philippe | 8R/10 |
4644 | SIEVRIN Cedric | 8R/10 |
4644 | HERVOUET Marius | 8R/10 |
4644 | MONIN Jean Paul | 8R/10 |
4644 | DOS SANTOS ALMEIDA Jose | 8R/10 |
4644 | EGRETEAUD Jordan | 8R/10 |
4644 | SOUSA Paolo | 8R/10 |
4644 | TOSSAM Christophe | 8R/10 |
4644 | MILLET Stephane | 8R/10 |
4644 | BEAUFILS Etienne | 8R/10 |
4644 | GONZALEZ Henri | 8R/10 |
4644 | XIONG Xavier | 8R/10 |
4669 | CARDON Clement | 8R/09 |
4669 | OUVRARD Thierry | 8R/09 |
4669 | BAEKLANDT Amanda | 8R/09 |
4669 | DOYELLE David | 8R/09 |
4669 | PLACE Tony | 8R/09 |
4669 | MELLET Guillaume | 8R/09 |
4669 | GALLET Didier | 8R/09 |
4669 | MERIAN Emmanuel | 8R/09 |
4669 | TRIQUE Damien | 8R/09 |
4669 | RAULT Willy | 8R/09 |
4669 | DEVY Jacky | 8R/09 |
4669 | PAUCHET Caroline | 8R/09 |
4669 | BANON Yohann | 8R/09 |
4669 | PIERRE Nicolas | 8R/09 |
4669 | YODO Eric | 8R/09 |
4669 | UGUEN Joel | 8R/09 |
4669 | SAUVAGE Sebastien | 8R/09 |
4669 | DESRUMAUX Didier | 8R/09 |
4669 | CHARIE Bernard | 8R/09 |
4669 | TRONCY Loic | 8R/09 |
4669 | CINQUABRE Eric | 8R/09 |
4669 | PLUMEREAU Anthony | 8R/09 |
4669 | PERTUIT Isabelle | 8R/09 |
4669 | HOAREAU Anthony | 8R/09 |
4669 | GAMBAU Luc | 8R/09 |
4669 | TREMEAUX Christophe | 8R/09 |
4669 | GOUJON Benjamin | 8R/09 |
4669 | HECQUET Philippe | 8R/09 |
4669 | NADAL David | 8R/09 |
4698 | TURPIN Cyrille | 8R/08 |
4698 | GODIGNON Yoann | 8R/08 |
4698 | VELA ROCA Jean Marc | 8R/08 |
4698 | BILLAT Philippe | 8R/08 |
4698 | DAINNAIN Roger | 8R/08 |
4698 | SIMON Alexandre | 8R/08 |
4698 | GUILBERT Thierry | 8R/08 |
4698 | TABUT Maxime | 8R/08 |
4698 | CHEYRIAS Julien | 8R/08 |
4698 | DEWITTE Mickael | 8R/08 |
4698 | CONTERGIANI Thierry | 8R/08 |
4698 | LACROIX Julien | 8R/08 |
4698 | ROUFFINEAU Jerome | 8R/08 |
4698 | BUSQUEST Sylvain | 8R/08 |
4698 | MERLE Steve | 8R/08 |
4698 | MARILLAS Dylan | 8R/08 |
4698 | DUPUIS Jean Marc | 8R/08 |
4698 | MONTUS Jean Jacques | 8R/08 |
4698 | BERNOLIN David | 8R/08 |
4698 | CHARTIER Jonathan | 8R/08 |
4698 | BULTEAU Emmanuel | 8R/08 |
4698 | MASSON Didier | 8R/08 |
4698 | HOARAU David | 8R/08 |
4698 | BEGE Cedric | 8R/08 |
4698 | BARRET Ulysse | 8R/08 |
4723 | GUEMART Sullivan | 8R/07 |
4723 | BOUDRY Claude | 8R/07 |
4723 | ASENJO Herve | 8R/07 |
4723 | CAPRON Gael | 8R/07 |
4723 | LAMBERT Frederick | 8R/07 |
4723 | BEDEL Maxime | 8R/07 |
4723 | OOSTERLINCK Michael | 8R/07 |
4723 | WEBER Marion | 8R/07 |
4723 | FAUTREL Adrien | 8R/07 |
4723 | GUENIC Louis | 8R/07 |
4723 | SANJUAN Georges | 8R/07 |
4723 | SOREAU Loic | 8R/07 |
4723 | ROSENSTEIN Thierry | 8R/07 |
4723 | SOREL Loic | 8R/07 |
4723 | BOULAY Nicolas | 8R/07 |
4723 | LUCAS Olivier | 8R/07 |
4723 | BARBEY Patricia | 8R/07 |
4723 | FLAMME Baudoin | 8R/07 |
4723 | CURIEN Jean Philippe | 8R/07 |
4723 | HERBRETEAU Nicolas | 8R/07 |
4723 | LIBESSART Jean Claude | 8R/07 |
4723 | PHILIPPE Julien | 8R/07 |
4723 | DACHICOURT Dominique | 8R/07 |
4723 | REGNAULT Yann | 8R/07 |
4723 | RIZZELO Florentina | 8R/07 |
4723 | QUET Kevin | 8R/07 |
4723 | THEBAULT Patrick | 8R/07 |
4723 | BORGA Eric | 8R/07 |
4751 | HORTION Mathieu | 8R/06 |
4751 | PAVEC Vincent | 8R/06 |
4751 | CAZENAVE Herve | 8R/06 |
4751 | GELLY Teddy | 8R/06 |
4751 | ALLANIC Sebastien | 8R/06 |
4751 | JACCARD Mireille | 8R/06 |
4751 | LECORVAISIER Ludovic | 8R/06 |
4751 | GARCIA Vitor | 8R/06 |
4751 | LEPOUTRE Fabrice | 8R/06 |
4751 | PICON Christophe | 8R/06 |
4751 | PUISEUX Sebastien | 8R/06 |
4751 | DIDIER Frederic | 8R/06 |
4751 | BOITIN David | 8R/06 |
4751 | OVION Laurent | 8R/06 |
4751 | MONTAIGNE Philippe | 8R/06 |
4751 | DURANT Timmy | 8R/06 |
4751 | BIENAIME Christelle | 8R/06 |
4751 | GUEHL Monique | 8R/06 |
4751 | BARATANGE Nicolas | 8R/06 |
4751 | YASAR Isa | 8R/06 |
4751 | CHOLLEY Herve | 8R/06 |
4751 | FACON Thierry | 8R/06 |
4751 | VOISIN Arnaud | 8R/06 |
4751 | LEROY Nicolas | 8R/06 |
4751 | SCHLESINGER Benjamin | 8R/06 |
4776 | LHOR Charles | 8R/05 |
4776 | LE CAM Mickael | 8R/05 |
4776 | MAJCHRZAK Anabelle | 8R/05 |
4776 | SICARD Marie Laure | 8R/05 |
4776 | GRIMAUD Claudine | 8R/05 |
4776 | BASSAN Eddie | 8R/05 |
4776 | SPILMONT Michael | 8R/05 |
4776 | SAHUT Didier | 8R/05 |
4776 | BUSSON Gilles | 8R/05 |
4776 | SORIN Alex | 8R/05 |
4776 | PHOLIEN Sandra | 8R/05 |
4776 | DEGOIS Violette | 8R/05 |
4776 | CASTELLANE Mireille | 8R/05 |
4776 | LAQUIEZE Julien | 8R/05 |
4776 | HEYDON Sabine | 8R/05 |
4776 | DUBRULLE Arnaud | 8R/05 |
4776 | BENACH Thierry | 8R/05 |
4776 | MOREIRA Alexandre | 8R/05 |
4776 | DANTEC Romain | 8R/05 |
4776 | CAMBOU Maxim | 8R/05 |
4776 | LEDU Eric | 8R/05 |
4776 | MALCOSTE Maelig | 8R/05 |
4776 | COMBETTE Thifaine | 8R/05 |
4776 | BRUNG Ludovic | 8R/05 |
4776 | CRESPIN Christelle | 8R/05 |
4776 | JUNIUS Olivier | 8R/05 |
4776 | PEILLON Christophe | 8R/05 |
4776 | LANGEVIN Jean Yves | 8R/05 |
4776 | REVILLE Gaetan | 8R/05 |
4776 | BRUN Jacques | 8R/05 |
4776 | BRISSEAU Frederic | 8R/05 |
4776 | JOULIN Cecile | 8R/05 |
4776 | CHARLES Steeve | 8R/05 |
4776 | ANDRE Fabienne | 8R/05 |
4776 | SEVERIN Frederic | 8R/05 |
4776 | ZAMBONIN Mickael | 8R/05 |
4812 | JETEL Francois | 8R/04 |
4812 | PLANCHON Christophe | 8R/04 |
4812 | BEIGNON Flavien | 8R/04 |
4812 | ZIKO Ervin | 8R/04 |
4812 | DOMBLIDES Romain | 8R/04 |
4812 | DANIEL Pauline | 8R/04 |
4812 | MONTASSIER Anne | 8R/04 |
4812 | BARTHELAIX Hugo | 8R/04 |
4812 | BILLAUD Dominique | 8R/04 |
4812 | BALDINI Didier | 8R/04 |
4812 | BEGU Lionel | 8R/04 |
4812 | PHAN Haii Nam | 8R/04 |
4812 | KERVINIO William | 8R/04 |
4812 | DURAND Celine | 8R/04 |
4812 | ALVERNHE Elias | 8R/04 |
4812 | COUILLEROT Philippe | 8R/04 |
4812 | DEPOND Francois | 8R/04 |
4812 | VANHEULE Cynthia | 8R/04 |
4812 | BERTHELOT Marc | 8R/04 |
4812 | FARCY Fanny | 8R/04 |
4812 | LEZIN Jean Francois | 8R/04 |
4812 | PIETSCH Claude | 8R/04 |
4812 | MIQUEL Alexandre | 8R/04 |
4812 | LEGER Agnes | 8R/04 |
4812 | RAGUENEAU Thierry | 8R/04 |
4812 | LELARGE Stephane | 8R/04 |
4812 | LAMBERT Cecile | 8R/04 |
4812 | MESTRES Benoit | 8R/04 |
4812 | PAYET Luce | 8R/04 |
4812 | SCHALLER Emmanuel | 8R/04 |
4842 | GUILLEMOT Raphael | 8R/03 |
4842 | GOULIAN Jean Francois | 8R/03 |
4842 | ROMISIO Catia | 8R/03 |
4842 | LAURENT Jean Pierre | 8R/03 |
4842 | AUBERT Gregory | 8R/03 |
4842 | DUCLOS Pierre | 8R/03 |
4842 | BOBIN Christophe | 8R/03 |
4842 | HENNEAU Eric | 8R/03 |
4842 | LE MER Estelle | 8R/03 |
4842 | GUILLEMEAU Raphael | 8R/03 |
4842 | LE LOIR Jerome | 8R/03 |
4842 | BRILLAND Tony | 8R/03 |
4842 | PORTE GUYON Melody | 8R/03 |
4842 | MARTINEZ Cyril | 8R/03 |
4842 | MOREAU Jean Claude | 8R/03 |
4842 | HOLTZWARTH Jason | 8R/03 |
4842 | HECQUET Amandine | 8R/03 |
4842 | ATILHO Dylan | 8R/03 |
4842 | HERNANDEZ Mathias | 8R/03 |
4842 | GONTHIER Marc | 8R/03 |
4842 | QUICRAY Jacques | 8R/03 |
4842 | DEVALIERRE Philippe | 8R/03 |
4842 | COUROUVE Jean Charles | 8R/03 |
4842 | ATILHO Christophe | 8R/03 |
4842 | THOREAU Jean Claude | 8R/03 |
4842 | DEVALLIERE Dominique | 8R/03 |
4842 | PELLEGRIN Emmanuel | 8R/03 |
4842 | BEGLIN Lionel | 8R/03 |
4842 | ARNOUX Thierry | 8R/03 |
4842 | AMIAUD Benoit | 8R/03 |
4842 | EYMARD Jerome | 8R/03 |
4842 | BEGUIN Stephane | 8R/03 |
4842 | FOLIO Veronique | 8R/03 |
4842 | CHANLIAUX Cynthia | 8R/03 |
4876 | TASSIN Yann | 8R/02 |
4876 | GRELAUD Nicolas | 8R/02 |
4876 | GERBOUIN Anthony | 8R/02 |
4876 | BOUGA Dylan | 8R/02 |
4876 | DUPRE Thierry | 8R/02 |
4876 | RENARD Charly | 8R/02 |
4876 | PAPPALARDO Lucas | 8R/02 |
4876 | HERBAUX Georges | 8R/02 |
4876 | JAUMET Jean | 8R/02 |
4876 | AUVINET Alexis | 8R/02 |
4876 | HUET Gaetan | 8R/02 |
4876 | BOUCAUD Axel | 8R/02 |
4876 | DOS SANTOS DA PIEDADE Patricio | 8R/02 |
4876 | MARTIN Frederic | 8R/02 |
4876 | RUTKA Eric | 8R/02 |
4876 | DENA Thomas | 8R/02 |
4876 | GROSJEAN Emmanuel | 8R/02 |
4876 | GENEGILLE Joel | 8R/02 |
4876 | GRANELL Jean | 8R/02 |
4876 | BENAS Pierre Yves | 8R/02 |
4876 | STOPPANI Arnaud | 8R/02 |
4876 | BESSEREAU Sebastien | 8R/02 |
4876 | BURAUD Sylvain | 8R/02 |
4876 | DEMAY Babeth | 8R/02 |
4876 | SAVARY Pierre | 8R/02 |
4876 | CAILLEAU Sebastien | 8R/02 |
4876 | TETIA Benedicte | 8R/02 |
4903 | CHAVES COUTINHO Hugo | 8R/01 |
4903 | BOCHINSKI Roland | 8R/01 |
4903 | FENAUX Bernard | 8R/01 |
4903 | HURON Sebastien | 8R/01 |
4903 | BARBOSA Julien | 8R/01 |
4903 | PAQUEREAU Yohann | 8R/01 |
4903 | SABACA Patrick | 8R/01 |
4903 | INCORVAIA Vincent | 8R/01 |
4903 | SOLAS Frederic | 8R/01 |
4903 | RIVENEAU Pascal | 8R/01 |
4903 | DUCATEL Baptiste | 8R/01 |
4903 | LORGEOUX Frederic | 8R/01 |
4903 | RICHARD Arnaud | 8R/01 |
4903 | DELACHAUME BOURASSET Ashley | 8R/01 |
4903 | DELAVEAU Antoine | 8R/01 |
4903 | BRIENS Sylvain | 8R/01 |
4903 | DION Mathieu | 8R/01 |
4903 | PERROT Pascal | 8R/01 |
4903 | BELLANGER Nicolas | 8R/01 |
4903 | AGENEAU Nicolas | 8R/01 |
4903 | PERRIN Romaric | 8R/01 |
4903 | AMIOT Sebastien | 8R/01 |
4903 | FORESTIER Kevin | 8R/01 |
4903 | DEQUIDT Thierry | 8R/01 |
4903 | EL HOU Abdel | 8R/01 |
4903 | DELSOL Christian | 8R/01 |
4903 | GANNE Quentin | 8R/01 |
4903 | BEUF Robert | 8R/01 |
4903 | GRONDIN Achille | 8R/01 |
4932 | GRENET Dominique | 8R/00 |
4932 | TECHER Gregory | 8R/00 |
4932 | ABODI Jean Didier | 8R/00 |
4932 | ASSELINEAU Ludovic | 8R/00 |
4932 | VEYSSIERE Jean Claude | 8R/00 |
4932 | VIGARIO Antonio | 8R/00 |
4932 | DELVAS Laurie | 8R/00 |
4932 | AIRIAU Alexandre | 8R/00 |
4932 | CAZABONNE Patrice | 8R/00 |
4932 | HERNOUT Gwendoline | 8R/00 |
4932 | VALOT Lea | 8R/00 |
4932 | CASSELMAN Dimitri | 8R/00 |
4932 | MARTIN Hugo | 8R/00 |
4932 | CHALLIER Christophe | 8R/00 |
4932 | LAIDOUN Christophe | 8R/00 |
4932 | NICOLAS Ghislain | 8R/00 |
4932 | GUENA Yann | 8R/00 |
4932 | DEBRUILLE Delphine | 8R/00 |
4932 | TREVISAN Fabrice | 8R/00 |
4932 | MASSE Florian | 8R/00 |
4932 | BUFFETAUD John | 8R/00 |
4932 | DELENNE Jean Francois | 8R/00 |
4932 | QUETRON Emmanuel | 8R/00 |
4932 | CAPDEBOS Valerie | 8R/00 |
4932 | PAQUIER Denis | 8R/00 |
4932 | TROUSSIER Laurent | 8R/00 |
4932 | ADRAS Jocelyn | 8R/00 |
4959 | ROYER Laurent | NC/15 |
4959 | NOGUEIRA Daniel | NC/15 |
4959 | FEGAR Bernard | NC/15 |
4959 | JEROME Dorian | NC/15 |
4959 | GOUGNARD Jean Philippe | NC/15 |
4959 | ANDRE Bernard | NC/15 |
4959 | MOUSSION Patrice | NC/15 |
4959 | MIGNE Carl | NC/15 |
4959 | LOPES Andreia | NC/15 |
4959 | ARIGON Jean Philippe | NC/15 |
4959 | COSTE Gregory | NC/15 |
4959 | GUENARD Frederic | NC/15 |
4959 | PERUS Eric Alain | NC/15 |
4959 | NAUD Michel | NC/15 |
4959 | DAGORNE Patrick | NC/15 |
4959 | GUILLERMET Sebastien | NC/15 |
4959 | CHARLEMAGNE Franck | NC/15 |
4959 | LETORT Gael | NC/15 |
4959 | LAMBERT Noel | NC/15 |
4959 | PIETSCH Marie Noelle | NC/15 |
4959 | GUINOISEAU Benoit | NC/15 |
4959 | CARPENTIER Philippe | NC/15 |
4959 | LIGOREAU Anthony | NC/15 |
4959 | BAZILLE Jean Francois | NC/15 |
4959 | IMBERT Elvis | NC/15 |
4959 | LEVEQUE Thierry | NC/15 |
4985 | HOUZIAUX Margaux | NC/14 |
4985 | LEPARQ Murielle | NC/14 |
4985 | CLETON Romain | NC/14 |
4985 | MASSON Joel | NC/14 |
4985 | LAGARDE Jennifer | NC/14 |
4985 | GRANJEAN Julien | NC/14 |
4985 | GUEGUEN Cyrvan | NC/14 |
4985 | SEGUIN Sylvie | NC/14 |
4985 | FOURNIER Damien | NC/14 |
4985 | DA SILVA Patrick | NC/14 |
4985 | JUDITH Jean Christophe | NC/14 |
4985 | GUILBERT Maryse | NC/14 |
4985 | BOUCHER Bertrand | NC/14 |
4985 | VEIGA PRADO Pelipe | NC/14 |
4985 | PHELIPPEAU Amandine | NC/14 |
4985 | PATOUILLET Yoann | NC/14 |
4985 | THOUVENEL Jean Lou | NC/14 |
4985 | LASPOUMADERES Jacques | NC/14 |
4985 | DELIGNY Laurence | NC/14 |
4985 | LE BEL Audrey | NC/14 |
4985 | LAUFERON Sacha | NC/14 |
4985 | GUEDON Stephanie | NC/14 |
4985 | GEORGE Yannick | NC/14 |
4985 | BODINIERE Pierre Alexandre | NC/14 |
4985 | BARON Renaud | NC/14 |
4985 | JOURNAY Vincent | NC/14 |
4985 | MORARU Bogdan | NC/14 |
4985 | PIGAGLIO Magali | NC/14 |
4985 | COTTY Celine | NC/14 |
4985 | MARKA Wilfrid | NC/14 |
5015 | CRESPIN Gwendoline | NC/13 |
5015 | GALLIER Patrick | NC/13 |
5015 | BOUNEMRI Malik | NC/13 |
5015 | VERWEE Gerald | NC/13 |
5015 | LOGIE Julien | NC/13 |
5015 | CANCRE Ludovic | NC/13 |
5015 | THOBIE Guy | NC/13 |
5015 | FLORET Tommy | NC/13 |
5015 | GURY Aurelien | NC/13 |
5015 | ROLIN Pascal | NC/13 |
5015 | LUZEIN Clement | NC/13 |
5015 | LONGERET Bruno | NC/13 |
5015 | VALENCE Pascal | NC/13 |
5015 | QUITTET Charlie | NC/13 |
5015 | GIRAUD Nicolas | NC/13 |
5015 | CHAMBON Arthur | NC/13 |
5015 | MIRMONT Aurelien | NC/13 |
5015 | BRICE Valerie | NC/13 |
5015 | PREAU Jerome | NC/13 |
5015 | BIOLLET Steve | NC/13 |
5015 | ROHR Jeremy | NC/13 |
5015 | WILCZEK Benoit | NC/13 |
5015 | ROUAULT Pierrick | NC/13 |
5015 | GILBERT Mathieu | NC/13 |
5015 | LEMETEYER Stephane | NC/13 |
5015 | PIERRE Marie Line | NC/13 |
5015 | CRUYPENINCK Yohann | NC/13 |
5015 | SCHERRER Kevin | NC/13 |
5015 | CLISSON Andre | NC/13 |
5015 | MENAGER Dylan | NC/13 |
5015 | CAZENAVE Patrick | NC/13 |
5015 | CHARRIER Francoise | NC/13 |
5015 | LEROUX David | NC/13 |
5015 | PIRSON Mathieu | NC/13 |
5015 | TAGLIATI Matthieu | NC/13 |
5015 | LEMESLE Jeremy | NC/13 |
5015 | SICRE Doreen | NC/13 |
5015 | LE GALL Patrick | NC/13 |
5015 | ARCHAMBEAU Alexandre | NC/13 |
5015 | ALMEIDA Philippe | NC/13 |
5055 | TOUBLANC Olivia | NC/12 |
5055 | OZMEN Stephane | NC/12 |
5055 | GUIBRETEAU Sylvain | NC/12 |
5055 | LACHASSAGNE Tony | NC/12 |
5055 | DENIAUD Patrice | NC/12 |
5055 | BENEVENT Hugo | NC/12 |
5055 | GODEFRIN Bruno | NC/12 |
5055 | BARBOSA Carlos | NC/12 |
5055 | L'HOMER Tony | NC/12 |
5055 | MABIRE Raphael | NC/12 |
5055 | GAUTHIER Thierry | NC/12 |
5055 | VITOUX Romain | NC/12 |
5055 | CHAPPE Stephane | NC/12 |
5055 | BLAHAY Luc | NC/12 |
5055 | RAIMBERT Jacques | NC/12 |
5055 | POULAIN Chrismaelle | NC/12 |
5055 | AQUILINA Eric | NC/12 |
5055 | MEUREY Vincent | NC/12 |
5073 | GUENETTE Christophe | NC/11 |
5073 | GARAGNOLI Yannick | NC/11 |
5073 | PICHARD Anthony | NC/11 |
5073 | CHAMEAU Christian | NC/11 |
5073 | GUILLOT Florian | NC/11 |
5073 | FAQIR Sami | NC/11 |
5073 | PIGNON David | NC/11 |
5073 | MAETIE Maxime | NC/11 |
5073 | DECHAMPS Valentin | NC/11 |
5073 | FONTAINE Loic | NC/11 |
5073 | VERRON Pierre | NC/11 |
5073 | JOUAN Frederic | NC/11 |
5073 | DENAUX Fabien | NC/11 |
5073 | BOUCHEZ Eric | NC/11 |
5073 | DREUMONT Philippe | NC/11 |
5073 | SEVESTRE Claude | NC/11 |
5073 | NAVEOS BERTHOU Frederic | NC/11 |
5073 | HALIN Benoit | NC/11 |
5073 | TRONCY Arnaud | NC/11 |
5073 | DELAIRE Margaux | NC/11 |
5073 | WILLAY Alex | NC/11 |
5073 | HENRARD Mickael | NC/11 |
5073 | HERMETZ Jackie | NC/11 |
5073 | LE CAER Ronan | NC/11 |
5073 | HAMON Roger | NC/11 |
5073 | ROYER Stephane | NC/11 |
5073 | TURPIN Patrice | NC/11 |
5073 | LE BOUHIS Dulan | NC/11 |
5073 | PAUTROT Cedric | NC/11 |
5073 | POUYAUD Isabelle | NC/11 |
5073 | BEGE Mickael | NC/11 |
5073 | DIEZ Bruno | NC/11 |
5105 | PIERRET Evan | NC/10 |
5105 | ALUNNI Eric | NC/10 |
5105 | DAILLEAU Antoine | NC/10 |
5105 | VALLET Nathalie | NC/10 |
5105 | LAROCHE Jimmy | NC/10 |
5105 | SKRZYPCZAK Claire | NC/10 |
5105 | BAYRAM Tarhan | NC/10 |
5105 | ROUSSEAU Lydie | NC/10 |
5105 | BEAUJEAU Guy | NC/10 |
5105 | BIDART Patrick | NC/10 |
5105 | YANIK Emin | NC/10 |
5105 | COVACI Ioan | NC/10 |
5105 | DRISS Youssef | NC/10 |
5105 | SCHENKER Mael | NC/10 |
5105 | BORDAS Christelle | NC/10 |
5105 | GOUJOUT Sebastien | NC/10 |
5105 | ALVES Filipe | NC/10 |
5105 | CHARBONNEAU Franck | NC/10 |
5105 | LE GARREC Erwan | NC/10 |
5105 | NICAUDI Jerome | NC/10 |
5105 | GARREAU Maxence | NC/10 |
5105 | JUET Kevin | NC/10 |
5105 | BAHASSA Medhi | NC/10 |
5105 | BARBOTIN Laurent | NC/10 |
5105 | LORGUILLOUX Jeremy | NC/10 |
5130 | HERBELLOT Sebastien | NC/09 |
5130 | COUDRAY Johan | NC/09 |
5130 | ALEXANDRE Flavian | NC/09 |
5130 | LARDIERE Gael | NC/09 |
5130 | BERTRAND Olivier | NC/09 |
5130 | RENE Murielle | NC/09 |
5130 | RAYMOND Daniel | NC/09 |
5130 | BLOSSE Nicolas | NC/09 |
5130 | GOACOLOU Laurent | NC/09 |
5130 | ANSELIN Enzo | NC/09 |
5130 | FERELLOC Sylvie | NC/09 |
5130 | ROGER Patrick | NC/09 |
5130 | CAPDEPONT Cyril | NC/09 |
5130 | AMIAUD Valerie | NC/09 |
5130 | FRESNEL Stephane | NC/09 |
5130 | HOLLEBECQUE Patrick | NC/09 |
5130 | GUIBOT Christian | NC/09 |
5130 | DEFLANDRE Jean Marc | NC/09 |
5130 | MERLET Elodie | NC/09 |
5130 | MARTIN Philippe | NC/09 |
5130 | MAUGAN Loic | NC/09 |
5130 | LACRESSONNIERE Jeremy | NC/09 |
5130 | ANDRIEUX Jerome | NC/09 |
5130 | POIRIER Loris | NC/09 |
5130 | BERDEAUX Frederic | NC/09 |
5130 | CHAGNEAU Denis | NC/09 |
5130 | JULLIEN Jeremie | NC/09 |
5130 | CARFANTAN Valentin | NC/09 |
5130 | PIONAT Frederic | NC/09 |
5130 | GRONDIN Enrick | NC/09 |
5160 | BOULVEN Bernard | NC/08 |
5160 | MARCHET Stephane | NC/08 |
5160 | DUVAL Mickael | NC/08 |
5160 | PIAIRO Carlos | NC/08 |
5160 | PELLETIER Guillaume | NC/08 |
5160 | MEIFFRED Matthias | NC/08 |
5160 | MURCIANO Aurelien | NC/08 |
5160 | PALLUAUD Alain | NC/08 |
5160 | LUCAS Landry | NC/08 |
5160 | VAN WAYEMBERGHE David | NC/08 |
5160 | MONTION Aurelie | NC/08 |
5160 | GONDRE Simon | NC/08 |
5160 | ROLAND Mathieu | NC/08 |
5160 | LEBRETON Luc | NC/08 |
5160 | BESSEAU Stephane | NC/08 |
5160 | MINA Joaquim | NC/08 |
5160 | PICHARD Florian | NC/08 |
5160 | THIBAUD Louis Jerome | NC/08 |
5160 | ERITEAU Jemery | NC/08 |
5160 | MONCE Oceane | NC/08 |
5160 | LAROCHE Thomas | NC/08 |
5160 | GOSSELIN Fernand | NC/08 |
5160 | BESCO Gwenaelle | NC/08 |
5160 | CLABEAU Sylvie | NC/08 |
5160 | CAGNOT Jackie | NC/08 |
5160 | HEBRAS Yohann | NC/08 |
5160 | ISAMBERT Thierry | NC/08 |
5160 | VANDEMOORTELE Catherine | NC/08 |
5160 | BETEAU Yohann | NC/08 |
5160 | BARET Pascal | NC/08 |
5160 | ZAMBONIN Michel | NC/08 |
5191 | PRODHOMME Joel | NC/07 |
5191 | HOARAU Emma | NC/07 |
5191 | ATIK Abdelkader | NC/07 |
5191 | ANDRAULT Kelly | NC/07 |
5191 | GOBIN Anita | NC/07 |
5191 | CHAKIBI Hussein | NC/07 |
5191 | PRINET Mael | NC/07 |
5191 | HAVARD Enzo | NC/07 |
5191 | ROYER Michel | NC/07 |
5191 | METAY Damien | NC/07 |
5191 | LERY Margot | NC/07 |
5191 | VIVIER Ludovic | NC/07 |
5191 | GLE Benjamin | NC/07 |
5191 | BALUT Andre | NC/07 |
5191 | CARO Catherine | NC/07 |
5191 | DESCHAMPS Olivier | NC/07 |
5191 | DECIEUX Sebastien | NC/07 |
5191 | BONNIER Alan | NC/07 |
5191 | CIPRES Damien | NC/07 |
5191 | DRIN David | NC/07 |
5191 | TERRIER Isabelle | NC/07 |
5191 | JOAQUIM Sergio | NC/07 |
5191 | CIESLAR Jean Marc | NC/07 |
5191 | PIGE Julien | NC/07 |
5191 | MARTINEZ Nicolas | NC/07 |
5191 | QUET Claude | NC/07 |
5191 | ROMBAUTS Jordan | NC/07 |
5191 | CREUS Ludovic | NC/07 |
5191 | LEBARBIER Pascal | NC/07 |
5191 | DESPLAT Corinne | NC/07 |
5191 | KERMORVANT Leo | NC/07 |
5191 | VIGNE Jean Patrice | NC/07 |
5191 | GRONDIN Thierry | NC/07 |
5224 | BOURSEREAU Jacques | NC/06 |
5224 | KUENTZ Romain | NC/06 |
5224 | BANFI Yannick | NC/06 |
5224 | ALLARD Didier | NC/06 |
5224 | KOMEL Wiliam | NC/06 |
5224 | PORCHERON Nicolas | NC/06 |
5224 | DEBROSSE Christian | NC/06 |
5224 | VENDE David | NC/06 |
5224 | VAUCHEL Julien | NC/06 |
5224 | HUTCHINSON Samih | NC/06 |
5224 | PAPILLOT Jordan | NC/06 |
5224 | QUINTERNE Stephane | NC/06 |
5224 | TRONCY Thibault | NC/06 |
5224 | LARTIGUE Adrien | NC/06 |
5224 | JMEL Mohamed | NC/06 |
5224 | GARCIA Sebastien | NC/06 |
5224 | LECORRE Pascal | NC/06 |
5224 | CLAUDE Philippe | NC/06 |
5224 | PLATTEEL Bruno | NC/06 |
5224 | NERISSON Laurent | NC/06 |
5224 | MARTINS Carlos | NC/06 |
5224 | GILBERT Franck | NC/06 |
5224 | MICHEL Cedric | NC/06 |
5224 | MOULY Ludovic | NC/06 |
5224 | ALEXANDRE Jean Marc | NC/06 |
5224 | BARDOUX Jean Christophe | NC/06 |
5224 | BESSON Olivier | NC/06 |
5224 | NICOLAS Geoffrey | NC/06 |
5224 | ROULIERE Sophie | NC/06 |
5224 | HUIBAN Arnaud | NC/06 |
5224 | VANHEULE Laurent | NC/06 |
5224 | D'HEYLLY David | NC/06 |
5224 | AUTIN Victor | NC/06 |
5224 | LE DOUSSAL Yann | NC/06 |
5224 | CASTEIX Catherine | NC/06 |
5224 | FOGIELMAN Renaud | NC/06 |
5224 | DELBAER Alexandre | NC/06 |
5261 | FALQUI Magaly | NC/05 |
5261 | COULON Evelyne | NC/05 |
5261 | DUDLEY Stephen James | NC/05 |
5261 | COTTIN Clairvie | NC/05 |
5261 | GUILLEMENT Guillaume | NC/05 |
5261 | LEPARQ Ryan | NC/05 |
5261 | BARRET Steeve | NC/05 |
5261 | HIRSON Aurelie | NC/05 |
5261 | GAUTIER Anthony | NC/05 |
5261 | PEREIRA Anthony | NC/05 |
5261 | TIRMARCHE Cindy | NC/05 |
5261 | ALVES Fernand | NC/05 |
5261 | GICQUEL Tony | NC/05 |
5261 | DROUART David | NC/05 |
5261 | REMILLY Adrien | NC/05 |
5261 | PIONAT Dimitri | NC/05 |
5261 | RIKA Eric | NC/05 |
5261 | SOBCZAK Nicolas | NC/05 |
5261 | GIRARD Aurelien | NC/05 |
5261 | ANNEDOUCHE Raphael | NC/05 |
5261 | LAIGNEL Elisabeth | NC/05 |
5261 | COCHIN Laura | NC/05 |
5261 | ROUX Gregory | NC/05 |
5261 | PROUTEAU Jeremy | NC/05 |
5261 | SACHOT Gregory | NC/05 |
5261 | VAN BENTHEM Ruben | NC/05 |
5261 | UNVOAS Raymond | NC/05 |
5261 | GOUGNAUD Quentin | NC/05 |
5261 | LABARDE Cecilia | NC/05 |
5261 | CAZENAVE Cedric | NC/05 |
5261 | DARDEILLE Sylvain | NC/05 |
5261 | VADEEVALOO Justine | NC/05 |
5261 | DUMET Christophe | NC/05 |
5261 | COUCHET Sebastien | NC/05 |
5261 | AUGAGNEUR Alex | NC/05 |
5296 | TIBERGHIEN Nicolas | NC/04 |
5296 | MORIN Alexis | NC/04 |
5296 | DUFORET Rodrigue | NC/04 |
5296 | CAVALIER Eric | NC/04 |
5296 | GUILLEMAIN Laurent | NC/04 |
5296 | OUHOUD Mahdi | NC/04 |
5296 | CHALOPIN Philippe | NC/04 |
5296 | ALLARD Pierre | NC/04 |
5296 | GRALL Gaelle | NC/04 |
5296 | HICHER Vincent | NC/04 |
5296 | TRISTANT Stephane | NC/04 |
5296 | DESTREM Xavier | NC/04 |
5296 | BREBION Kewin | NC/04 |
5296 | LEREGLE Jerome | NC/04 |
5296 | LECLERCQ Geraldine | NC/04 |
5296 | NICOLLE Laetitia | NC/04 |
5296 | NEROT Andre | NC/04 |
5296 | CORRE Antoine | NC/04 |
5296 | VAUTRIN Florian | NC/04 |
5296 | PAIRMAN John | NC/04 |
5296 | LAURENT Didier | NC/04 |
5296 | DERUNNES Francois | NC/04 |
5296 | ROY Aurelien | NC/04 |
5296 | CANUDO Emilie | NC/04 |
5296 | BADOUEL Mael | NC/04 |
5296 | DEVILLARD Sebastien | NC/04 |
5296 | PEYRIDIEUX Pierre Jean | NC/04 |
5296 | CHANTEMARGUE Guillaume | NC/04 |
5296 | DUVERNAY Thibault | NC/04 |
5296 | BEZAGUET Patrice | NC/04 |
5296 | LACOSTE Jessica | NC/04 |
5296 | TILLAUD Antoine | NC/04 |
5296 | DENNEMONT Banarbe | NC/04 |
5296 | MARIAZ Isabelle | NC/04 |
5296 | LEFEBURE Gilles | NC/04 |
5296 | CHOLLEY Benjamin | NC/04 |
5296 | SLIMANI Aurelien | NC/04 |
5296 | BULTEAU Francis | NC/04 |
5296 | K BIDI Christopher | NC/04 |
5335 | PREVOTEAU Herve | NC/03 |
5335 | DESVEAUX Kevin | NC/03 |
5335 | CERTENAIS Jonathan | NC/03 |
5335 | BELAFIA Imad | NC/03 |
5335 | VERAT Delphine | NC/03 |
5335 | LAMBERT Herve | NC/03 |
5335 | FILIEUL Guillaume | NC/03 |
5335 | DELANNOY Severine | NC/03 |
5335 | GEORGES Clement | NC/03 |
5335 | GAULTIER Thierry | NC/03 |
5335 | SANCHO Damien | NC/03 |
5335 | MONDON Pierre Charlie | NC/03 |
5335 | VIAN Morgan | NC/03 |
5335 | CAETTANO Joao | NC/03 |
5335 | HOSAERT Franck | NC/03 |
5335 | GUILLARD Cedric | NC/03 |
5335 | FONTHIEURE Arnaud | NC/03 |
5335 | MONOT Frederic | NC/03 |
5335 | DUNIAUD Alexandre | NC/03 |
5335 | DEMONCHY Sophie | NC/03 |
5355 | FOURMAUT Annie | NC/02 |
5355 | BOURDOISEAU Eric | NC/02 |
5355 | TURKOGLU Yaser | NC/02 |
5355 | EMAULT Julian | NC/02 |
5355 | TURQUE Xavier | NC/02 |
5355 | VUILLERMOZ Jean | NC/02 |
5355 | JOANNEN Anthony | NC/02 |
5355 | SOUILLE Kevin | NC/02 |
5355 | LAGO Alexandra | NC/02 |
5355 | RIBEIRO Manuel | NC/02 |
5355 | BERNARD Aurelie | NC/02 |
5355 | BROSSET Dylan | NC/02 |
5355 | MERCIER Wilfried | NC/02 |
5355 | BOSCARDIN Theo | NC/02 |
5355 | FROIDEFOND Martial | NC/02 |
5355 | BOLDRINI Kevin | NC/02 |
5355 | PAYET Cedric | NC/02 |
5355 | DESSAGNES Cindy | NC/02 |
5355 | MATEO Mathieu | NC/02 |
5355 | BURTIN Samuel | NC/02 |
5355 | RETAILLEAU Geoffrey | NC/02 |
5355 | LUMINEAU Audrey | NC/02 |
5355 | BAUDRY Marc | NC/02 |
5355 | FORTIER Kevin | NC/02 |
5355 | INGYON Henry | NC/02 |
5355 | MERCIER Laurent | NC/02 |
5355 | LAVIE Philippe | NC/02 |
5355 | FONTAINE Tony | NC/02 |
5383 | DANG Linh Lan | NC/01 |
5383 | COQUILLAT Manon | NC/01 |
5383 | MOULIE Christophe | NC/01 |
5383 | SALMON Pascal | NC/01 |
5383 | JULLIEN Jonathan | NC/01 |
5383 | MARTINAT Roselyne | NC/01 |
5383 | GARRY Celestin | NC/01 |
5383 | LABILLE Christophe | NC/01 |
5383 | BALUT Alexandre | NC/01 |
5383 | POUPARD Benjamin | NC/01 |
5383 | TRICART Maite | NC/01 |
5383 | MONTESPAN Florent | NC/01 |
5383 | TRONCHON Sandie | NC/01 |
5383 | PEREIRA Vitor | NC/01 |
5383 | BRARD Caroline | NC/01 |
5383 | VAUTHIER C Dric | NC/01 |
5383 | GELLE Olivier | NC/01 |
5383 | VALENTIN Jesse | NC/01 |
5383 | MONIN Katia | NC/01 |
5383 | SOLE Rodolphe | NC/01 |
5383 | RUTER Steeve | NC/01 |
5383 | GRANDMOUGIN Romain | NC/01 |
5383 | DEVOYE Vincent | NC/01 |
5383 | BRILLOUET Carine | NC/01 |
5383 | ALEXANDRE Galxin | NC/01 |
5383 | VIEL Rachelle | NC/01 |
5383 | MORAT Johan | NC/01 |
5383 | LOPEZ PENA Thierry | NC/01 |
5383 | HERVE Benoit | NC/01 |
5383 | CHARRON Ingrid | NC/01 |
5383 | COMBETTE Sophie | NC/01 |
5383 | MERCIRIS Jerome | NC/01 |
5383 | DENOYER Amandine | NC/01 |
5383 | LOTTON Christophe | NC/01 |
5383 | RABAUD Frederic | NC/01 |
5383 | DECHESNE Kevin | NC/01 |
5383 | JULLION Kevin | NC/01 |
5383 | FABRA Jeremy | NC/01 |
5383 | GAMBAU Monique | NC/01 |
5383 | NORMAND Jean Luc | NC/01 |
5383 | PIERRE Remy | NC/01 |
5383 | PERRY Jean Loic | NC/01 |
5383 | MEGHERBI Naguib | NC/01 |
5383 | NICOLE Monique | NC/01 |
5383 | MOIMARD Stephane | NC/01 |
5383 | PAYET David | NC/01 |
5429 | BRUGIER Alexandre | NC/00 |
5429 | OUASSIERO Cedric | NC/00 |
5429 | BEAUCAMP Alexandre | NC/00 |
5429 | AVISSE Pascal | NC/00 |
5429 | POISSON Arnaud | NC/00 |
5429 | ALTMEYER Christelle | NC/00 |
5429 | PHALORIS Willy | NC/00 |
5429 | CHERGUI Madani | NC/00 |
5429 | GILOT Benjamin | NC/00 |
5429 | RENARD Anthony | NC/00 |
5429 | HENON Flavy | NC/00 |
5429 | BAUDHUIN Jennifer | NC/00 |
5429 | RYUNG X MO Yang | NC/00 |
5429 | HIVERT Florence | NC/00 |
5429 | DEBIEVRE David | NC/00 |
5429 | LIEGEY Laetitia | NC/00 |
5429 | LAPP Cecile | NC/00 |
5429 | REYNAUD Guilhem | NC/00 |
5429 | PIERRE Ghislain | NC/00 |
5429 | GODINEAU Ludovic | NC/00 |
5429 | MARTEAU Nicolas | NC/00 |
5450 | THOMAS Philippe | NC/00 |
5450 | MOUSSARD Steeven | NC/00 |
5450 | COLLAS Gregory | NC/00 |
5450 | ROCHE Quentin | NC/00 |
5450 | MILLESCAMPS Christophe | NC/00 |
5450 | SUON Somaly | NC/00 |
5450 | TUSSEAU Therese | NC/00 |
5450 | SCHWANDER Erik | NC/00 |
5450 | MOLLOT Lionel | NC/00 |
5450 | HOULIEZ Christine | NC/00 |
5450 | GONZALEZ Sebastien | NC/00 |
5450 | LISEMBART Jean Baptiste | NC/00 |
5450 | CORNIAC Lionel | NC/00 |
5450 | LEFEBURE Maxime | NC/00 |
5450 | FERNANDEZ Bastien | NC/00 |
5450 | POUPEAU Serge | NC/00 |
5450 | FARSCHON Nelly | NC/00 |
5450 | BLANCHARD Teo | NC/00 |
5450 | EYTIER Sebastien | NC/00 |
5450 | BROSSARD Jean Jacques | NC/00 |
5450 | BENARD Jean Marc | NC/00 |
5450 | BAHASSA Aziz | NC/00 |
5472 | CAIERO Joaquim | NC/00 |
5472 | MAZEYRAD Marie | NC/00 |
5472 | BERNARD Sylvain | NC/00 |
5472 | PERE Thomas | NC/00 |
5472 | PIRMOOS Hivi | NC/00 |
5472 | AVISSE Lara | NC/00 |
5472 | STARLEY Jerry | NC/00 |
5472 | CASTELLANE Anne Marie | NC/00 |
5472 | VERAT Herve | NC/00 |
5472 | CUCOVAZ Tiziano | NC/00 |
5472 | BRICHE Gerard | NC/00 |
5472 | VASCO Virginie | NC/00 |
5472 | DENIS Dominique | NC/00 |
5472 | GRANDBLAISE Alain | NC/00 |
5472 | DA COSTA Carlos | NC/00 |
5472 | DUAULT Andre | NC/00 |
5472 | LEBRAULT Jonathan | NC/00 |
5472 | MOREAU Sebastien | NC/00 |
5472 | NOBLET Claude | NC/00 |
5472 | GUILLAUMET Valentin | NC/00 |
5472 | GAUVRIT Sebastien | NC/00 |
5472 | DUCARRE Laura | NC/00 |
5472 | TRUFFERT Veronique | NC/00 |
5472 | POUGET Adrien | NC/00 |
5472 | BLANCHARDIE Frederic | NC/00 |
5472 | LEWITA Nathalie | NC/00 |
5472 | CARLIER Jerome | NC/00 |
5499 | LACOUX Julien | NC/00 |
5499 | CARTIGNY Eric | NC/00 |
5499 | PILLOT Patrick | NC/00 |
5499 | GUIBERT Cindy | NC/00 |
5499 | MAESTRE Josias | NC/00 |
5499 | TRIBOURDAUX Karine | NC/00 |
5499 | CORDEIRO Gustavo | NC/00 |
5499 | TOXE Emanuelle | NC/00 |
5499 | MANSARD Marie | NC/00 |
5499 | PERAUDEAU Julien | NC/00 |
5499 | SIMONS Damien | NC/00 |
5499 | FLEURIOT Jean Michel | NC/00 |
5499 | CASTELAIN Mickael | NC/00 |
5499 | ANTIGNY Alex | NC/00 |
5499 | GOUBET Laurent | NC/00 |
5499 | BAJARD Aurelie | NC/00 |
5499 | COMBETTE Maewen | NC/00 |
5499 | LAMENDIN Benoit | NC/00 |
5499 | CHASTENET Magali | NC/00 |
5499 | ELOI Natacha | NC/00 |
5499 | DAVAL Romain | NC/00 |
5499 | BLONDEZ Patrick | NC/00 |
5499 | CROS Patrick | NC/00 |
5499 | BAILLY Loic | NC/00 |
5499 | CASTANO Ricardo | NC/00 |
5499 | RENAUD Pascal | NC/00 |
5525 | BOURDET Anthony | NC/00 |
5525 | JACQUOT Anna | NC/00 |
5525 | BAUDET Mickael | NC/00 |
5525 | DHALLUIN Marie | NC/00 |
5525 | GUERINI Marc | NC/00 |
5525 | MARIMON Frederic | NC/00 |
5525 | VISEUX Guy | NC/00 |
5525 | VERNOIS Bruno | NC/00 |
5525 | LE FUR Florian | NC/00 |
5525 | DAVIS David | NC/00 |
5525 | LOUIS Alan | NC/00 |
5525 | GUILLEMOUDIC Teddy | NC/00 |
5525 | BIEHLMANN Pascal | NC/00 |
5525 | DEGHICHE Samir | NC/00 |
5525 | VIGNAUD Maxime | NC/00 |
5525 | REIS Emerson | NC/00 |
5525 | PETIOT Sebastien | NC/00 |
5525 | DUMETZ Gaetane | NC/00 |
5525 | CURIEN Thierry | NC/00 |
5525 | HENCKE Jeremie | NC/00 |
5525 | LAQUAY Alain | NC/00 |
5525 | RENEAUME Christophe | NC/00 |
5525 | COUASNON Joel | NC/00 |
5525 | BANON Cyrile | NC/00 |
5525 | BAS DIT NUGUES Frederic | NC/00 |
5525 | GROSSIN Sandrine | NC/00 |
5525 | GEFFRY Bernard | NC/00 |
5525 | MONCE Christelle | NC/00 |
5553 | TROTEL Dylan | NC/00 |
5553 | BONVALET Steeve | NC/00 |
5553 | ESPOSITO Florent | NC/00 |
5553 | LEDEZ Pauline | NC/00 |
5553 | VIROULAUD Brigitte | NC/00 |
5553 | GALLET Charles | NC/00 |
5553 | GANDON Julia | NC/00 |
5553 | LORY Anthony | NC/00 |
5553 | AQUILINA Jean Louis | NC/00 |
5553 | TOUCHELET Dylan | NC/00 |
5553 | MORILLEAU Stephanie | NC/00 |
5553 | JUSTICE Mathew | NC/00 |
5553 | DEBETTE Angelique | NC/00 |
5553 | BILLIET Didier | NC/00 |
5553 | PHILIPPE Brisset | NC/00 |
5553 | VIOUX Philippe | NC/00 |
5553 | MILLIER Theo | NC/00 |
5553 | LESSCHAEVE Jeremy | NC/00 |
5553 | GREGOIRE Sylvie | NC/00 |
5553 | ASSELIN Stephane | NC/00 |
5553 | LEGUAY Regine | NC/00 |
5553 | LAURENT Johny | NC/00 |
5553 | ESPERET Quentin | NC/00 |
5553 | VILLEMIN Remi | NC/00 |
5553 | GALMICHE Herve | NC/00 |
5578 | SAVY Laurence | NC/00 |
5578 | LEFEBVRE Denis | NC/00 |
5578 | GOGAIN Frederic | NC/00 |
5578 | DIDIER Romain | NC/00 |
5578 | SOARES Claudia | NC/00 |
5578 | DJENAIEH Sami | NC/00 |
5578 | DESVEAUX Dimitri | NC/00 |
5578 | ROUSSEAU David | NC/00 |
5578 | WISNIEWSKI Nicolas | NC/00 |
5578 | PIERRE Catherine | NC/00 |
5578 | BAUDRY Maxime | NC/00 |
5578 | GRONDIN Yoann | NC/00 |
5578 | CAILLEAU Loetitia | NC/00 |
5578 | BATTAGLIA Cedric | NC/00 |
5578 | JAN Patricia | NC/00 |
5593 | FERERA Christophe | NC/00 |
5593 | EL MOURABIT Abdelilah | NC/00 |
5593 | DUBOIS Didier | NC/00 |
5593 | EMORINE Richard | NC/00 |
5593 | PAYET Cedric | NC/00 |
5593 | ALSAC Ludovic | NC/00 |
5593 | BARRAU Marie Pierre | NC/00 |
5593 | DJENAIEH Karim | NC/00 |
5593 | ROSSI Stephanie | NC/00 |
5593 | MUSCAT Jade | NC/00 |
5593 | LIEVRARD Dorian | NC/00 |
5593 | ROBLIN Nicolas | NC/00 |
5593 | LAHOULETTE Eric | NC/00 |
5593 | POIGNARD Marc | NC/00 |
5593 | MAUNET Thierry | NC/00 |
5593 | ADAM Emeric | NC/00 |
5593 | MONVOISIN Kerane | NC/00 |
5593 | ATILHO Johnny | NC/00 |
5593 | DELFOSSE Nadege | NC/00 |
5593 | DARRAS Manuel | NC/00 |
5593 | MEYNARD Daniel | NC/00 |
5614 | LLETOR Bruno | NC/00 |
5614 | PROUST CAROF Clement | NC/00 |
5614 | BURROWS Lex | NC/00 |
5614 | ROBERT Sebastien | NC/00 |
5614 | LE DERF Philippe | NC/00 |
5614 | LACHAT Vanessa | NC/00 |
5614 | JODAR Guillaume | NC/00 |
5614 | CORBIN Manon | NC/00 |
5614 | DESAMY Julien | NC/00 |
5614 | BRISSON Romain | NC/00 |
5614 | COCHENNEC Roland | NC/00 |
5614 | BONJEAN Christophe | NC/00 |
5614 | WILLAERT Armand | NC/00 |
5614 | MURA Guillaume | NC/00 |
5628 | GILLETTE Daniel | NC/00 |
5628 | COPPIN Sandrine | NC/00 |
5628 | GIRARD Denis | NC/00 |
5628 | MILHET Etienne | NC/00 |
5628 | TROUPEAU Anne Marie | NC/00 |
5628 | FOUGERET Bernard | NC/00 |
5628 | MARQUES Pedro | NC/00 |
5628 | JACQUART Marie Helene | NC/00 |
5628 | LE FRANC Anthony | NC/00 |
5628 | RIZZA Magali | NC/00 |
5628 | GAMBAU Laurence | NC/00 |
5628 | JAMIN Christine | NC/00 |
5628 | CAILLET Nathalie | NC/00 |
5641 | BATAFOE Jerome | NC/00 |
5641 | ROISME Clotilde | NC/00 |
5641 | LEROUX Cedric | NC/00 |
5641 | RAYNON Philippe | NC/00 |
5641 | MARIAZ Robert | NC/00 |
5641 | POULAIN Jean Charles | NC/00 |
5641 | JOLY Cedric | NC/00 |
5641 | LEBAS Gervais | NC/00 |
5641 | GRONDIN Steven | NC/00 |
5641 | HENRY Celine | NC/00 |
5651 | DEPAIJA Angelique | NC/00 |
5651 | CARLACO Joseph | NC/00 |
5651 | PEYRONNET Virginie | NC/00 |
5651 | MEMBRE Philippe | NC/00 |
5651 | BRICOUT Gilles | NC/00 |
5651 | TOURANCHEAU Francois | NC/00 |
5651 | MACEDO Tonio | NC/00 |
5651 | COUPANNEC Patricia | NC/00 |
5651 | CAMROUX Guillaume | NC/00 |
5651 | BEAUFILS Benjamin | NC/00 |
5651 | MARCOT Gregory | NC/00 |
5651 | GUEFFET Jean Claude | NC/00 |
5651 | SICARD Xavier | NC/00 |
5651 | BARBIER Sebastien | NC/00 |
5651 | GROEGL Romuald | NC/00 |
5666 | PRANIZEZ Pierrick | NC/00 |
5666 | LEBRETON Ludo | NC/00 |
5666 | GUILLON Xavier | NC/00 |
5666 | LIPAU Lyana | NC/00 |
5666 | MENAGER Mario | NC/00 |
5666 | BORDES Nathanael | NC/00 |
5666 | PONCET Mickael | NC/00 |
5666 | MAITRE Emeline | NC/00 |
5666 | MANGIN Claude | NC/00 |
5666 | ROYER Hugo | NC/00 |
5666 | SORON Nathalie | NC/00 |
5666 | VIDAL Ramos | NC/00 |
5666 | CERTAL Laurie | NC/00 |
5666 | THIERRY Alain | NC/00 |
5666 | HASIJ Anthony | NC/00 |
5681 | DESPLESBAIN Theo | NC/00 |
5681 | PERROUIN Stephane | NC/00 |
5681 | LUCAS Christine | NC/00 |
5681 | NERISSON Estelle | NC/00 |
5681 | CASSET Frederic | NC/00 |
5681 | GINES Bruno | NC/00 |
5681 | VERDIERE Yves | NC/00 |
5681 | BROSSARD Mike | NC/00 |
5689 | VINCENT Julien | NC/00 |
5689 | DUFAUT Nadege | NC/00 |
5689 | ABGRALL Erwan | NC/00 |
5689 | FLINOIS Charles | NC/00 |
5689 | LAGET Remy | NC/00 |
5689 | LOREAU Robert | NC/00 |
5689 | LION Aurelien | NC/00 |
5696 | LETHINOIS Francoise | NC/00 |
5696 | BARRET Thierry | NC/00 |
5698 | LAMBERT Damien | NC/00 |
5698 | TECHER Mathias | NC/00 |
5698 | CADOT Denis | NC/00 |
5698 | RICHARD Stephane | NC/00 |
5698 | CATTEAU Olivier | NC/00 |
5698 | DASILVA Ricardo | NC/00 |
5698 | MILLIEROUX Sandrine | NC/00 |
5698 | PICART Didier | NC/00 |
5706 | BREUX Emmanuel | NC/00 |
5706 | HUART Sylvain | NC/00 |
5706 | PIERRONNE Jean Pierre | NC/00 |
5709 | CHAPDELAINE Guy | NC/00 |
5709 | DURANT Frederic | NC/00 |
5709 | JACOB Pierrick | NC/00 |
5712 | GONTHEY Franck | NC/00 |
5713 | COULBRANT Martial | NC/00 |
5713 | BONIN Lydie | NC/00 |
5715 | PAYET Mathias | NC/00 |
5715 | DE MELO PIRES Francisco | NC/00 |
5717 | DOMINIQUE William | NC/00 |
5718 | LAPP Gaetan | NC/00 |
5719 | GAUGAIN Pascal | NC/00 |
5719 | FABRE Marie Claude | NC/00 |
5721 | POULAIN Gervaise | NC/00 |
5722 | SERY Alexandre | NC/00 |
5723 | LOUE Fabian | NC/00 |
5723 | MASSE Johnny | NC/00 |
5725 | FABRE Gaelle | NC/00 |
5726 | DUHOUX Philippe | NC/00 |
5727 | BECHOU Alain | NC/00 |